Adanur’dan Bursastore müjdesi

Bursaspor Yönetim Lideri Emin Adanur'dan yeşil beyaz sevdalılarının yüzünü güldürecek yeni bir hamle daha geldi. enBursa.com mikforonlarına özel açıklamalarda bulunan Adanur, Bursa'nın 17 ilçesine 'Mini Bursastore' bayilikleri kuracaklarını açıkladı. İlk ilçe ise Mudanya...

Bursaaspor‘a ticari gelir kazandırmak ve kulübü içerisinde bulunduğu dar boğazdan kurtarmak için yeni fikirlerle farklı projelere imza atan Bursaspor Yönetim Lideri Emin Adanur, yine kolları sıvadı.

En son alınan Bitci Timsah Park‘taki atıl dükkanları kiralama kararıyla hem kulübe gelir hem de istihdam sağlayacaklarını belirten Adanur,  Bursastore ile ilgili de flaş bir açıklama yaptı.

Bursa’nın 17 ilçesine birden mini Bursastore mağazaları kuracaklarını söyleyen Adanur, ilk bayiyi Mudanya‘ya açacaklarını açıkladı. enbursa.com’a konuşan Adanur, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı: ”Bursastore ile ilgili yeni bir projemiz var. 17 ilçenin tamamına ‘Mini Bursastore’ mağazaları kurmayı düşünüyoruz. Bazı ilçelerde birden fazla olabilir. Bunları da franchising olarak vermeyi planlıyoruz. Ana bayi Bursastore’dan belirli bir karmajla bu noktalara satmalarını isteyeceğiz. Bu proje için ilk olarak geçtiğimiz günlerde Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz ile bir görüşme gerçekleştirdik. Kendisi sağ olsun bu projemizi istediğimiz zaman gerçekleştirebileceğimizi söyledi. İlk girişimimizi Hayri Türkyılmaz’ın katkılarıyla Mudanya ilçemize yapacağız. Ardından bütün ilçelere yayılıp çok güzel bir organizasyonla bunu yöneteceğiz inşallah.”

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Selim yorumuna yanıt olarak

   Sadece Store açmak değil ürün çeşitliliğini de arttırmak lazım. Geçen gün gittim store ürün yok doğru düzgün çeşit yok. Beğendiklerinin bedeni yok. O yok bu yok… Böyle olmaz ki yıllardır aynı sorunlar. Para harcamak isteyen insanları kapıdan çeviriyorsunuz. Store sorunlarına da el atmak lazım.

  1. @Rido yorumuna yanıt olarak

   Stadın dolması,Bursaspor urunlerinin satilmasi,kentin önde gelenlerinin desteği… Önce bunlar gerçekleşsin,sonrası gelir zaten

   23
   2
 1. Tamam güzel de önce ürün getirin Başkan ne sorsak beden yok 3senedir yağmurluk alcaz beden xxl ? Yeni ürün getirin yeni

 2. Çok güzel hareket ama yetmez. Ben şahsen her Bursa’nın her avmsinde Bursaspor store görmek istiyorum. Trabzonsporun ankarada ankamalda bile storu varsa Bursasporunda bursadaki her avmde storu olmalı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu