Adanur “Kocaeli’de organize bir kötülük yaptılar”

Bursaspor yönetiminin lideri Emin Adanur katılmış olduğu canlı yayında açıklamalarda bulunurken Kocaelispor maçına da değindi.

Özcan hocamdan Allah razı olsun orada yatıp orada kalkıyor. Onun bilgisine ve deneyimine çok güveniyorum. Ben Kocaeli maçını hiç baz almıyorum neler olduğu ortadaydı. Maalesef şöyle bir durum var. Protokolde izliyorsun orada hakaret olmaz, tartışma olmaz. Kafamıza bir sürü su attılar, ne kadar sorunlu adam varsa arkamıza koymuşlar zaten. Kocaeli‘de organize bir kötülük yaptılar.

Bu kadar çabuk umutsuz kapılmalarına çok üzülüyorum Çok çok erken daha. Camianın yüzde 95’i takıma güveniyor bir uyuşmazlıktan dolayı oluyor olmuyor. Bizden kaynaklı eksi puan da yediği olduğu ama hep toparlana toparlana gidiyor. Ama ne zaman toparlanıyor biliyor musunuz? Biz birbirimize sahip çıktığımızda toparlanıyor.

Kaynak
Bursaspordabugün

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursayı zerre sevmez aşağılık kompleksli, basit köylü izmitliler. Bursaspor taraftarı büyüktür. Kaşarlık yapana kaşar muamelesi, kısasa kısas 😉

  30
  7
 2. Başkanım kusura bakmayın ama sanırım şuanda Kocaelispor üzerinden gündemi değiştirmeye çalışıyorsunuz gibi geldi bana.Kocaelispor taraftarı olarak mactaydim Bursaspora karşı her maçın atmosferinde geçen bir hava vardı öyle ağır küfürler edilmedi buna ben şahidim ne zaman sizin yöneticileriniz slogan atıp el kol hareketleri yapmaya başladı tribünleri tahrik etti o zaman olay koptu asıl sizin yöneticileriniz olay yapmak için gelmişlerdi İzmit’e.Düşünsenize aynı şey Bursa’da yaşansa sizin tepkiniz ne olurdu?Bursaspor taraftarını oradaki maç zamanı olay yaratmaya teşvik ediyorsunuz biz Bursaspor’u seviyoruz futbolcular başkanlar geçicidir kalıcı olan taraftardir iki camiayida birbirine düşürmeyin bu hiç doğru değil hiç yakışmıyor..Bursaspor camiasına İzmit’ten sevgilerle..

  5
  1
 3. 33 yaşında doğma büyüme izmitli olarak söylüyorum; maçtan önce yüzlerce taraftar arasindan geçen takim otobüsüne ne taş atildi ne başka bir sey. Protokol olaylarina gelecek olursak, yapilan tahrik el kol abartili sevinç taşkınlik sonucunda tepki verildi. Bu da normal. Gerçek Kocaelispor taraftarinin gözünde Bursaspor anadoludan çıkmış şampiyondur. 2002 yılında Beşiktaş ile kupa finalinde bizi destekleyen delikanlı düşman taraftar grubudur. Yeni nesile eskiyi sevabıyla günahıyla anlatmak lazimdir.

  5
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu