Adanur “Kimsenin alacağı kalmayacak”

Bursaspor Yönetim Lideri Emin Adanur, pazar günü deplasmanda oynanacak Eyüpspor maçı öncesi çarpıcı açıklamalar yaptı. Kendi insiyatifini kullanarak takıma 100 bin dolar galibiyet primi vereceklerini belirten Adanur, maaş ödemeleri ile ilgili de konuştu.

Ligin 22. haftasında deplasmanda Eyüpspor ile kritik bir maça çıkacak olan Bursaspor‘da tüm hesaplar galibiyet üzerine kuruldu.

Takım 3 puana odaklanırken, yönetim de futbolcuları motive etmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Bursapor Yönetim Lideri Emin Adanur, Eyüpspor maçının kazanılması halinde takıma kendi insiyatifini kullanarak 100 bin dolar prim ödemesi yapılacağını söyledi.

Adanur, maaş ödemelerinin de önümüzdeki hafta içerisinde gerçekleşeceğini duyurdu.

Bursaspor’da kimsenin alacağının kalması gibi bir durumum söz konusu olmadığını belirten Adanur, takımın motivasyonu ve Bursaspor’un başarısı için gerekli hamleleri yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini vurguladı.

Adanur, sözlerini yönetim, teknik heyet ve futbolcularla birlikte sağlanan motivasyonun, sonuçlara da olumlu yansıması temennisiyle noktaladı.

5 Yorum Onay bekleyen 5 yorum var

  1. Sonunda elektrik borcunun dışın da da ödemelerin olduğunu fark edebildi, böyle giderse çok değil 3-5 seneye kulüp başkanlığını öğrenecek inanıyoruz..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu