Adanur ile Burkay zirvesi

Bursaspor yönetiminin lideri Emin Adanur,  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay'ı ziyaret etti.

Adanur ve Burkay, Bursaspor Kulübü‘nün başlattığı “Ayağa Kalk Bursa” kampanyasına ilişkin görüşme gerçekleştirdi.

‘TÜM İŞ İNSANLARIMIZI DA KULÜBÜMÜZE DESTEK OLMAYA DAVET EDİYORUM’
Ziyaretin ardından sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Burkay, “Değerli Bursaspor Kulübü ekip lideri Emin Adanur, ziyaretimize gelerek Bursaspor için gerçekleştireceği projeleri paylaştı. Tüm şehrin sahiplendiği “Ayağa Kalk Bursa” hatıra forma kampanyasına ben de katkıda bulundum. Bursa iş dünyası kuruluşlarımızı ve tüm iş insanlarımızı da kulübümüze destek olmaya davet ediyorum. Şampiyonluk yolunda her zaman olduğu gibi Bursaspor’umuzun yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

ADANUR: ‘BAŞKANIN GÜZEL BİR SÜRPRİZİ VAR’
Burkay’ın bir sürprizi olduğunu belirten Adanur, “BTSO Başkanımız İbrahim Burkay Bey’i ziyaret ettik. Muhteşem bir görüşme geçti, Bursaspor’un ayağa kalkması için Başkan elinden geleni yapacak. İbrahim Burkay farkını göreceksiniz ve bu dönemde Başkan mücadelemizin en ön saflarında yer alacaktır. Ayrıca Başkanın camiamızı hareketlendirecek çok ince ve güzel bir sürprizi var. İlk maç 20.000 adet Bursaspor bayrağı yaptırarak koltuklarımıza asacak.Kendisine BÜYÜK BURSASPOR CAMİASI olarak sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız…” ifadesini kullandı.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Arkadaşlar bu ivmeyi negatif yazılarla, düşüncelerle ekliyorsunuz. Yapmayın sabırlı olalım. Çok iyi işler yapılıyor ve son derece doğru gidiyor. Lütfen BURSASPORUMUZ ışığı yakalamışken karartmayalım. Herkese selamlar. Dünya’nın en değerli şampiyonu BURSASPORUMUZ geleceğe yürüyor…

  2. Bağış kampanyasına katılarak destek veriyorsunuz Ömer kaptan Ertuğrul sağlam destek vermişler helal olsun onlara az çok demeden katkı sağlamak önemli teşekkürler en büyük Bursaspor

  3. Bu görüşme yakın gelecekte Bursaspor kulübüne çok faydalı olacaktır.
    Sayın Burkay gereken yardımları esirgemeyecektir.

  4. Başkan bizim ufkumuzu açtın kardeşim. Bizim şu anda tek sıkıntımız özgü en. Bunu işamdamlarına verebilirsen. İşte bunu başarırsak.ben inanıyorum. İşamdalarımız birbiriyle yarışacak. Destek için. Şeffaf olmalıyız. Net olmalıyız maddi desteğin nerelere harcandığını bilmeli insanlar..çünkü hırsızlardan nefret etti insanlar.

  5. Bu kaç oldu destek istiyoruz kendisinden. 20000 adet bayrak iyi ama ihtiyacımiz yok. BTSO ya kayıtlı yüzlerce üretim yapan firma var, uluslararası şirketler var. Bunlarla görüşülüp her birinden reklam karşılığında 10000 20000 TL Euro neyse alınsa, tesislere stada asilsa kurtulucaz. Hem onlar için de üretim yaptığımız şehre destek oluyoruz şeklinde bir sosyal sorumluluk projesi olur. 20000 bayrak iş yapmaz maalesef.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu