Adanur “İçimizde hain var!”

Bursaspor Yönetim Kurulu Lideri Emin Adanur, AS TV'de Markaj programına konuk oldu.

Kombine çıkarmayacağız, çünkü statların durumu belli değil taraftarlarımızdan ücret almak istemiyoruz zaten gelen para temliklere gidecek. Kulübe katkı sağlayacak adımları atmaya çalışıyoruz.

‘İÇİMİZDE HAİN VAR!’
Yiğit ve Vedat Bey ile Kembo konusunda yardımcı olmak için geldiklerinde görüştüm. Namık sürecinde Gökhan arkadaşımız bana Turgay Bey’in izleyip bulduğu ve ekibin takibinde olduğunu belirtti hemen iptal ettik. İçimizde hain var!

Şu an her şey yolunda gidiyor mutlu bir tablo çizebiliriz fakat bizimde hatalarımız olabilir eleştiriye açığız, yapıcı her eleştiri Bursaspor marka değerini artırır, gurur duyarız.

Hep beraber bu takımı ayağa kaldıralım. Burası Emin Adanur‘un babasının yeri değil, burası Bursaspor Kulübü. Beraber olalım ben başka bir şey istemiyorum. Omuz omuza hareket edelim. Biz tarihte olmayan şeyleri yapıyoruz. Camiayı çok seviyorum. İyi ki büyük Bursaspor camiasının üyesiyim.

41 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hain var hortumcu var çeyrekçi var rantçı, başka takıma komisyonculuk yapan var futbolcu önerenler var çorbacılar var benim dediğimciler benim dediğim olsuncular birde büyük BURSASPOR camiası var klavye delikanlıları var say say bitmez başkan

  164
  5
  1. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   Başkan açıkla şu yolsuzluk yapanları ! İş adamı ya da siyasi kim varsa bu şehir hesap sorsun ! Bizi bu hale dusurenler kimler !? Kim dost kim düşman bilelim, haddini bildirelim…
   Yolsuzluk komisyonu kurmustunuz, onunla da ilgili açıklamalar bekliyoruz…

   20
 2. Emin bey iyi işler yaptınız önce tebrik edelim ama Siyâseti , siyâsîleri Bursaspora bulaştırmayacağım , Belediyeden yardım da istemeyeceğim dedin , Şimdi başta Belediye Başkanı Alinur Aktaş tan ve Siyâsîlerden yardım istiyorsun . Biraz tutarlı olun lütfen .

  21
  231
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Sen tecrübelisin bu konuda demek ki. Dikkat etmemişsin başına birşeyler gelmiş . Sana geçmiş olsun . Uyarın için teşekkürler .

    6
    6
  1. @ARKAN yorumuna yanıt olarak

   AMAN ALİ NURUN YARDIMI KUSUR KALSIN YETİM HAKKININ YENDİĞİ STADA GEÇTİĞİMİZDEN BERİ BURNUMUZ BOKTAN KURTULMADI EMİN BAŞKANDA KENT DİNAMİKLERİN DEN DEDİ DİNAMİK DENİLDİĞİNDE SENİN AKLINA ALİNUR GELİYOR SANIRIM VALLA BENİM AKLIMA ALİNUR DENDİĞİNDE KOMİSYONCU GELİYORDA O YÜZDEN HATIRLATAYIM DEDİM

   39
   10
   1. @vefasız yorumuna yanıt olarak

    Kıvırma . Açıklamaları oku bakalım . Validen sonra Belediye başkanından bahsediyor . Gözlük numaranı değiştirme zamanın geldi .

    4
    2
  2. @ARKAN yorumuna yanıt olarak

   Yardım dilenmiyor.
   Büyük Bursaspor için bir araya gelelim diyor.
   Bu kadar mı zor anlamak..
   Siyasetten gözünüz kör olmuş sizin…

   51
   6
   1. @Daniel63 yorumuna yanıt olarak

    Yapılanları taktir etmemek mümkün değil fakat bu çeşmenin suyu nerreden geliyor şaşırtıcı elinde sihirli bir değnek mi var bu amin başkanın bekleyip göreceğiz

    5
    20
    1. @Özkan yorumuna yanıt olarak

     Şimdiye kadar giden paraların hesabını kim sordu?adam işadamı parası var veriyor.3 büyütülmüşler nereden buluyor parayı milyonlarca lira harcıyor bildirim bile yapmıyor.

     3
     1
    1. @ARKAN yorumuna yanıt olarak

     Dikkat et 11.ci köyde biz varız ayağın kayar yanlışlıkla sıkıntı olmasın insanın saçındaki bit gibisin zehirliyoruz ölmüyon kovuyoz gitmiyorsun. Bulaşık süngerimisin olum

     1
     1
  3. @ARKAN yorumuna yanıt olarak

   alinur baskan 15 milyon gonderecek tahta anca o zaman acilir diyordunuz ne oldu simdi siyasiler bagis kanpanyasina katilirsa kulubu teslim almismi oluyorlar golge etmeyin bende oy vermedim ama simdi destekliyorum guzel isler yapiyor yasi kucuk gonlu buyuk baskan

   86
   7
   1. @eskiteksasli yorumuna yanıt olarak

    Allah aşkına kime oy verdiğini gerçekten çok merak ettim. Acarhoroz’a verdiysen oyunu sana söyleyecek kelime bulamam doğrusu,gerçi öbürüde aynı bokun lacivertiydi de.kongre üyesi olupta oy verenleri anlamıyorum başkan adaylarından paramı alıyorlar diye soruyorum kendime bu kongrede biri eski sağlam dolandırıcı öbürü başarısız bi başkan nasıl oluyorda hala onlara oy verebiliyorsunuz.ben sizlerin bursasporluluğunu sorgularım gerçekten.

    12
    5
     1. @eskiteksasli yorumuna yanıt olarak

      Ağzını topla o ateş topunu senin bi tarafına sokarım, klavyede yazmak kolay bi yerini söylesene geleyim yanına senin, verip vermemeyi göstereyim sana.

 3. Hainler ulkemizden zaten hiç gitmedi ki güçlü Türkiye istemiyorlar ALLAH’IN izni ile biz daha çok gucleniyoruz

  10
  2
 4. Allahına kurban senin Başkanım sonuna kadar arkanızda yanınızda yız kombine yi açın her türlü destek için taşın altına elimizi değil kolumuzu koymaya hazırız sivas spordan klüpsüz kalan oyuncusu Arone kone ile de görüşme yapılsın gelmek isterse iş yapar çok güzel oyuncu sivassporun güzel oyuncularından birisiydi her zaman yanınızdayız

  5
  1
 5. Bence kombine olmalı. Şahsen ben alıp hem takımıma destek, hem de maçları izlemek istiyorum. Seyirci alınmazsa da iadeye gerek yok. Helal olsun. Temliklere gidecek diye bu hakkımın elinden alınmasını doğru bulmuyorum.

  3
  3
  1. @Can yorumuna yanıt olarak

   onun yerine store da harcamanı, 2 forma 2 t-shirt almanı bekliyor başkan en azından kasaya girsin diye renktaş
   herkesin kombine + store yapacak bütçesi olmayabilir bu yüzden diye düşünüyorum

 6. Duygulandım gerçekten neredeydin be baskan sen kaç sene ızdırap çektik.Emin adımlarla süper denen liginde tozunu alacağız inanmak Başarmanın yarısıdır.

  3
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu