Adanur “İçimizde hain var!”

Bursaspor Yönetim Kurulu Lideri Emin Adanur, AS TV'de Markaj programına konuk oldu.

Kombine çıkarmayacağız, çünkü statların durumu belli değil taraftarlarımızdan ücret almak istemiyoruz zaten gelen para temliklere gidecek. Kulübe katkı sağlayacak adımları atmaya çalışıyoruz.

‘İÇİMİZDE HAİN VAR!’
Yiğit ve Vedat Bey ile Kembo konusunda yardımcı olmak için geldiklerinde görüştüm. Namık sürecinde Gökhan arkadaşımız bana Turgay Bey’in izleyip bulduğu ve ekibin takibinde olduğunu belirtti hemen iptal ettik. İçimizde hain var!

Şu an her şey yolunda gidiyor mutlu bir tablo çizebiliriz fakat bizimde hatalarımız olabilir eleştiriye açığız, yapıcı her eleştiri Bursaspor marka değerini artırır, gurur duyarız.

Hep beraber bu takımı ayağa kaldıralım. Burası Emin Adanur‘un babasının yeri değil, burası Bursaspor Kulübü. Beraber olalım ben başka bir şey istemiyorum. Omuz omuza hareket edelim. Biz tarihte olmayan şeyleri yapıyoruz. Camiayı çok seviyorum. İyi ki büyük Bursaspor camiasının üyesiyim.

5 Yorum Onay bekleyen 13 yorum var

 1. Hain var hortumcu var çeyrekçi var rantçı, başka takıma komisyonculuk yapan var futbolcu önerenler var çorbacılar var benim dediğimciler benim dediğim olsuncular birde büyük BURSASPOR camiası var klavye delikanlıları var say say bitmez başkan

  76
  3
 2. Emin bey iyi işler yaptınız önce tebrik edelim ama Siyâseti , siyâsîleri Bursaspora bulaştırmayacağım , Belediyeden yardım da istemeyeceğim dedin , Şimdi başta Belediye Başkanı Alinur Aktaş tan ve Siyâsîlerden yardım istiyorsun . Biraz tutarlı olun lütfen .

  10
  137
  1. @ARKAN yorumuna yanıt olarak

   alinur baskan 15 milyon gonderecek tahta anca o zaman acilir diyordunuz ne oldu simdi siyasiler bagis kanpanyasina katilirsa kulubu teslim almismi oluyorlar golge etmeyin bende oy vermedim ama simdi destekliyorum guzel isler yapiyor yasi kucuk gonlu buyuk baskan

   52
   6

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu