Adanur “Çok basit bir konuymuş”

Emin Adanur yaptığı açıklamada Timsah Park'ta bulunan dükkanların kiralanması hakkında konuştu.

Emin Adanur “Stat kiralanması konusu benim adıma üzücü. Çok basit bir konuymuş. Stadı yerinde inceledik, bir basın duyurusu yaptık ve yüzlerce talep aldık. Çok ciddi markalardan talep aldık. Üzüldüğüm nokta bu. Orasının bir ayda faal hale geleceğine inanıyorum. Çok kısa bir sürede bu gerçekleşecek. Yılbaşına kadar olur inşallah.

Şehrimizde bize karşı çok değişik bir durum var. Hayrettin Başkan stada girerken kart okutturuluyor. Bu statta yaşanan aksaklıkları tek tek gidereceğiz. Alınan o güvenlik önlemlerini biz de anlamıyoruz. Ben konuşunca kaos ortamına çekiliyor. Düzelteceğiz inşallah.” ifadelerini kullandı.

Kaynak
Bursaspordabugün

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sıkıysa birisi Ali koça kart okutsun bakalım ne yapıyorlar..biz taraftar olarak yönetimi çok yalnız bıraktık..bir de içimizdeki bazi çorbacı hainler var..onlar daha çok zarar veriyor camiaya..paralarını alıp Twitter’da Instagram’da en ufak birşeyde adanura bindirmek için hazirolda bekliyorlar..

  78
  7
 2. timsah arenanın inşaat halindeki resmini oraya koyan hain amacın ne başka resim mi kalmadı ki bu resmi kullanıyosun .

  15
  31
  1. @a.samet yorumuna yanıt olarak

   Eski resimmi bu resimdeki halinden ne farkı var 830 milyon para harcandı bedeli 273 milyon aradaki fark recep altepenin cebinde altı senedir bitmemiş bir stad sen resme takılmışsın o resmi koyana hain diyeceğine dönüp şu staddan nemalananlara hain demen lazım ama neyse sen anlamaşındır ne demek istediğimi

   39
   4
 3. Ya siz ne rezil bir taraftarsiniz her söylenene ayrı gaz alıyorsunuz kişilik yoksunusunuz
  Adam hayrettin başkana kart okutuyorlar diyor siz yok seçimdir yok ali koç a okutsunda göreyim yok şoyle yok böyle

  Ulan dese adanur dese bizler bile kartimizi okutuyoruz helal başkan senin gibi başkan gelmedi dersiniz

  Dese adanur bazı yöneticiler üyeler ve memur tarzı sahislar ücretsiz geçiş yapıyor onada giydireceksiniz

  Siz de karakter olmadığı için sadece Burda 100 gr beyinle yorum yapıyorsunuz kimsenin faal olarak bir halta yaradığı yok haksızmiyim..?

  5
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu