Adanaspor – Bursaspor hakemi açıklandı

Ligin 20. Haftasında İstanbul'da oynanacak Adanaspor - Bursaspor maçının hakemi belli oldu.

8 Ocak Cumartesi günü Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı‘nda AdanasporBursaspor maçının hakemi Turgut Doman oldu. Turgut Doman’ın yardımcılığını Serkan Olguncan ve Mustafa Sönmez yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Can Cengiz olacak.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Alın bir tane daha önemi olmayan Bursaspor yönetimi tarafından yayınlanan haber , adamlar detayları İle tam metni olarak medya sayfasından Mali Raporu yayınlama mecburiyeti olduğu halde yayınladıkları bir maç hakemi detayı bunlar sadece sis yayıyorlar!- Bursaspor’un dünkü kurul Mali Raporu ile alakalı detaylı bir yazı yok! Komedi aynen dün sunulan rapor gibi – efendim 250 Milyon TL yeni ve eski yönetimlere borç varmış ve bir üye kalkıp sormasa 50 Milyon TL yeni yönetiminmis ve bunun 90% Başkan yardımcısınınmış vs vs – bu verilen raporun sigara paketi arkasına not alan bir adamdan farkı yok “Tamamen Geçersiz” birde Benzinlik vs gidecek diye sunum yapan yönetim üyesi resmen adam gülüyordu sevinçten veya bana öyle geldi – ya cidden Bursaspor’un dün dibin dibine düştüğünü dün gördük bu güne kadar gelmiş en kötü durumdayız, bir üyenin dediği kazandıkları kurulda bir sürü önerge vs verildi ve yapılan birşey yok sadece borç katlandı ve almayacağız dedikleri paralar dahi borç hanesine yazılıp 400 Milyon’dan 1 Milyar TL’ye çıkmış bunun yazıklar olsun laf ile vs ortadan kalkacağı bir durum vs yok bunlarda aynen İstanbul, İzmir ,Ankara ve Antalya Belediyelerini Fitch Raporuna göre İflas eşiğine getiren bol boş laf ve icraat olmayan tip tayfalardan bol laf ve boş vaadler ve DÜŞME potasındayız – borcun çoğu TL yani biz Bursaspor’un kazançlı olacağı yerde onuda bir balon olarak borç döviz kur farkı vs vs hikayeleri ile anlatmışlardı – yakında bitcoin token vs yüzünden borçlar katlandı demezlerse ha buraya yazıyorum!

  4
  6
  1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   Mevcut yönetim göreve geldiğinde döviz kurlarına bir göz at. Gelinen noktada aradaki fark tam olarak 2 katı. Çok bilmiş yönetimler borçları Euro üzerinden yaptığından şu an borçlarda tl bazında 2 katına çıkmış durumda. Bunu gerçekten anlamak çokmu zor? Diğer taraftan o gün yapılan genel kurulda Erkan KAMAT mı seçilmeliydi? Şunu artık kabul edin o günün şartlarında mevcut adaylardan en iyisi seçildi. Levent KIZIL aday oldu da bizmi seçmedik. Tam manasıyla detayını bilmediğiniz konular hakkında yorum yapıp kaos ortamı oluşturmaya çalışmayın. Bu gelinen durumda en az suçu olan yönetim şu anki yönetimdir. Elektrik faturasını bile ödeyemeyen bir başkanın seçilmesi seni daha mı mutlu edecekti?????

   4
   2
   1. @Ersoy 1979 yorumuna yanıt olarak

    Ne Mevcut yönetim nede eski yönetimler göreve geldiğinde döviz borcu miktarlarını gerçek delil ile açıklayabildi her halde yakında tam kontrol altına alınacak kuyumcu döviz bürolarından aldılar! Onun İçin ne eskiyi nede bu bitcoinci yönetimi korumaya kalkma! Erkan KAMAT’dan banane bütün yönetimler aynı kuruşlu hesap verdi tek kuruşu boşver 100,000 TL’ler tutmuyor verdiği Mali raporda hepsi YouTube’da aç izle boş lafları!. Levent KIZIL neden aday olsun Stadyumu olmayan 1 Milyar TL yalan dolan borçlara? ama aday olan seçilen adamın bir sürü rapor mahkeme şeffaf raporlar detaylı delili dedi durdu kaç ay oldu doğru dürüst Mali Rapor yok. Ben senin bildiğinden daha fazlasını biliyorum çünkü Atatürk Stadyumu yapılırken ailemin temelinde emeği vardı ve kulübün kurulmasındada onun için bu durumlara en fazla üzülenlerdenim.Biraz şapkanı önüne koy sağına soluna bak kaos ortamından yararlandıkları İçin son 3-4 Başkan seçilebildi yoksa seçilmezdi hiçbiri,ne zaman maşa uzaklığında Bursaspor’un yönetildiğini gördün? sonuç Elektrik faturasını bile ödeyemeyen bir başkanın seçilmişti ama borç hanemizde o yönetimdende borç yazılmıştır ama Mali Rapor delili olmadığı için sadece yaz veresiye defterine Ersoy!

    1
    1
  1. @harbici yorumuna yanıt olarak

   Burak Kapacak geliyor. Ama o da geberik. Altı aydır maç oynamamış adam. Yandık valla. Ikinci yarı başlıyor, kadro gene aynı geberik. Bu maçı da kaybedip haftaya bide içerde Erzurum’a çarpılırsak meraba Telebole, meraba PTT 2.lig

   4
   9
 2. Hani transferler yetişiyordu Adana maçına. Bari matavz ile batuhan yerine gerçek bir santrafor ile çıkabilseydik bu maça.

  1
  9

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu