Adana Demirspor maçını Özgüç Türkalp yönetecek

Bursaspor'un Adana Demirspor ile deplasmanda oynayacağı karşılaşmanın hakemi açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu‘ndan yapılan açıklamaya göre Adana DemirsporBursaspor karşılaşmasını Ankara Bölgesi Üst Klasman Hakemi Özgüç Türkalp yönetecek.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @hasan yorumuna yanıt olarak

   Hayır. Yanlış düşünüyosun kardeşim. Özgüç Türkalp Bursayı çok sever. Defalarca Bursaspor maçları için hem hkem olarak, hem de 4.hakem olarak görev yaptı. Her zaman Bursaspor’a yardımcı olan, sempatik, kısa boylu ve sevecen bir hakemdir. Ankaralı’dır. Rahmetli babası da Ankaralı ünlü spor yazarı Erol Yaşar Türkalp’tir. Google’a yazın bakın. Özgüç hoca bu haftaki maçta Bursapor’u asla doğramaz. Çıkar aslan gibi yönetir maçı.

   12
   1
   1. @Tahsin yorumuna yanıt olarak

    Doğru söylüyon gardaş. Bu hakem öyle Hüseyin Köçek’ler falan gibi şerefsiz değil. Ne gördüyse onu çalar. İşallah yeneriz bu hafta. Ama o Volkan Şen şerefsizi Demirspor formasıyla bu hafta bizim defansı maymun etmesin. Bi tek ondan korkuyom. İyi durdurmak lazım Haini. Yoksa gene sol kanatta uçar o şerefsiz. Ama karşısında Shehu oynıycak. Durdurur onu. Fakat Volkan eğer kanat değiştirip karşı çizgiye geçerse işte o zaman mıçtık. Çünkü karşısında Latovlevici Dede var. İşte o zaman kedinin yumakla oynadığı gibi oynar bizim Lato’yla o şerefsiz.. Yalçın Hocamın dikkatine.

    5
    6
    1. @Ekrem yorumuna yanıt olarak

     Yapma be kardeşim gözünüzde ne kadar büyütmüşsünüz adam iyi topçu olda süper ligde takım bulurdu.Bu hain birisi Bursa onu adam etti o bu maçta elinden gelse her şeyi yapar çünkü hain

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu