Adam gibi oynayın!

Bursasporlu taraftarlar Akhisar maçında yine takımlarının yanındaydı. Yaklaşık 20 bin yeşil beyaz sevdalısı takımlarına destek olurken, özellikle ikinci yarının başından itibaren futbolcuları kendilerine getirebilmek için büyük çaba sarfettiler. Yaptıkları tezahüratlarla farklarını ortaya koyan taraftarlar yenilen ilk golden sonra adeta çileden çıktı. Sahadaki silik görüntüye kahrolan tribünler ardından tepki göstermeye başladı. 

CİHAT ARSLAN ÖVDÜ

Sahadaki görüntüden mennun olmayan taraftarlar tepkisini son bölümde ‘Şampiyon olmayın adam gibi oynayın‘ tezahüratıyla gösterdi. Kritik maçta takımın gerek skor gerekse futbol anlamında birşey vermemesine üzerine hakemin bitiş düdüğünden önce tribünler boşalmaya başladı. Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Cihat Arslan ise maç sonrası yeşil beyazlı taraftarları överek ‘Mükemmel bir stat ve mükemmel bir taraftar vardı. Bursaspor her yönüyle farklı bir kulüp‘ dedi. 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu