Acımız büyük!

Bursaspor Kulübü dün oynanan Göztepe karşılaşmasının ardından Akhisar civarında otobüsün altında kalarak hayatını kaybeden Bursaspor taraftarı Yüksel Utgin için bir başsağlığı mesajı yayınladı.

Bursaspor Kulübü‘nün haricinde Göztepe ve Trabzonspor Kulüpleri de başsağlığı mesajları yayınladılar.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ailesinin ve sevenlerinin başı sağolsun. Bursaspor yoluna canını feda eden bir kardeşimiz daha oldu maalesef. Allah taksiratını affetsin. Mekanı cennet olsun inşallah

  38
  7
 2. allah rahmet eylesin futbolcu kardeşlerimiz insanların bursaspor aşkıyla canlarını verdiklerini görsünler.belki biraz vicdan muhasebesi yaparlar,adam gibi mücadele ederler,taraftar onlardan fazla coskulu.oynadıkları futboldan sevk alıyorlarmı.bizler almıyoruz. bu insanlara çektirdikleri alalhtan revamı.rahat uyuyabiliyorlarmı.en büyük bursaspor.

  17
  6
 3. Ailesinin sevenlerinin Bursa sporun Türk spor taraftarının başı sağolsun. Eksiye basan iyi aile çocuğu o parmağın da senin müsait bir yerine girsin. Eksi basan farklı bir takımın taraftarı değiliz insan bile olamazsın sen

  5
  7
 4. Öncelikle bütün Bursaspor’umuzun başı sağ olsun. Allah ailesine, yakınlarına sabır versin.

  O bütün yorumlara eksi basan İrlandalı arkadaşım, mikser arkadaşım: Göstermelik yaptığın bir iki olumlu yorumla adını temize çıkarabileceğini mi sanıyorsun acaba? Bütün yorumlara senin eksi bastığını anlamayacağımızı mı sanıyorsun acaba? Hadi anlamadık, elin o eksi butonuna giderken hiç mi sızlamıyor o vicdanın? Bastığın her eksinin vefat eden o taraftar ve ailesi başta olmak üzere bütün Bursaspor camiasına ve taraftarlarına hakaret anlamına geldiğini düşünemiyor musun?

  Evet Adil efendi, sana diyorum. Okuyorsun şu an bu yazdıkları mı değil mi? Sırf milleti kendine kızdırtmak için attığın o eksiler şu an yüzünde tokat gibi patlıyor değil mi? Ama şu an da pişman değilsin, olmayacaksın da. Çünkü sen adilsin. Herşeyin doğrusunu bir tek sen bilirsin.

  Eğer kalbinde zerre kadar ahiret inancı varsa o attığın eksilerin hesabını öbür tarafta nasıl vereceğini düşünmeye şimdiden başlayabilirsin.

  4
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı