Açık arttırma devam ediyor

Özel seri "Yadigar" formalarımız açık arttırmaya çıkıyor! 2022-2023 sezonunda, tarihimizde son kez mücadele etmeyi ümit ettiğimiz bu ligde; biz yüzümüzü şehre dönüyor, şehirden de takımına desteklerini bekliyoruz.

Bu sezonki “Yazıcı, Şampiyon ve Timsah” formalarımızın her birinden yalnızca 16 adet üretilen özel seri “Yadigar” formalarımız siz Büyük Bursaspor Taraftarımıza sunuyoruz.
En büyük sevdamız Bursaspor’umuz için tüm şehrimizi bu formalar için açık arttırmaya davet ediyoruz. “Yadigar” formalarımız açık arttırma usülü ile 16.000 TL’den satışa çıkacaktır ve temmuz ayının 16. günü saat 16.16’da son bulacaktır.
Birlik ve beraberliğimizin katlanarak çoğalacağı bu günlerde “Annemden, abimden, babamdan Yadigar!” dediğimiz formalarımız bursaspor.org.tr/yadigar adresinde sizleri bekliyor!

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Oldu. Enflasyon %170 millet bir karpuz alamıyor. Açık arttırma ile forma alacak. Yıllarca Çorbaya kaşık sallayanlar seslenin

  7
  4
  1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Maalesef ki haklısın. Bundan 5-10 sene evvel karpuz alırken adam bir dilim ikram eder tadına baktırırdı. Şimdi o dilimi streçleyip satıyorlar.

 2. Sevgili Bursaspor’lular sn Serkan yazıcı o siyah formayı alır ise süper birşey olur diğer formaları da şehrimin ileri gelenleri alır ise çok daha güzel olur

 3. Takımdan giden gidene başkan senin öncelikle sözleşmesi devam eden gençlerle oturup konuşman lazımdı.sonrada basina sonucu açıklamaliydın.takimda adam kalmadı.tahsin hoca ismail hoca sizde çıkın bir şeyler söyleyin .tahsin hoca bu takım bu durumda play oflari nasıl zorlar öyle dedin nasıl bir hesaplama bu.

  6
  1
 4. BursaFK forması hazırlayın 2025 te ilk alanlardan olalım. Bu kadar borç ancak kapanarak yok olur ve geçmiş yöneticilere pay edilir. sıfır km takım kurulsun borçsuz FK yı destekleriz napalım. Sahaya renklere bakarız skorboardtaki FK yı görmemezlikten geliriz. Antepliler fk ya aldırış ediyormu. Körfezliler etti 11yıl esameleri okunmadı. Allahtan tesislerinin satış parası borçlarını kapamaya yetti de borçsuz oynuyorlar şimdi. İyi ki aynı gruba düşmedik kadrolarını koruyorlar, üstligden oyuncu topluyorlar. Gurur yapsak 10yıl kaybetmeye razı olsak on yıl sonra bile borcun kapanacagının garantisi olmadıgı için, mantıklısı antep kopyası olmak gibi duruyor.

  5
  4
  1. @Ali aycı yorumuna yanıt olarak

   Ve o takımların her birinin borçları bizim beş altı katımız.
   Onların tahtası her daim açık.
   Bizim tahtamız her daim kapalı.
   İşte çifte standart denilen olgu tam da bu.

 5. Nasıl yani ilk sene buradan da mı düşelim diyorsunuz ! Bence 2 sene dayanırız bu ligte sonrası malum …
  Bundan yıllar önce Tay Ali ne demişti o kadar küçüleceğiz ki ancak mikroskop ile görünecek Bursaspor dememiş miydi,..ne kadar küçük benim için o kadar İyi

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu