Acemilikten ustalığa!

Yeni sezon kadro planlaması için uzun süredir çalışma halinde olan Bursaspor’da genç oyuncuların durumu netleşmeye başladı. Özellikle sezonu çifte kupayla tamamlayan U-21 takımının gözde isimlerinin akıbeti uzun süredir merak ediliyordu. Yeşil beyazlı yönetimin önceki gün Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu ile yaptığı görüşmeden sonra Kubilay Kanatsızkuş, Emirhan Aydoğan ve Mert Örnek’in A Takımda kalması kesinleşti.

FURKAN NE OLACAK?

Bu 3 ismi kiralık olarak göndermeme kararı alan yeşil beyazlılarda savunmanın solunda görev yapan Bünyamin Kasal’ın da A Takıma dahil olması gündemde. Bilindiği gibi özellikle PTT 1. Lig’e yükselen İsmail Ertekin yönetimindeki Bandırmaspor ve İnegölspor bu isimleri kiralık olarak renklerine katmayı istemişti. Diğer genç oyuncularla ilgili ise Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu’nun kararsız olduğu belirtildi. Özellikle Furkan Soyalp için genç teknik adamın nasıl bir karar alacağı belirsizliğini koruyor.

KİRALIK GİDECEKLER

Hamza Hoca’nın Furkan’la bir görüşme yapacağı ve olayı netleştireceği belirtildi. Furkan Emre Ünver, Talha Çalışkan ve Sedat Dursun gibi isimlerin ise kiralık olarak gönderilebileceği öğrenilirken, geçtiğimiz sezon Yeşil Bursa’da forma giyen oyuncuların durumları ise ilerleyen günlerde belli olacak. Bu arada yine geçtiğimiz sezonu Yeşil Bursa’da geçiren kaleci Muhammed Şengezer yoluna Bursaspor formasıyla devam edecek.

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu