Acarhoroz “Maçlar taraftarımıza ücretsiz olacak”

Bursaspor Kulübü Olağan Genel Kurulunda başkan adayı olan Serdar Acarhoroz, Timsah Arena'da oynanacak karşılaşmaları ücretsiz yapıp, reklam gelirlerini arttırmayı hedeflediklerini ifade etti..

Serdar Acarhoroz yaptığı açıklamada “Değerli Bursasporlular, maçları bilâ ücretsiz yaparak stadımızı en yüksek kapasitede kullanıp, reklam gelirlerimizi arttıracağız. Böylece federasyona ödenmesi gereken bedel reklam geliri olarak sağlanırken, takımımıza ayrıca gelir sağlamış olacağız. Bursaspor‘a alacaklı olmak için değil, tüm borçlarını ödeyecek projelerimizle, gerçekçi, itibarlı ve şaibesiz bir yönetim için adayız. Göreceksiniz ki hep birlikte süper lige tekrar damga vurmaya geliyoruz.” dedi.

66 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Alperenn yorumuna yanıt olarak

   Biz bedavaci taraftar olmadik olmamiliyiz Takimin parayi ihtiyaci varken hele. Taraftar takim ufacik bir isik gorsun yonetimde ufacik bir isik gorsun zaten o stadyum dolar. Biletler makul fiyatta tutulabilir bu ayri konu ekonomik olarak insanlar zor durumda hobiye para ayircak bi durumlari yok lakin teksad acik kale 15 Maraton 25 tarzi olursa sknti olmaz.

  2. @Alperenn yorumuna yanıt olarak

   Ya arkadaş ne çektiysek bu beleşçi, bedavacı insanlardan çektik. Ben hayatımda bu kadar saçma vaat ne gördüm ne de duydum. Maçlar ücretsiz olursa saçma sapan insanlardan geçilmez tribünler. Ailesiyle, eşiyle, kızıyla maç izlemek isteyen insan bir daha adımını atmaz.

   Dersin ki makul bir fiyata çekeceğiz bilet fiyatlarını anlarım da ücretsiz olacak ne demek?. Ben Winston içiyorum. 1 paket olmuş 16 tl. Sokakta cebinde paket olmayan adam yok. Bi zahmet şu zehirin 3 paketine 55-60 lira veren bilete de versin. Veremiyorsa da otursun evinde. İlla herkes tribünde maç izleyecek diye bir kaide yok. Oturur TV de veya internetten takip edersin. Şu vaatten sonra kimi desteklemeyeceğime kesin olarak karar verdim. Şaka gibi yemin ederim.

   11
   2
  3. @Alperenn yorumuna yanıt olarak

   bir insanın nekadar basarılı olacagı verdigi boş vaatler ayni siyaset gibi yaptı arkadas bu ekonominin bozuk oldugu bu zamanlarda ya hayret kardesim 80 milyonla kim geliyosa ona verin yokmu vermeyin kardesim oy falan..Alperenn cok haklısın saçmaaaa bir vaat

   21
   4
   1. @Nankörsünüz yorumuna yanıt olarak

    Reklam gelirlerini arttırmak içinmişmiş. Bilet bedava diye her maç 40bine mi oynucaz? Evet. Bilet 10 lira olsa, o aynı 40bin kişi maçlardan vaz mı geçecek? Hayır. 10 lira için kimse Bursasporluluğundan vazgeçmez.
    40000 bilet x 10 Lira x 17 maç = 6 milyon 800 bin Lira yapar.
    Adam seçimi kazanmaya o kadar odaklanmış, tek derdi olan seçimi kazanmak için o kadar hırslanmış ki mantıklı düşünemiyor bile.

    103
    8
    1. @Alperenn yorumuna yanıt olarak

     Kulüp en son kaç kombine satmış?
     Bunun kaçını taraftar, kaçını kurumlar almış ve dağıtmış?
     Yazıcıdan sonra ki süreçte tribünler görevini layıkıyla yapmış mı?
     Yaptıysa neredeyse her hafta
     kapatılan tribün ve alınan para cezaları neyin nesi?
     Bugüne kadar Bursaspor kaç maçını 40 bin kişiye top oynadı?

     Ben ne horozcuyum, ne de tavukçu.
     Ama adamın bugüne kadar tüm söyledikleri içinde tek doğru bu.

     10
     16
     1. @M.K. Paşalı yorumuna yanıt olarak

      Zaten şu kurumların alıp elemanlarına dağıttığı kombine kadar saçma birşey görmedim. Geçmişte btsonun maratonda alıp dağıttığı kombinelerle maça gelip telefondan başka takımların basket maçını izleyen adam gördüm.

      12
    2. @Alperenn yorumuna yanıt olarak

     büyük yalan var bu işte , genel kurul üyeleri aklını başına alıp oy kullansın, BURSASPOR’u 2.ligde görürüz seneye bu adamla demedi demeyin.

     21
     2
  4. @Alperenn yorumuna yanıt olarak

   Vallaha bu mantıkta en son Şampiyon olduğumuz sene kayserispor sucuk ekmek dağıdıp 3 tl ye bilet satmıştı. Dar bakış açılı takım fikridir bunlar ben öyle düşünüyorum. Adam gibi tahtayı açıcaksın 3-5 hocanın istediği topçuyu alacaksın takım daha üst lige çıkmadan zaten dolacak o tribünler. Yanlış yerden kanımıza girmeye çalışıyor arkadaş.

   28
   2
  5. @Alperenn yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşlar gerçekçi olalım bunlar maalesef hepimizin gerçek olmasını istediği boş vaatler. Madem bunları yapabilecek durumdaydı bugüne kadar neredeydi. Bana kalırsa bu arkadaşın Bursaspor ile ilgili güzel! planları var.

   29
   7
  6. @Alperenn yorumuna yanıt olarak

   Çocuk kandırıyor sanki , maçların ücretsiz olmasının yasak olduğunu ya bilmiyor, yada bilmediğimizi sanıyor, bu klubün umudu bence Emin ADANUR’dur bu genç işadamı kendi başkan bile olmayacak , ikinci dönem tüzük değişikliği ile kesinlikle başkan olmak istiyor , şimdi sorarım herkese bu adam ikinci dönem başkan olabilmesi için bu dönem iyi iş yapmak zorundadır bu sebeple Emin ADANUR doğru söylüyor ve kurtarıcı ta kendisidir diye düşünüyorum , eğer yalan söylüyorsa zaten hiçbir zaman başkan olamayacak , sizde aynı fikirdemisiniz. doğru aday Emin ADANUR bence.

   34
   3
   1. @hedef16 yorumuna yanıt olarak

    ”40 bin koltuğun, 38 bininin satılması adına bilet ve kombine fiyatlarını 3/1 (ÜÇTE BİR) oranında düşüreceğiz”
    bunu söyleyen, camianın güvenini kazanmış gibi duran emin adanurun kendisi.

    isteyen, yine bu sitede 5-6 gün önceki ”önceliğimiz süper lige çıkmak!” başlıklı haberi okuyabilir.
    bursasporun en son kombine ve bilet fiyatlarını gözünüze getirin ve bunları 3 te bire indirin, ortaya çıkan rakamın bedavadan biraz daha pahalı olduğunu göreceksiniz.

    son 7-8 senedir, uğradığımız taraftar kaybı ve pandemi kaynaklı ekonomik kriz göz önüne alındığında her iki adayında görüşlerinde haklılık payı var diye düşünüyorum.
    stadın ve kulübün marka değerinin yükselmesi için o stadın bir şekilde dolması gerektiğine inanıyorum.
    çünkü sermaye, boş tribünlere, yani beton yığınına yatırım yapmaz.

    14
  7. @Alperenn yorumuna yanıt olarak

   Bitmedi,
   *Kulüp otobusu taraftari evlerinden alip mac sonu evlerine birakacak.
   *Kofte ekmek ayran ikrami.
   *Bayanlara, cocuklara ve 65 yas ustu taraftarlara atki, forma
   * Attigimiz her gol icin cekilisle 100 taraftara ceyrek altin vs…

   61
   1
 1. Ben kombine alıp destek olmak istiyorum. Bedava yapınca bütün çorbacılar dolcak, asıl taraftar giremez.

  69
  5
 2. Bu adamın adaylığını düşurseler keşke.siyasiler bile bu kadar sallamiyo seçimlerde.bu onlarida geçti

  68
  4
  1. @Osman yorumuna yanıt olarak

   Bu adamin vaadlerinden anlasiliyorki baskan olursa takimi satarr bu adamm…sen bedavayi birakta uzak dur bu sehirden yeterr..😡😡😡

   19
   1
 3. Anlaşıldı. Bu adamın derdi Bursaspor değil. Seçileyim diye vermediği boş saçma vaat kalmadı.
  Reklam gelirlerini arttırmak için işmiş. Bilet bedava diye her maç 40bine mi oynucaz? Evet. Bilet 10 lira olsa, o aynı 40bin kişi maçlardan vaz mı geçecek? Hayır. 10 lira için kimse Bursasporluluğundan vazgeçmez.
  40000 bilet x 10 Lira x 17 maç = 6 milyon 800 bin Lira yapar.
  Adam seçimi kazanmaya o kadar odaklanmış, tek derdi olan seçimi kazanmak için o kadar hırslanmış ki mantıklı düşünemiyor bile.

  50
  6
 4. Sokak ta oynasa kaldırımda destekleriz bi sigara olmuş 20 lira 50 lira verip maça gidemicek aciz bursasporlu Yok sizin karşınızda artık büyük Bursaspor taraftarları sizin vaatlerinize kanmaz

  43
  6
  1. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

   Yinede şahlanıyor aman
   Kolbaşının yandım da kır atı
   Görünüyor yandım aman
   Bize serhad yolları

   Yürrrü be aslanım kim tutar seni…

   7
   1
 5. Bu vaatle fişini iyice çekmiştir. Bu kadar saçma vaat mi olur tamam biraz indirim yaparsın belki de bedava olursa o taraftarın verceği destekten bi cacık olmaz saçma sapan adamlar doluşur aaa nasıl olsa bedava maça gideyim der önüne gelen

  38
  2
  1. @bursayildirim16 yorumuna yanıt olarak

   Bu olay olursa taraftarlığımdan utanırım,yazık olur beĺeşçilikte zirve yaparız. Nerede büyük Bursa taraftarı 🙁
   Ayrıca tarihimizde bedava maçlar vardır ve hiç birinden hayır gelmemiştir hepsinde olay cıkmıştir. Gerçek taraftan bilet almaktan korkmaz

   11
   1
   1. @deniz yorumuna yanıt olarak

    Taraftar mı kaldı Allahaşkına.
    Kulüp en son 15 bin kombine satmış, bunun 10 binini kurumlar almış ve dağıtmış.
    Taraftar kaç hatıra kombinesi almış?
    Kaç SMS atmış?
    Konuşuyorsunuz ama haybeye.
    Düştüğümüz durumdan haberiniz yok.

 6. Ben böyle vaadleri okudukca aklıma hep mekanı cennet olsun Rahmetli Kemal SUNAL geliyor. Seni mebus karısı yapicam diyordu bir filminde sanırım rahmetliyi çok sevdikleri için taraftarlarımızın aklından bu cümle çıkmasın diyeböyle vaadleri dinliyoruz yıllardır.baskan adaylarından. Bedava olur olur tabide aklıma bir şey takıldı Passolig bitti sanirim arkadaşlar. Bilet parasının bir kısmını Passolig almıyormus artık sanirim. Atalım mı passoligleri…

  15
  1
 7. Stadın ortasına havuz da yaptır başkanım taraftarımız ücretsiz girip serinlesinler bu sıcak yaz günlerinde

  14
  1
 8. Bedava yapın gelen geçen bir uğrayıp çıksın. Fenerlisi beşiktaşlısı da arada can sıkıntısına gelsin maça. Bence saçma bir karar. Biz oraya hem maddi hem manevi destek olmaya geliyoruz zaten. 40 bin olup karmaşık bir tribüne kuru gürültüye oynayacağımıza 15 20 bin kendi taraftarımızla oynayalım.

  14
  1
 9. Ziyaaaa, ücretsiz biletin bile maliyeti var, bari yenilir yutulur bir şey söyle, mesela kombineler 100-150-200 tl olacak gibi.

  11
  1
 10. Allahım sen aklıma mukayyet ol yarabbim… “Maçlar bedava olacak” demek ne demek allah aşkına ya. Kulüp 800 milyon borç yapmış, herkes elini cebine atıp doğru dürüst biletini alacak kombinesini alacak parası olan vip tribüne gidecek parası olam loca kiralayacak ki kulübe para akışı olsun. Maç oynanmayan günler sahanın bir tarafı halı saha ebatlarında bölünüp orada maç yaptırılması bile düşünülebilir. Bunu yapan avrupada birçok kulüp var. Maçtan sonra kazanan takıma ufak hatıra plaketi veriliyor. Bedava seyirciyi düşüneceğinize Timsah Kafası derhal bitirilsin oraya lokanta cart curt değil toplantı ve düğün salonu açılsın. Sadece şu yazdığım 2 proje ile aylık 200.000 net para girer kasaya. Bedavacılık devirleri geçti artık sene olmuş 2021.

  11
  1
 11. Adamın instagram sayfasina yaptigimiz elestiri yorumlarini bile siliyor adam bu adam bela olmaya geliyor secilirse 2. Lig demedi demeyin

  10
  1
 12. Çok mantıklı, hatta deplasmana da yöneticiler sponsor olsun. Gidemeyen taraftarın evine de lig tv bağlatın ordan destek versin. Gerekirse formasını da evine yollayın takım o gün hangi tip formayı giyiyorsa, herkes aynı şekilde giyinip gelsin.

  9
  1
 13. Bence bedelsiz olması saçma bir fikir
  Kale arkaları 100 tl
  Maraton 150-200 tl
  Vip tribünü 250-500 tl
  Arası fiyatlandırma yapılabilir
  Localar uygun bedellere firmalara
  Satılabilir ama bedava hiçbir
  Zaman olmamalı

  8
  2
 14. Köy maçına döner
  Ya akıl yok. Böyle vaad mi olur.
  Tek dert seçilmek .
  Bı adam zaten zincirin halkası

 15. Yok daha neler isterseniz maça geleceklere servis kaldıralım kapıda köfte ekmek ayran dagitalim .Tamam ucuz olsunda bedavada olmasın taraftar olarak okadar düşmedik yani.Sokaklarda ne kadar hapci tinerci varsa hepsini topla sonra gelecek olanlarda gelmiyecek üstüne birde her hafta federasyondan ceza .Yook benim gözüm tutmadı bu adamı bu adam gelse şampiyon olacağımıza toprak atmaya gelir.

  7
  1
 16. Başkan adayının vaatleri seçilmesine yönelik, abartılı ve popülist vaatler mi?
  Başkan adayının açıklamaları camianın sorunlarını ortadan kaldırmaya yönelik, altı dolu, gerçekçi ve camianın menfaatlerini gözeten vaatler mi?
  Doğru soruları sormakta fayda var. Son şans

 17. Bildiğim kadarı ile seyircilerin maçlara ücretsiz alınmasının önünde bir engel vardı.
  İyi araştırılması gerekir.
  Bu durumla bir kaç kez karşılaştığımızı hatırlıyorum.
  Sanırım bir Kayserispor maçı öncesi tribünlere seyirci çekebilmek adına sembolik de olsa bir ücret belirleyip maça gelenlere meyve suyu ve yiyecek vaad etmişlerdi.
  Yanlış hatırlıyor da olabilirim.
  Her halükarda ücretsiz maç ceza yememek adına iyi araştırılıp uygulanması gereken bir konu.
  Eğer bu kararın önünde bir engel bulunmuyorsa yazdıklarımı yok sayabilirsiniz.

 18. YAP YAP YOLDAN GEÇEN MAÇA GİRSİN MAL GİBİ OTORSUN, KÜFÜR ETSİN, SAHAYA DALSIN ELİNE GEÇENE SAHAYA ATSIN, SAHAN KAPANSIN CEZA ÖDEMEKTEN ANAN AĞLASIN. 250 TL VERİP KOMBİNE ALMAYAN MAÇA GELMESİN KARDEŞİM, ZATEN HER MAÇA GELEN 15.000 KİŞİ VAR ONLAR YETER. BEDAVA MAÇTA BENİM NE İŞİM OLUR, HANGİ KOLTUĞA OTURACAĞINI BİLMEYEN ÇOBANLARLA KİM UĞRAŞIR

 19. Bila ücretsiz; ücretsizsiz demek. Osmanlıca bir ön ek olan BİLA tamladığı sözcüğe -sız, ,- siz takısı yapar. Cümlenin doğrusu “BİLA ÜCRET” tır.

  2
  2
 20. YASA GEREĞİ ÜCRETSİZ OLMUYOR AMA SEBOLIK BIR FİAT OLABİLİR DOSTLAR AMA BU MESELE DEĞIL ASIL OLAN BURSASPOR ICIN HEDEFİ BELLİ OLSUN BU SENE SANKI SUPER LİG

  2
  2
 21. Bu adam bana Tansu Cilleri andiriyor. Cillerde basbakan secileyim diye Millete 1 araba, 1de Ev anahtari vaat ediyordu.
  Secildikten sonrada bol, bol zam koydu her seye. Umarim bizim Kongre üyeleride böyle bol kepceden atanlara oy vermez…….Mümkünse bu adam Stadin etrafina dahi sokulmasin. Sonra Erkan yavsaginida aramayalim.
  Allahim kimlere kaldik, hayir eylesin.

 22. Kale arkaları 20 lira maraton üst 30 lira maraton alt 40 lira bilet fiyatı gayet makul bir sigara olmuş 15 20 lira bu parayı bursaspora veremeyen kişi zaten gelse ne olur bilet fiyatları çok ucuz veya bedava olmaması gerekir.

 23. Bakkal yönetemeyecek insanları göklere çıkaran bu halk sizce bu adayı başkan yapmaz mı dersiniz? Daha önce örnekleri var. Lacoste ile anlaşma yaptık dedi adam ve sonra Noyan çıktı yalanladı, Lacoste sadece yelken sporuna sponsor oluyor diye belgesiyle konuştu ama gel gör ki bu adama inanıp gene 2. Kez başkan yaptılar, sonra ne mi oldu? İşte bu haldeyiz 🙂

 24. Kişinize karışmak gibi yada ortalığı bulandirmak gibi olmasın ama ortalama kombine fiyatı 1.000 tl olsa 40.000 × 1.000= 40 milyon..bunu reklamla filan çıkartamaz.. tribünlere oynuyor

 25. Bence çok saçma yorum yapanlar var.
  Önce hepsinin hedefi Özlüce araziye inşaat yapmak bunu söylüyim.
  Ama asarhoroz emin bey den hldaha realist çünkü adam 1 milyon TL nakit kalanı 3.5 milyon TL çek olmak üzere elektrik borcunu ödedi/üstlendi.ustelik kazanmasada 1 milyonu geri istemiyor.peki emin bey somut olarak ne yaptı?su kadarını bilin emin beyin arkasında çok sağlam siyasetçi var ve Bursaspor Özlüce araziye cokecekler.
  Benden söylemesi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu