Abdullahi Shehu’ya teklif yaptık

Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er geçtiğimiz sezonun kadrosunda olan ve sözleşmesi sona eren Abdullahi Shehu'ya teklif yaptıklarını belirtti.

Abdullahi Shehu’ya tekliflerin olduğunu söyleyen Er, “Shehu‘nun burada olmasını istiyoruz. O da imza atıp devam edebilecek oyunculardan bir tanesi, şu an ülkesinde. O’nunla alakalı olumlu bir sonuç çıkarabiliriz diye düşünüyorum ilerleyen günlerde” diye konuştu.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bizim ona çok ihtiyacımız var yedek ve tecrübeli oyuncu eksiği bulunan bu takımda shehu gibi bir yetenek yakışır

  33
 2. Ya su oyuncuları abartmayın be Kardesim tamam karakterli oyuncu bize kaç maç aldırdı bize ndiayr gibi ni adam lazım ondan sonra orta sahaya adamakıllı adam gelmedi

  9
  31
  1. @Bursa45916 yorumuna yanıt olarak

   çok haklısında adam seçecek lüksümüz yok borçtan kafayı kaldıramayan bi kulüp elindwkileri kaybetmemesi lazım eski günler yok kabul etsekte etmesekte durumumuz ortada gençler oynasın eyvallah ama bu taraftarında sabırsız olduğunu unutmayalım rüzgar teesine dönerse eldeki gençleridw kaybederiz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu