Abdullahi Shehu’ya gel desek Bursaspor’a gelir

Bursaspor Kulübü Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın Canbaz tahtanın açılması konusunda yapılan çalışmalarda en olumlu geri dönüşü Abdullahi Shehu'dan aldıklarını açıkladı.

Yalçın CambazBursaspor‘un transfer tahtası için görüştüğümüz oyuncular içinde en aidiyetli olan Shehu Abdullahi çıktı. Shehu pazarlıktan önce Bursaspor’u çok sevdiğini söyledi. Şimdiki kulübü şampiyon oldu. Şampiyonlar Ligi‘nde oynayabilecek ama şu an Bursaspor‘a gel desek gelebilecek kadar seviyor Bursaspor’u, keşke el verse bizde çok isterdik.” dedi.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. “Ben sporcunun zeki,çevik ve ahlaklısını severim”demiş Sarı Paşa bazı yerli sporcular bu kategoriye giremesede sen onlardan daha ahlaklı daha yerlisin bizim varol kara oğlan.

  50
  1
 2. Gerçekten gel deyince her şeyi ardında bırakıp gelecek kadar seviyor Bursaspor’u.
  Bizler de Shehu yu kadromuzda görmeyi çok isteriz.
  Aslında kadrodaki yeri de hazır.
  Gel Shehu.

  41
  1
   1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

    İyiyim kardeşim.
    Gerçekten yönetim gel dese düşünmeden gelir.
    Shehu ve aynı karakterde üç oyuncuya daha ihtiyaç var.
    Onları da Batalla bulmuştur bile.
    İyi günler kardeşim.

    11
    1
 3. Gerçekten getirmek mümkünse gelsin şu durumda o kadar çok işimize yarar ki çok disiplinli ve bu lig için çok iyi bir 6 numara olur ayrıca karakterli bazı altyapı topçularından daha fazla aidiyet hissediyor bu kulübe.

  23
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu