Abdullahi Shehu’nun kararı ne olacak?

Bursaspor'da Abdullahi Shehu'nun durumu belirsizliğini korurken, yönetimle görüşecek Nijeryalı futbolcu edindiği bilgilere göre net kararını verecek.

Bursaspor‘da takımda kalıp kalmayacağı belli olmayan oyuncuların başında gelen Abdullahi Shehu Yeşil Beyazlılara geri dönerken, geleceği hakkındaki kararın birkaç gün içinde verileceği bildirildi. Daha önce Bursa’da kalmak istemediğini yönetime bildiren Nijeryalı futbolcunun bu hafta yönetimle bir görüşme yaparak durumunu netliğe kavuşturmak istediği kaydedildi. Son maçta kaptan olarak sahada yer alan Shehu‘nun yakın çevresine kariyerine Türkiye dışında bir takımda devam etmek istediğini söylediği biliniyor.

ÖNEMLİ BİR GELİR KAPISI

Ancak oyuncunun menajeriyle Bursaspor‘da kalma niyetinde olduklarını açıklamıştı. İşte bu belirsiz ortamdan kurtulmak isteyen Shehu yönetimle yapacağı görüşmede kendilerinin de gelecek planları hakkında bilgi aldıktan sonra karar vereceği kaydedildi. Bursaspor‘da sözleşmesi sezon sonunda bitecek Shehu için yönetimin kararı da önem teşkil ediyor. Maddi kaynak arayışındaki yönetimin Nijeryalı futbolcuyu kapalı olan transfer tahtasının açılması hususunda önemli bir gelir kapısı olarak gördüğü biliniyor.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Cumartesi maç var zaten sayın çorbacı. Mesut Mestan istifa. Böyle başkanlığı ben de yaparım. Lig başladı hala tahta açılmadı.

 1. Elimizdeki olan yabancı Futbolcu sayısı 2-3 diğerleri tek tek bedavaya bırakıp gitti öncelik elindeki olan Futbolcular ve onların maaşlarını ödemesi lazım yönetiminin kalanlar ödendiği sanmıyorum yani ödeme ve pamuk eller cebe deyince çıkan gelen para yok – Başakşehir’den tut diğer İstanbul kulüpleri çöreklenmiş bedava oyuncularımızı alma peşinde çünkü biliyorlar para yok Bursaspor’da çok fena durumdayız Futbolcular satışları para getirmedi ve para yok o kadar basit durum eğer TFF vs gelecek 3-5 Milyon elimizdeki Futbolcuların maaşları antrenör maaşı ödenmezse düşün halimizi o zaman Eskişehirspor’un antremanlara çıkmayan Futbolcuları gibi he onların borcu bizimkisinin 1/4 dörtte biri!
  Transfer Tahtasının açılması için para lazım üç beş lira değil milyonlar lazım geçmiş yönetimler Dosyalar Dolusu Kısa Dönemde Ödenmesi Gereken Futbolcu Antrenör Borçları bırakmış Le Guen’den ta Umut Meraş’ına milyonlar ödenmemiş onun için bedavaya giden gidene Futbolcu kalmadı ha birde UEFA gitmesi kesin gibi Jires Kembo’lar var 3 sene Futbol oynamadan yatıp para alan- bir daha böyle saçma sapan transfer yapacak bir yönetim olacağını sanmıyorum çünkü kulübü komada bıraktılar 500-600 milyon lira borç batağında ve bu rakam günden güne yükseliyor ve birde bu duruma düşürenler hala kendi kafalarına göre yazdırdıkları çek senet vs tahsilatı yapma peşinde – bu kadar borç kimse ödenmemiş insan soruyor haliyle nereye gitti Harun’ların – Ozan Tufan’ladan gelen transfer paraları ,Digitürk paraları,TFF paraları, Belediye BUDO vs sponsorluk paraları?- kimse araştırılmadı araştırılmıyor koca 50 aşkın senelik Anadolu Futbol takımı derneği batmak üzere kasalar bomboş çalışan işcilerine bile sadece bir aylık maaşını vermiş gazetelerin yazdığı- tahta mahta Şişmanoğlu Şahin Şahan vs ya para yok ve hala menajerlik şirketlerini zengin edecek pahalı ve verimsiz işi bitmiş boş gezen boşta kalmış oyuncuları kakalatmaya çalışmaktadır birileri yazık!

 2. 1,5-2 MİLYON EURO civarı teklif gelirse teşekkür edilip yollar ayrılmalı
  Fakat 300-400 BİN EURO gibi komik rakamlara elden çıkarılmamalı,
  Kendisi de ücretinde indirime gidip, TL üzerinden yeni bir kontrat yapılabilir.
  3-4 yıllık civarı, bu sezon oynayıp, takıma çok büyük katkı sunacağını düşünüyorum.

 3. Mutlaka kalmalı bana göre. Evet kafasında soru işaretleri vardır takımın hepsi genç zor bir sezon olacak adam da doğal olarak kariyerini düşünür ama transfer olsun başarı hedefi olsun birşeyler koyarak ortaya ikna edilmeli ki paylaşımlarında da gayet normal keyifli duruyor aslında.

 4. Shehu’nun kalma yönünde birazcık niyeti varsa kesinlikle sözleşmesi uzatılmalı,lige döndükten sonra bir yıl daha bizde oynasın çok çok daha iyi paraya satılabilir.

 5. AKLI SELİM AKILLI OLAN SHEHUYU BIRAKMAZ
  2 LİGDE EN ÇOK ARANILAN OYUNCU TİPİ NİYETİMİZ
  LİGE CİKMAK İSE SHEHU BU TAKIMDA KALMALI

 6. Tamam sat da super lige kimle çıkacaksınız. Daha iyisini zaten alamaz,sheu gibisini de bulamazsınız hedef ligde kalmazsa sat gitsin

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu