Abdullahi Shehu Bursaspor’a dönmek istemiyor!

Abdullahi Shehu avukatları aracılığıyla kulübe ihtarname gönderdi.

Nijerya medyasında Abdullahi Shehu‘nun Türkiye‘ye dönmek istemediği ve futbol yaşantısına Avrupa‘da devam etmeyi planladığı yazılıyor.

29 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sheunun mukavelesi devam ediyor.taksidi ödenir, yinede gitmek isterse külübün takdir ettiği bedeli ödiyen kulübe satılabilir.çünkü piyasası olan biri.Diğer çöplerle uğraşmaya gerek yok.

  148
  1
  1. @Hüso yorumuna yanıt olarak

   Diğerleri ile de anlaşıp en azından alacaklarına karşılık bonservislerini verebiliriz yada düşükte olsa bonservis bedeli alabiliriz.Serbest kalırlarsa hiç bir hak talep edemeyiz.

   41
   2
  1. @ucbeyi yorumuna yanıt olarak

   Ali ay a Bursa nın Dikkaldırım mahallesinden selam olsun şuan stadın karşısındayım bu stadın Demir aksamı vücudundaki boş delikleri doldursun inşallah

   31
   2
 2. yılların futbol kentini kaosun merkezi haline getirdik.
  futbolcu için cazibe merkezi olan yeri, adeta korku tüneline çevirdik.
  başkan bulamıyoruz. futbolcu kaçıyor, ama camia da zihniyet değişmiyor.

  27
  3
 3. Düşmemizde payı olmayan nadir birkaç futbolcudan biri o kadar hasta oynayamaz dendi efendi efendi durdu yolu açık olsun

  21
 4. YALAN HABER en son açıklamasında shehu Hayal kırıklıklarıyla dolu bir sezonu geride bıraktığımız için tüm taraftarlarımızdan özür diliyorum dedi ayrıca bursasporu süper lige geri çıkartacağız demişti ve bir öncekindede böyle bir yazı çıkmıştı ve shehu ben hiçbir yere gitmiyorum bursada mutluyum dedi şimdiden oyuncularımıza yüklenilsin diye böyle yazılar yazmayın ha furkan soyalp için yapılan yalan haberi çıktı açıkladı yalan olduğunu ama ertuğrul , yusuf vs kazmalar bir açıklama yapamadı eğer ki açıklama yapmıyorsalar doğru olduğuna inanın bence şuanda ali ay yönetimini aklama çabalarındalar bunlar itibar etmeyelim eğer gidecekselerde defolup gitsinler dost kötü günde belli olur bu hiçbir zaman unutmayın

  17
  2
 5. bence cok normal
  bunlarda insan paraya ihtiyaçlari var;
  asıl konu hak edip etmedikleri
  shehu hakeden bu kulüpteki 2-3 kişiden biri
  kulüpten ayrılmak istemesi çok doğal
  daha dün beşiktaş istiyordu
  bu gün milli kariyeri tehlikeye girdi

  12
 6. Gayet haklı shehu kaliteli bir adam ortalama bir avrupa takiminda rahatlıkla oynayabilir şu haliyle örneğin ( getafe vallodolid eibar wolerhampton tolouse) parasını zamanında parasını alamadığı ve bir sürü belirsizliğin hakim olduğu şu zamanda bende gitmek isterim lütfen duygusal davranmayın adam kendini ptt de heba etmek istemez nijerya milli takımı sağ beki üstelik her yerde oynayabiliyor alıcısı çok olur

  7
  3
 7. Dalga mı geçiliyor bizle anlamıyorum 8 10 gün önce oynamak istiyordu şimdi ne değişmiş. Alacağı falan varsa ödenip elde tutulmalı shehu seneye çok lazım.

  7
  1
 8. hastalığı olmasaydı bize çok faydası olabilirdi,oynadığı maçlarda bile çok başarılı oldu takımın sağ kanadını toparladı,kalırsa müthiş olur yok kalmaz gidicem derse ,kulüp önce boşa çıkması engellemeli zira 3,5 M avro bonservisi var ,şu zamanda çok iyi bir para demektir aklını ve parayı iyi kullanan bir yönetim için.

 9. Defolup gidin karaktersizler! Gencecik çocuklarla çıkarız sonuna kadar savaşırız. Karakterli olsaydınız gitmiyoruz bu hale getirdik savaşmadan gitmeyiz derdi. Eski taraftar olcaktı siz görecektiniz çoluk çocupa kalmasaydık kaçacak yer arardınız!

  2
  7
 10. Bizde tüm eşhir olarak sana hak veriyor olup,
  Avrupada oynamanı canı gönülden istiyoruz SAYIN SHEHU gardaş,
  Ama malum devir ekonomi devir, siz nasıl PROFESYONEL takılıyorsanız,
  BU kulüpte AMATÖR gibi yönetilse dahi reel de PROFESYONEL bir kulüp,
  Bu gerçeklele binaen, getir senin değerinin çok altında bir rakam olan
  3 MİLYON EURO serbest kalma bedelini, sonra da uğurlar olsun diyelim, yolun açık olsun şimdiden

  1. @Ata yorumuna yanıt olarak

   Küçük takım derken gereksiz konuşma yapma gereksiz o arma diğer takımlardançok ileride bir armadır kuş beyinli…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu