A2’ler İkinci Yarı Çakıldı!.. 0-4

Karşılaşmanın ilk yarısında oyun üstünlüğünü elinde bulunduran takımımız, Furkan ve Oğulcan ile yakaladığı net fırsatları değerlendiremedi. İlk yarının 14.dakikasında Galasaray’lı futbolcu Berk ile hava topu mücadelesine giren Kadir kolunun üzerine düştü ve kolu çıkarak saha kenarına alındı. Mücadelenin ilk yarı golsüz eşitlikle sona erdi.

 

İkinci yarıda oyun hakimiyetini rakibine kaptıran takımımız, 50.dakikada oyuna sonradan dahil olan Emre’nin golüyle 1-0 yenik duruma düştü. Bu golden 7 dakika sonra Caner’in golüyle durum 2-0’a geldi. Daha sonra rakibin 2 penaltı golüyle müsabaka 4-0 sona erdi.

 

Vakıfköy Tesisleri'nde oynanan karşılaşmayı Altyapıdan Sorumlu Yöneticimiz Necmettin Kocaman, kaptanımız Ömer Erdoğan, futbolcularımız Musa Çağıran ve Tuncay Şanlı'da saha kenarından izledi.

 

Maç Metre

Stat: Vakıfköy Tesisleri

Hakemler: Ali Denizkuşu, Emre Yıldırım, Burak Bülbül, Hidayet Zeybek

Bursaspor: Sercan, Ozan, Hüseyin, Kadir (Dk.14 Erhan), Tahacan, Barış, Berat, Furkan, Oğulcan, Furkan (Dk.80 M.Kemal)

Yedekler: Okan, Yunus, Melih, Erkan, Osman

Galatasaray: Muhammet, Hüseyin, Sadık, Emrecan, Emre (Dk.68 Muhammet), Serkan (Dk.77 Sefa), Caner, Burhan (Dk.60 Ozan) Berk, Erdi (Dk.46 Emre), Barış (Dk.67 Seçkin)

Yedekler: Mehmet, Serdar

Sarı Kartlar: Ozan Tufan, Hüseyin, Furkan (Bursaspor) Sefa (Galatasaray)

Kırmızı Kartlar: Dk.75 Mert (2.Sarı) (Bursaspor)

Goller: Dk.50 Emre, Dk.57-75 (p) Caner, Dk.60 Berk (p) (Galatasaray)  

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu