A Spor maçımızı yayınlıyor!

Başkan Kamat, "Kupa maçımızı, Aspor yayınlama kararı almıştır" şeklinde açıklama yaptı.

Bursaspor Kulübü, Ziraat Türkiye Kupası 4. Turu’nda bugün  saat 19.00’da Timsah Arena‘da 1922 Konyaspor ile oynayacakları maçı Aspor’un yayınlama kararı aldığını açıkladı.

Başkan Erkan Kamat’ın imzasıyla yapılan yazılı açıklama şöyle:

“Yarın (Bugün) saat 19.00’da oynayacağımız KT 1922 Konyaspor maçımız A Spor’da…

Ziraat Türkiye Kupası’nda yarın saat 19.00’da Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda oynayacağımız KT 1922 Konyaspor maçımızı A Spor yayınlama kararı almıştır.

Turkuaz Medya ve A Spor yönetimine şahsım, Yönetim Kurulum ve Büyük Bursaspor camiası adına şükranlarımı sunuyorum.

Erkan Kamat Bursaspor Kulübü Başkanı”

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Burak yorumuna yanıt olarak

   Bugün taraftar ın baskısı ile yayınlama kararı almışlar. . Bu a spor un yarın öbürgün nasıl bir karar alacağını bilemeyiz. Yani hiç güven vermiyorlar. .istiyorlar ki hep ne olur lütfen maçımızı yayınlayın modundalar. . Bu kanalın ipi ile kuyuya inilmez. Birgün gelecek bizi kuyunun dibinde bırakacaklar.

   18
   4
  1. @ENBUYUKBURSA yorumuna yanıt olarak

   @ENBÜYÜKBURSA Yorumuna yanıt olarak
   Aynen Renktaşım neyin şükranlarını iletiyorsun Başkan bu çakallar kimki biz bunların ne olduğunu biliyoruz az kaldı zamanı gelecek hesap sorulacak tepkiyi yiyince geri vites yapıyorlar her zaman birlik olmak lâzım birlikten kuvvet doğar SALDIR BURSASPORUM.🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊

   20
 1. Koskoca şehirden rahmetli İbrahim Yazıcı dışında birtane adam gibi adam, çıkamadıki, şu İstanbul, a herzaman kafa tutalım. Onları sürekli yenelim, onları ezelimki, Bursasporun büyüklüğünü herzaman yaşasınlar. Ali Ay gibi insanlarıda bu kulüpten herzaman uzak tutalım.

  30
  4
 2. İYİ VE ORGANİZE OLMUŞ BİR DİRENİŞ VEYA TEPKİ KARŞISINDA NE BİR KURUM,NE BİR KİŞİ,NE BİR ÖRGÜT KAYITSIZ KALAMAZ..ÖNEMLİ OLAN ŞEY OLAYLARA SESSİZ KALMAYIP GEREKLİ TEPKİYİ GÖSTERMEKTİR…A AAAA SPOR YOLA MI GELMİŞ…SİZLERİN SAYENİZDE..BU AKŞAM KEYİFLE GENÇLERİMİZİN DE GENÇLERİNİ İZLERİZ…
  BU ARADA MAÇI İZLERKEN BENİM GİBİLER YÜZÜNDEN BURSASPOR DAN SOĞUDUĞUNU SÖYLEYEN ARKADAŞ DA BELKİ YENİDEN ISINIR..

  27
  4
 3. Şahsın adına şükranlarını sunabilirsin ama Büyük Bursaspor camiası adına ortada şükran sunulacak bir durum yok !

  24
  1
 4. aspor böyle ikiliemlere girerek zaten istanbul yerel medyası olmalarından ötürü iyice BURSA DA prestij kaybediyor.Kendileri bilir,ister yayınlar ister yayınlamaz ama bu gibi basit oyunlara tevesül etmemelidir eğer büyük kanal olacam diyorsa ama pek olacaklarını da sanmıyorum desteksin yerlerde sürünür bunlar

  1. @Feri Murtaza yorumuna yanıt olarak

   Bak hala klavyede sizin gibilerin delikanliligi keşke yayinlamasaydi en azından Adna maçını seyretmezdik golumuzu bile 47 ncı dakika da gösterdiler.siz hala Kaf dağının üzerinde dolasin

 5. Allah’ım ne durumdayız.Turkiyenin 4.buyuk kentinin takımı ve şampiyon olmuş bir takımın maci dönüşümlü yayınlanıyor.Bizim baskanda sukretmis.Vizyona bak.Unutulmayacak bir olay En azından kendi payıma.

 6. eminim mecburiyetten yayınlıyorlar. midelerini tuta tuta yayınlayacaklar ama bizde midemizi tuta tuta aspor izleyeceğiz.

 7. Bursaspor Başkanı şuan da Tff,
  Kurulları, Yayıncı kuruluşlar gibi
  Bursaspora gelir getirecek kurumlarla
  Şuan ki durumumuzdan dolayı iyi
  Geçinmek durumunda malesef bizim de
  Kafa tutacagımız günler yakındır

 8. Ne maç yayını bu golü bile vermediler daha başkanın yerine Olcam kesin yayını defolup gidin deyiş gönderirim

 9. Bu ŞAHSIM lafı çok moda oldu,her bir kurumun başına gelen bir ŞAHSIM dır tutturdu gidiyor.Şahıslar yoktur,kurumlar vardır,şahıslar o kurumların idarecisidir,çalışanıdır,işçisidir.Şahıslar gider kurumlar kalır.Bir teşekkür yapılacaksa o şahıs adına değil kurum adına yapılır,KURUMU OLMAZSA ŞAHISIN BİR ETKİSİ YOKTUR.
  ” Bursaspor kulübü adına teşekkürlerimi sunarım” nokta.şahsımdı,yönetim kurulumdu bunlara gerek yok….

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu