A Millilere Bursaspor’dan üç oyuncu

Türkiye A Milli Futbol Takımı'nda Bursaspor Altyapısından yetişen 3 oyuncu yer aldı.

2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası elemelerinde mücadele eden A Milli Takımımızın, H Grubu’ndaki 8. maçında deplasmanda oynadığı Fransa karşılaşmasındaki kadrosunda Vakıfköy patentli 3 oyuncu yer aldı.

Fransa‘ya karşı Türkiye A Milli Futbol Takımı kadrosunda yer alan Enes Ünal, Ozan Tufan ve Mehmet Zeki Çelik, Bursaspor altyapısından yetişen oyuncular oldu.

Yine daha önce Bursaspor‘da forma giymiş olan Mert Günok ve Umut Meraş milli takım kadrosunda yer aldı.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Şu çocuklar iyi yabancılarla harmanlanabilseydi 2. şampiyonluk çokta uzak olmazdı.Maalesef iş bilmez yönetimler sayesinde durumumuz ortada.Başarı yok oldu, üstüne borç arttı maalesef.

   7
   2
  2. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   başarılı! değil, başarılı olabilecek kulübüyüz.
   potansiyelimiz var ama bunu bir türlü harekete geçiremiyoruz.
   bu konuda en büyük engel, sanılanın aksine yönetimler, teknik adamlar ve takım kadrosu değil, başta sonuç odaklı yerel medya ve bunların gazına gelen (her ne kadar gelmiyorum dese de) sabırsız taraftar, ve de bunların kulüp üzerinde yarattığı baskıdır…
   baskı kaosu. kaos, görev karmaşasını. görev karmaşası, hatayı. hatalar paniği getiriyor.
   böyle olunca kulüp geleceği planlama yerine, günü kurtarma telaşına düşüyor. antrenör genç oyuncuya yeterince şans ve süre veremiyor.

   9
   1
 1. Acaba kötü yönetildiğimiz için puanlarımızı silenler milli takıma katkılarımızdan dolayı kulübümüze nasıl bir bir iyilik yapmak ister?

  16
 2. tff bir istanbul külübüdür,malesef bizim tff de hiç ağırlığımız yok.Mustafa çağlar kadro memuru olarak görev yapmaktadır.aynı yunus egemenoğlu gibi.ALİ TAY ve saz arkadaşlarıda buna çanak tuttular.

 3. Altyapıdan yetişti diye övüneceğinize nasıl elimizden kaçırdık diye hayıflanın. Bir klüp bu kadar mı kötü yönetilir rahmetliden sonra bugüne kadar gelen zarardan başka ne verdi hele o ali ay denen varya ona ağız dolusu kufur ediyorum her gün

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu