915 kişi Bursamobile aldı

Bursaspor'un kalıcı gelir projelerinden biri olan ve 7 Mart Çarşamba günü düzenlenen törenle hizmete sunulan 516 numaralı bursamobile hattı günlük süreçte 915 kullanıcı tarafından satın aldı.

Toplu alımlar için henüz altyapı çalışmaları devam ettiğinden kurumsal satışın başlamadığı bu nedenle hattın şimdilik sadece bireysel müşterilere hizmet verdiği bildirildi. Bir hafta sonra kurumsal satışın başlamasıyla birlikte toplu alımlarla kısa süre içinde hedeflenen rakama ulaşılacağı kaydedildi. Numara taşımanın olmadığı bursamobile‘da AR-GE çalışmalarının sona ermesiyle birlikte yakın bir tarihte aynı telefondan iki hattın hizmet verebileceği ifade edildi.

BURSA OLGUSUNUN ÖNEMİ

Toplam 100 bin adet hattın bulunduğu 0516 bursamobile’da anlaşmaya göre ilk 10 bin adetlik satışta Bursaspor‘un kasasına 1 milyon TL’lik prim girecek. Bu rakam 50 bin TL’lik satışta 2 milyon TL’ye çıkacak. 100 bin TL’lik satışta kulübün prim olarak elde edeceği gelir 4 milyon TL’ye ulaşacak. 0516 bursamobile hat sahiplerinin kullanımlarına göre de kulübün kasasına girecek rakam artacak. Yetkililer şu ana kadar 0516 bursamobile hat alan toplam 915 kişinin sadece takım odaklı değil, Bursa olgusu üzerinden de hareketle projeye ilgi gösterdiklerini açıkladı. Hat sahiplerine sunulan ayrıcalıkların da satın alımlarda önemli bir tercih sebebi olduğuna vurgu yapıldı.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Kazık yorumuna yanıt olarak

   Daha olay tv’de yayınlanan final programının whatsapp hattı bile 516’lı bile değil ve çıkmışlar programlarında BURSASPOR konuşuyor-muş gibi yapıyorlar. Garibim halk neyapsın.

   5
   2
 1. Gerçek taraftar takımını statta destekler. Lafım yanlış anlaşılmasın, Bursaspor hattıyla ilgili mevzudan bahsetmiyorum. Burada taraftarlıktan bahsedip konu stada gelince ağzını bıçak açmayan (yani hiçbir maça gitmeyen ya da maç seçen) arkadaşlar var hala. Söyleyeceğim şey şu ki bu takıma olan sevginizi belli etmek istiyorsanız stada gelin, sevginiz klavye başında kalmasın. 45 bin kişi statta tek vücut, tek yürek olalım. Ufak tefek şeyleri bahane etmeyelim. İnanın bu zor bir şey değil, sadece isteyelim. Gerisi gelecek. Çünkü “İnanmış” ve “Başarmış”tık. Yine yapabiliriz.

  16
  3
  1. @Köstebek Avcısı yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş,
   Maça keyif almaya gidilir, yoksa ekran başında da kahroluyoruz, hem sinirlerimiz çok fazla gerilince ekran başından ayrılma lüksüm de var, saçmalamayın lütfen!

   1. @tiburon yorumuna yanıt olarak

    adam stat fullenip adam gibi destek verilirse takım kendine gelip doğru düzgün futbol oynar böyle oynamaz diyor, eleştiri yapayım derken komik olma

    1
    2
 2. Alin 2 mac esittir 100 küsur bin satis… Iyi guzel de abartmaya gerek yok sadece 2 mac yeterli bu kazanc icin;bonus olarak kume dusmeme garantisi ve seni sevenlerin psikolojik durumlarindan kazanc..

  3
  2
 3. 915 nedir arkadaş çok az, daha şimdiden 10 bin sayısını görmeliydi bu hat, demek ki insanları cezbetmiyor
  insanlar kendi hatlarını kullanmaya devam etmek istiyor, bu konuda yardımcı olunmalı,
  ayrıca paket fiyatları çok pahalı, bunu diğer paketlerin seviyesine çekilmeli

  1
  2
 4. Bu hattı aldım almaz olaydım vadofone kontürlü kullanıcılar beni arıyamıyor turkcelle şikayet ettim henüz sorunu çözemediler 1 haftadır…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu