820 adet satıldı

Bursaspor Kulübü, ön siparişe çıkarttığı yeni sezon formalarının şu an itibariyle 820 adet satıldığını açıkladı.

Bursaspor’un yeni sezon formalarının satışı ile ilgili yeşil-beyazlı kulüp bilgi paylaştı. Yeni tedarikçi firma ile anlaştıktan sonra ürünleri ön siparişe çıkartmıştı.

Bursaspor taraftarı ise şu ana kadar 820 adet forma ön siparişinde bulundu. Bursastore’dan yapılan açıklamada, “2022-2023 Sezonu formalarımız ön satışa çıktığı tarihten itibaren toplamda 820 adet satılmıştır. Ön siparişler kargoya teslim edilmeye başlanmıştır.” ifadelerine yer verildi.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   Hayal kurmamaları yönünde tavsiyelerde bulunulan bir taraftar gurubundan fedakarlık beklemek saçma olur bence o formayı almak için nedenler gerekli (iyi oyıncular, başarı, hedef gibi) bunlar yoksa taraftarın takımdan kopması çok normal ki futbolcu larını tutamayan bir yönetimin taraftarı tibüne nasıl toplayacağı da muamma sadece yeşil beyaz sevdası ile o trübünlede en fazla 5 bin seyirci olur birileri bana kızabilir ama acı gerçekler

  2. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   Aynen ayıp ya hani sanayi şehriiydi hani 35 bin taraftarımız vardı hani anamız gibi sevmiştik nerde ilçe belediyeler.nerde siyaset il başkanları kadrosu nerde millet vekilleri hepsi traş muhabbet seçim zamanı gelirler

  3. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   Doğru Söylüyor nerde büyük Bursaspor taraftarı şu sitede bile 820 kişiden fazla insan var her kez yoruma gelince klavye delikanlısı icraat gelince yok 1 forma bile alamıyorsak (zor durumda olanlar hariç) bırakın zaten düşsün amatöre taraftar destek olmuyor ki biz sanayicilerden bekliyoruz.

   15
   2
 1. 3 milyonluk futbol kentinde!!! satılan sadece 820 forma. onları da yönetici ve yakınları almıştır.
  lafa geldiği zaman herkes gazoz gibi keskin Bursasporlu.
  ama iş icraata ve fedakarlığa geldiğinde bir anda havası kaçmış şekerli suya dönüveriyoruz.
  valla ben stadın dolacağına, formaların satılacağına zerre kadar inancım yok.
  maddi manevi destekten vaz geçtim. taraftarlar olarak görevimiz olmayan şeylere karışmayalım, çatlak sesler çıkarmayalım o bile yeter.

  19
  2
  1. @2. mustafa yorumuna yanıt olarak

   Bursasporla aynı yasttayim.
   Lakin sırf. taraftar değil.her şeye Küfür eden çoluk çocuk yüzünden maçlari eski stad dan sonra terk ettim
   .oğlum bile artık basket maçlarını seyrediyor…Torunlarını bu küfür bazların arasına göndermem….Peki nasıl sevdircem Bursaspor’u…taraftar…eksi
   Futbolcular ..eksi
   Yönetim..eksi özellikle hukukçular rezalet…
   Lütfen herkes işini yapsın…

  2. @2. mustafa yorumuna yanıt olarak

   Lan 2’nci Mustafa. Sen kaç tane aldın amk? Birinci Mustafa olsan hadi alırsın bi tane diycem ama, 2’nci Musti tırt be yaa. Anca konuşur.

   4
   7
  3. @2. mustafa yorumuna yanıt olarak

   Hocam bundan 3 sene öncesine kadar bütün aileme forma kazak tshirt mont hepsini alıyordum kongre üyesiyim aynı zamanda ama artık almam neden diye sorarsan benim param boş beleş topçulara, adanurlara, menajerlere gidiyor.gençlere gitse 300 değil 600 verelim

   10
   3
   1. @Yeşil sevda yorumuna yanıt olarak

    Ben sana katılıyor ve hak veriyor olmakla birlikte formamı ön siparişle alıyorum yine de , mantıkla alakası var mı? Yok. Bu bir sevda meselesi kardeşim, her sezon yalan söyleseler de o forma a-lı-na-cak !!! Ortalığı çakallara bırakmayın!

    1
    2
 2. Senelerce şehir dışında yaşadım.
  Bulunduğum bölgeye Bursaspor tırı gelsin bir atkı bir forma alayım diye bekledim.
  Diğer takımların tırları belirli aralıklarla geldi bizim ki hiç gelmedi.
  Şimdi şehrimde yaşıyorum fakat gidip bir şey almıyorum.
  Her şey pahalı.
  Forma ön siparişi 300 TL diyorlar.
  İnsan ister istemez düşünüyor.

  9
  8
 3. Hani nerede büyük Bursaspor taraftarı? 2.lige düşünce yoklar ama rant görünce koşarlar. Kocaelispor dipleri gördü 20 bin taraftara bal da oynadı.

  8
  3
 4. Bu yıl forma satışlarının iyi olacağını düşünüyorum, sadece ön sipariş olayını insanlar benimsemiyor çünkü denemeden tekstil ürünü almak biraz şans. Özellikle bu markanın kalıpları nasıldır bilemiyor insanlar. Hemen gaza gelip taraftara atıp tutmaya gerek yok.

  7
  5
 5. Forma alan birisi olarak söylüyorum, 820/3000000 şu demek oluyor bence; bu pahalılık ve yoklukta inanmadığımız bir yönetimin anlamadığımız projesine cüzi de olsa destek olacak kadar paramızı sokakta bulmadık. Geçen sene de aşağı yukarı bu şekildeydi forma satışları. Forma kadar bile destek alamayan bir takımın hayatta kalma şansı yok.

  7
  4
 6. Özellikle ikinci lig hatırası olarak alacagim. İnşallah bir daha bu ligte oynamayacagiz. Şampiyonlar liginde herkes Bursasporlu olur önemli olan ikinci ligte destek olmak. 820 sayısınada takılmamak lazım Bursastore’a bir gelsin satılır.

 7. Ön sipariş ne lan? Ön sevişme gibi bişey mi? Ömce ön sipariş yapıp kaldırcan, sonra Stora gidip formayı alcan

  1
  4
 8. Karamsarlığa gerek yok önümüz
  Kurban Bayramı Tatil Sezonu
  Milletin formayı düşünecek
  Hali yok Kardeşim seyirciyi
  Töhmet altında bırakmayın

  1
  1
  1. @Vertblan yorumuna yanıt olarak

   Karamsar olmamal lazım hani derler ya sokakta oynasan kaldırımda destekerim diye sonuna kadar yanındayız soygunculara hırsızlara üçkagıtcılara inat ölümüne kadar bursaspor taraftarıyız iyi bir başlangıç yaparsak bence şu karamsar hava üzerimizden gider inşallah başarıda arkasından gelir böyle tarafarı ön plana atmayın çünki en masum olan taraftar o cok zengin olan eski mütahit fabrikatör yönetiçilerimiz nerede alsalar ya 1000 er tane forma fakirleşirlermi o parayla

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu