7 Mayıs 2011 onurumuzdur!

Hatırlanacağı üzere dönemin valisi Şahabettin Harput tüm uyarılara rağmen Bursasporlularla arası kötü olan Beşiktaş taraftarının Bursa‘ya gelmesini istemiş bunun sonucunda çıkan olaylarda çok sayıda Bursaspor taraftarı yaralanmış, aylarca cezaevinde yatmıştı.

Yargılama sonunda ceza alan taraftarlarımız da olmuştu. Tüm bunlara neden olan dönemin Valisi Şahabettin Harput daha sonra FETÖ operasyonunda gözaltına alınmıştı.

Bir şehrin dik duruşunun göstergesi; “7 Mayıs 2011Bursaspor taraftarının onurlu duruşu ve “Teksas” isminin ağırlığını tüm Türkiye’ye göstermesidir.

#7Mayıs2011Onurumuzdur TEKSAS BURADA DİMDİK AYAKTA!

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kim ne derse desin bizim tribünlerimiz bu olaylar sonra çöküşe geçti!! büyük operasyon yapıldı bjk nin güya gelemediği maç günü büyük operasyon yapıldı! çıkan polis olayları ve sonrası bitti her şey!! tribün bitince Bursaspor da bitti maalesef!!

  21
  1
 2. Başkanımıza da taraftarımıza da operasyon yapıldı buna adım gibi eminim ! Neden mi !? Çünkü Trabzon’ dan Şampiyonluğu İstanbul disina Anadolu’ ya tasiyip, 3 buzuklerin tekerine çomak soktuk !
  #tertemizsampiyonbursatrabzon

  18
  1
  1. @Türk yorumuna yanıt olarak

   ne yapsın millet,tecavüzcü, lgbt sevici , terör sevici , her evden bir oy pkkya diyen , heykellerden başka tek bir icraati olmayan heykelcilere mi oy versin.

   5
   7
 3. 07 Mayıs 2011; kirli güçlerin oyunlarına karşı kendiyle baş başa bırakılmış bir şehrin çocuklarının haksızlığa karşı direnişi ve dik duruşunun hikayesidir…

  9
  1
 4. Türk
  Hadilen ordan senin
  Valin Feto’cu çıkıyor sen
  Olayı getirip AKP yıkıyorsun
  0h ne âlâ Dünyadan’bi
  Habersin gelmiş burrada
  Yorum yapıyorsun
  Başkan Yazıcıoğlu’nu
  Mehmet Gerçeksiyi benmi
  Tutuklat’tım ? Embesil

  4
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu