7 adaylı Başkanlık yarışı!

SAAT 14:30 İLK ADAY BURHAN ILGIN

Özlüce Tesisleri’ne gelen Burhan Ilgın, Başkan adaylığı başvuru dilekçesini Divan Başkanlık Kurulu İdris Sevinç ve yönetim kuruluna teslim etti. Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç, kabulde yaptığı konuşmada, “İlk başvuruyu Adnan Ilgın arkadaşımız yaptı. Hayırlı olmasını diliyorum. Başkan adaylarımız, 9 Ocak’ta saat 13.00 ile 17.00 arasında kurullarının listesini bize verecek. Tek isteğimiz seçilecek yönetime süre kazandırabilmek için tüm destekçilerinden gelmesi için destek istedik” dedi.

Başkan adayı Burhan Ilgın ise “Camiamıza kongrenin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Centilmence bir yarış olsun. Kazanan ise Bursaspor olsun. Arkadaşlarımızla birlikte kongrenin ilkinde yapılabilmesi için çalışacağız. Kim kazanırsa kazansın, kazanan Bursaspor olsun” dedi.

Başvurunun kabul edilmesinin ardından Burhan Ilgın, daha sonra Bursaspor başkanı Recep Bölükbaşı ile biraraya geldi.

Olağanüstü genel kurul, 11 Ocak’ta çoğunluk sağlanmazsa, 19 Ocak’ta çoğunluk aranmaksızın yapılacak.

SAAT 15:05 İKİNCİ ADAY CEVDET YILDIZ

Olağanüstü Genel Kurul’da başkanlık adaylığı için Divan Başkanlık Kurulu’na resmi başvuruyu yapan ikinci üye Cevdet Yıldız oldu.

Cevdet Yıldız, adaylık başvurusunu Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı’na sundu. Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç yaptığı açıklamada Cevdet Yıldız’ın adaylık başvurusunu kabul ettiklerini ve adaylığının kendisine ve Bursaspor’a hayırlı olmasını diledi.

SAAT 15:15 ÜÇÜNCÜ ADAY ERSİN KURTULUŞ

Olağanüstü Genel Kurul’da başkanlık adaylığı için Divan Başkanlık Kurulu’na resmi başvuruyu yapan üçüncü isim Ersin Kurtuluş oldu.

Ersin Kurtuluş, adaylık başvurusunu Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı’na sundu. Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç yaptığı açıklamada Ersin Kurtuluş’un adaylık başvurusunu kabul ettiklerini ve adaylığının kendisine ve Bursaspor’a hayırlı olmasını diledi.

SAAT 15:30 DÖRÜNCÜ ADAY RECEP GÜNAY

Olağanüstü Genel Kurul’da başkanlık adaylığı için Divan Başkanlık Kurulu’na resmi başvuruyu yapan dördüncü isim Recep Günay oldu.

Recep Günay, adaylık başvurusunu Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı’na sundu. Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç yaptığı açıklamada Recep Günay’ın adaylık başvurusunu kabul ettiklerini ve adaylığının kendisine ve Bursaspor’a hayırlı olmasını diledi.

SAAT 16:00 BEŞİNCİ ADAY ALİ AY

Olağanüstü Genel Kurul’da başkanlık adaylığı için Divan Başkanlık Kurulu’na resmi başvuruyu yapan beşinci isim Ali Ay oldu.

Ali Ay, adaylık başvurusunu Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı’na sundu. Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç yaptığı açıklamada Ali Ay’ın adaylık başvurusunu kabul ettiklerini ve adaylığının kendisine ve Bursaspor’a hayırlı olmasını diledi.

SAAT 16:30 ALTINCI ADAY TİMUR NOYAN

Olağanüstü Genel Kurul’da başkanlık adaylığı için Divan Başkanlık Kurulu’na resmi başvuruyu yapan altıncı isim Timur Noyan oldu.

Timur Noyan, adaylık başvurusunu Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı’na sundu. Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç yaptığı açıklamada Timur Noyan’ın adaylık başvurusunu kabul ettiklerini ve adaylığının kendisine ve Bursaspor’a hayırlı olmasını diledi.

SAAT: 16:40 YEDİNCİ ADAY BURHAN VATAN

Olağanüstü Genel Kurul’da başkanlık adaylığı için Divan Başkanlık Kurulu’na resmi başvuruyu yapan yedinci isim Burhan Vatan oldu.

Burhan Vatan, adaylık başvurusunu Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı’na sundu. Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç yaptığı açıklamada Burhan Vatan’ın adaylık başvurusunu kabul ettiklerini ve adaylığının kendisine ve Bursaspor’a hayırlı olmasını diledi.

Olağanüstü genel kurul, 11 Ocak’ta çoğunluk sağlanmazsa, 19 Ocak’ta çoğunluk aranmaksızın yapılacak.

Bursa.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu