60. yılda yüzümüz gülsün

Süper Lig’in 5 numaralı şampiyonu Bursaspor, 1963 yılındaki kuruluşunun ardından tarihinde ilk kez TFF 2.Lig’e düşerken, yeşil beyazlı kulübün eski günlerine dönebilmesi için bu günlerde yoğun mesai harcanıyor.

31 Mayıs itibariyle sözleşmesi sona eren Teknik Direktör Mustafa Er ile devam etmeme kararı alan yönetim, yine Bursaspor’un öz evlatları diyebileceğimiz İsmail Ertekin ile sportif direktörlük, Tahsin Tam ile de teknik direktörlük görevi için anlaşmaya vardı. Kariyerlerinde önemli başarılar bulunan her iki ismin göreve getirilmesi şehirdeki havayı da değiştirmeye yetti.

Yeşil-beyazlı kulübü eski günlerine döndürmek için yoğun mesai yapan Banaz yönetiminin transfer tahtasının açılmasına engel dosyaları da tüm şehrin desteğiyle ortadan kaldırılması bekleniyor.

60. YILDA YÜZÜMÜZ GÜLSÜN
Yeni sezon planmasında doğru adımlar atan yönetimin hamleleriyle umutlanan taraftarlar, kulübe destek olmak için forma ve kombinelerle ilgili biran önce açıklama yapılmasını da bekliyor. Sportif Direktör İsmail Ertekin ve Teknik Direktör Tahsin Tam’ın Bursaspor’u özlenen günlere taşıyacağına inandığını belirten taraftarlar, “Yönetim güzel işler yapıyor. En azından işi bilene bırakıyor. İnşallah tahta açılır ve bu lig için gerekli oyuncular alınır. Tahtanın açılması için tüm şehrin sorumluluk alması lazım. Bu şehir istedikten sonra bunun da üstesinden gelir. 60. kuruluş yıl dönümümüzde önce 1.Lig, ardından Süper Lig’e dönüş için tüm Bursasporluları harekete geçmeye çağırıyoruz” dediler.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İlk önce sırtımızdaki kamburdan kurtulmak lazım. Yani çorbacı çıkarcı taraftar gruplarından olan son yaşanan düğün olayındada görüldüğü üzere halen kol kola girdikleri ekip lideri ile olan gruptan. Aynı zaman da bu grup ali ayı seçen gruptu. Bunlardan kurtulduktan sonra diriliş sezonuna başlayıp art arda fire vermeden ait olduğumuz lige çıkmalıyız.Sabırla destekle inadına

  12
  1
 2. Gazete Gazeteler Gazeteciler Hala Boş Şeyleri Yazıyor Gerçekleri Araştırmadan Bir Yere Varamayız ! Bursaspor ve Başkanlar yönetim üyeleri danışmanları büyük olasılıkla Bursaspor adına Banka vs’den 350 Milyon TL alıp kendi işlerinde kullandılar ve buna karşılık 350 Milyon TL’de Borç Göstermişler gibi ve yok onun transfer parasını ödedik vergi borcu ödedik futbolcu maaşı ödedik deyip birde Bursaspor’un ikinci kez aynı miktarlara borca sokmuşlar gibi! Birden bu miktarların Bankalara kişilere faizleri vs ile beraber bunların verdikleri zarar 700 Milyon TL vs olmuştur! Mali uzmanlar bu konuları derin detektiflik usulü araştamadıktan sonra bir yere varamayız burada mahkeme kararı İle tüm yönetimlerin kişilerin Bursaspor’da yönetime geldiği vakit ve sonrası araştırılması lazım çünkü kimse öyle 350 milyon borç olacak ve gayet sakin köşede oturamaz bu 175 tane daire gibi birşey eğer çocukça baksak bile çocuğun bir tane oyuncağını alsan ağlar bunlar o kadar Bursaspor’lu olsa Bursaspor 3’cü lige düşmezdi!

  10
 3. 60. Yılda yüzümüz gülsün! diye kendi değerlerimiz İsmail ve Tahsin”in iki ayağını bir pabuca sokmayalım.
  Kimse kusura bakmasın ama Bursaspor’un öyle sanıldığı gibi önce hemen 1.lig, sonra da süper lige çıkması o kadar kolay değil.
  Biz tahta, transfer dedikçe.
  Bu işlerde bu kadar çok acele ettikçe beklentilerin aksine her sene bir alt lige inmeye mahkumuz…

  10
  1
 4. 60. Yıl hedefine bak… :-((
  İnsan utanır bunu düşünüp haber yapmaya..!!
  Şu tahta safsatasından vazgeçelim; ne geldiyse başımıza tahta gazından geldi…

  6
  2
 5. 100. yılda belki yüzümüz güler. Süper lige dönmemiz 40 yılı bulur. Tabi bu süre içersinde kapanmazsak

  4
  6
 6. Sevgili Bursaspor’lular bu şehirde siyasetçi yönetici taraftar basın el ele verdi yedi bitirdi aslında tüm bunu yapanları Bursaspor dan öncelik uzaklaştırılmasi gerekiyor zaten hepsi Bursaspor dan kopardiklari ile büyüdüler sismanladilar düğünlerde hep birlikte halay çekerek kendi başarılarını kutlasinlar bazı fotolar vardır MM nin istifa etmeden önce tirbunculer ile toplantısı bir foto işte o fotodakiler lütfen Bursaspor dan etkin olarak uzak dursun Böyle biz yine o şanlı başarılı Bursa gunlerine döneriz

  4
  1
 7. Diriliş Sezonu diyoruz. Evet tribün raconu var ama en dip yaptığımız yerde Kılıçlı TEXAS pankartı tribünlere geri dönmeli ve onun arkasında tek tribün tek ses tek yumruk olmamız lazım. Yönetim herseyi yapıyor artık bizde tek tribün olmamız lazım. Sırtımızdaki kanbur tribüncü söz abilerinden kurtulmamız lazım. hani şu düğüne giden ekip liderinin yanında kahkaha atan gruplardan

  3
  7

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu