60 kombine satıldı yönetim isyan etti!

Yeşil Beyazlı kulüp, kombine satışında şoka uğradı. İlk gün sadece 60 adet kombine satıldı.

Bursaspor Kulübü, kombine fiyatlarını ucuz tutmuş ve özellikle satışa çıktığı gün taraftarından büyük ilgi beklemişti. Ancak Yeşil Beyazlı yönetimin hayal ettiği gibi olmadı.

Bursaspor taraftarı ilk gün sadece 60 adet kombine satın aldı. Bunun üzerine Yeşil Beyazlı yönetim iyiden iyiye demoralize oldu.

Yönetim içinde, “Rakiplerimizden Fenerbahçe ilk gün 20 bin kombine satıyor. Biz ise sadece 60. Zaten para yok, gelir elde edeceğimiz kaynağımız da çok az. Taraftarımızın biraz daha destek olması gerekiyor” gibi sözlerin yükseldiği öğrenildi.

96 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ulan takımda futbolcu bırakmadınız herkes kaçıyor sizden .. Dininiz imanınız yalan yok isim hakkını satacakmış yok kiralanacak alanlar için anlaşılmış yok lojistik alandan 20 milyon bekliyomuş yok müjde varmış… insanlar artık sizi orada görmek istemiyor… beceriksizsiniz bırakın gidin başka biri gelsin 20 bin kombine satılır merak etmeyin… onlarda aziz yıldırım zamanı kombine ve bilet satamıyorlardı ama şimdi satıyolar değişen tek şey başkan , biraz suçu kendinizde arayın ! takımda futbolcu yok lisans alınamamış transfer kombine satışı bekliyor sen önce üzerine düşen görevi yap sonra bekle !

  264
  9
  1. @Tomorrowland yorumuna yanıt olarak

   Acaba kaçanlar sadece yönetimden mi kaçıyor?
   Sakın %90 I taraftardan olmasın!
   Yönetim, taraftar ve medya zaten küme düştü. Şimdi de illa da takım!!! Diyorlar!!!

   12
   1
  2. @Tomorrowland yorumuna yanıt olarak

   Kombineni Cavit’e sat Cavit’e. Alcak mı bakalım 1 tane. O anca adamlarına yazdırıp kulübü korkutsun. Ama destek yok. Snra gidip Fener tribününden her sene 250 bin dolara loca alsın.

   14
  3. @Tomorrowland yorumuna yanıt olarak

   1- protesto bir haktır. saygı duyarım.
   2- ben etmiyorum. hafta sonu maraton üstten kombinemi alacağım.
   3- tribünlerin boş olması sanılanın aksine takımın lehine.
   4- futbolcuya sorun,
   a- boş tribün mü?
   b- dolu ama protestocu tribün mü?
   vereceği cevap boş tribün olur.
   5- aslında boşuna konuşuyoruz. hani bir deyim vardır, ”harç bitti, yapı paydos!,, diye.
   bunu bursaya ve bursaspora uyarlarsak,
   ”futbol ortamı kalmadı, kapatıyoruz!!!,,
   keşke ptt ile sınırlı kalsak. ama sonumuz mersin, kocaeli, sakarya ve vs den daha kötü olacak gibi…

   33
   13
  4. @Tomorrowland yorumuna yanıt olarak

   Ucuz yapınca millet alacak sandınız. Hedefi küme düşmemek olan takımı kim niye izlesin. Hedefini şampiyonluk yapıp fiyatları 2 katı yapsaydın, kapış kapış giderdi. Pazarlama dersi konu 1.

   34
   3
  1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

   Ek olarak herkes hakettiğini yaşar. Ali Ay ve yanındakileri Allah’a havale ediyorum. Bize çektirdiklerini Allah biliyor. Beddua etmeyeceğim. Allah’ın adaleti her şeyin üstündedir.

   105
   6
 2. Yönetim istifa ederse eğer kombineler de büyük bir satış rakamına ulaşırız ,bu yönetim kalırsa kimse kombine almaz boşuna da millete kombine alın falan da demesin 2 yıldır millete milyonlarca vaat verdin tutmadın müjdeler verdin unuttun ligde kalmayı başarı sayıp bir daha başkan oldun.bence ali ay denen zata oy veren insanlar gitsin avazı çıktığı kadar bagarsin biz de tv den destekleriz takımı
  #aliayvarsabizyokuz

  84
  5
 3. Taraftar size güvenmiyor çöplerimi seyredelim adam olan anlar bu size tepkidir camiayı rezil ettiniz hemen defolun gidin

  64
  2
 4. Fenerbahçe ve rakip derken ???? Eskiden is o sayın yöneticiler. Yıllardır kulübün içine ettiniz. Çöp transferler, paracı menajerler, komisyoncular. Şimdi diyorsunuz ki taraftar kombine ye ilgisiz???? Ne bekliyordunuz.

  47
  1
 5. Kusura bakmada ben kombine alacağım forma alacağım sen kulübe borç para vericen sonra paranı alacaksin biz sevdamız icin yaparız bunları kombine forma parasini geri istemeyiz ama enayi yerine konulup verdiğimiz paraların menejerlere yedirilmesine göz yummayız almıyoruz.Kombineyi BURSASPOR için alıyoruz verdiğimiz paraları menejerlere johnlara kubilaylara agulara badulara sanelere yedir diye değil

  42
 6. Böyle kulüp mu yönetilir arkadaş kombinelerin hepsini satsan noluyor ne kadar para kazanacaksın personel maaşına yetecek mi yada alacaklı futbolcular geçmiş ödemelerine yetecek mi toplama çarpma yapamıyor musunuz biraz matematik sen kombinelerin güvenip mi aday oluyorsun ayrıca ne yaptın da ne bekliyorsun bu taraftardan?? 2sene o berbat yönetimine karşı destek verdi herkes bu senede verecekti ama sen başta yanlış yaptın daha yola çıkmadan işi bozdun Samet Aybaba geldi Mustafa Erin gitmesine izin verdin takım otobüsüne haciz geldi ne yaptında ne bekliyorsun sen gidicisin biz kalıcıyız sen kombine satılmıyor diye laf yaparsın biz kulüp batıyor diye üzülürüz bu sene kombine almayız sen gidersin bu takım amatöre düşse bile biz maça gideriz sen şirketine yol yakınken git şirketine…

  29
  2
 7. #aliayvarsabizyokuz hashtağini her platformda paylaşalım sevgili renktaslarim yoksa bu sene sonumuz hiç hayırlı değil.

  27
  2
 8. Bu yönetim anlayışına iyi rakam.ne umut ediyorsunuz da ne bekliyorsunuz?apaçık başarısızlıkla dolu iki yıl geçirmişsin utanmadan sıkılmadan aday oluyorsun?bu taraftarın buna cevabı olmuyacak mı zannediyorsunuz?bu sene yokum statta size bol şans.

  23
  2
 9. Ya para yok para yok hiç bu kulübe gökten para gelmiyor bunu yönetim bulacak araştıracak kaynak sağlayacak haklılar tamam taraftar gerçekten az almış ama biraz da yönetim çaba göstermeli

  21
  1
 10. bırakın bu ayakları lafları inanmıyoruz size vizyonsuzsunuz işbilmezsiniz paranız yok takımı allakbullak ettiniz personelin maaşlarını veremeyen yönetim hangi futbolcunun alacağını verecekte transfer yapacak para eden adamları zaten satmanın derdindesiniz sorması ayıp siz niye o koltuğa talip olupta geldiniz ?????

  20
  1
 11. Fenerbahçe rakibimizdi sayenizde değil kümeye oynayan takımların maçlarına gelen taraftarlarla kıyaslayın 2 sene boyunca ne kadar taraftar gelmiş görün.Böyle arlanmaz utanmaz yönetim görmedim insan bişey derken kendine baksın önce naptim diye.

  19
  2
 12. Sn başkan kusura bakmayın ama inş şirketiniz BURSASPORumuzun durumuna gelir, bu hale sizler getirdiniz sülük gibi yapıştınız bu borç şirketinizin olsun bizim yaşadığımız hüznü siz yaşayın biraz. Bide utanmadan kombine satılmadı diye taraftara sitem mi ediyorsunuz!? Eyy ali ay’cılar bu duruma sizlerde ortaksınız azıcık yüzünüz kızarsın be! Düşün artık yakamızdan

  12
  1
 13. Ali ay ,ı destekleyen 1060 kişi nerede acaba şimdi Antalya mı Bodrum mu Çeşme mi çoook umurunda Bursaspor. Bakalım kaç hafta dayanacaksın o koltukta hele bi lig başlasın

  11
  1
 14. Şokmuş … kafa bassa zaten o koltukta istenmediğini anlardın şahsına o kadar hakaret edildi tüm şehir 1060 ‘ın dışında ne kadar insan varsa defol dedi yüzsüz yüzsüz müjde dedin sonrada benmi dedim dedin ve şoka uğradık diyorsunuz ulan size her türlü hakaret az gelir üstelik en ağır lafları söylüyor camia yinede garezini atamıyor üzerinden çünkü herşeye yarabbi şükür deyip hiç birşey olmamış gibi konuşuyorsunuz hala, anca üçün birini alırsınız siz.. Sizler orada olduğunuz sürece bizler cehenneme odun olucaz ona yanarım….

  9
  1
 15. Tam kombine alacaktım son anda vazgeçtim. Dedim ki kendi kendime Ali Ay varken kombine alınmaz. Çorbacılar alsın yandaşları alsın.

  9
  4
 16. Ulan her şeyin sebebi sizsiniz zaten, bir de kalkmış neden bu kadar az kombine satıldı diye demoralize oluyorsunuz !!! Siz bir gidin, o zaman ilk gün rahat 10 bin kombine satılır, merak etmeyin!!!

  8
  1
 17. Başkanın unuttuğu bir şey var fenevaçe başkanının adı ALİ KOÇ BURSASPOR başkanının adı ALİ AY biri hep icraat peşinde sen başkan ağlamaktan gözlerin çıkacak her tarafın alan

  7
  1
 18. 1060 ın 60 ı almış işte…Geri kalan 1000 alırmı almazmı?Almaz!!!Oy vermek için bişeyler koparma peşinde olan bi kafa yapısı para verip de kombine mi alırmış!!!
  Haa bu arada alınca aile olarak kombine alan ben ise daha da almam artık…Ama bu demek değildir ki Bursaspor sevdamdan vazgeçtim!!!Kızgınım sadece,,,benim mantığıma göre bir insan bir işte başarılı değilse o kişiye gereken cevap verilmelidir…Bunca başarısızlığa rağmen aday olması ilginç,,seçilmesi ise daha da ilginç.Neticede neyi hakediyorsak onu yaşayacağız,,,Saygılarımla.

 19. 60 şı almış kalmış 1000 kişi
  ali ay dede bu sene 1060 kişi ile izlersiniz maçları artık.
  soğuttunuz ulen takımdan bizleri. yaptığın bir olumlu projen yok. yaptığın bir olumlu transferrin yok. yaptığın bir tek başarın yok. ömrü hayatımda senin kadar beceriksiz bir yönetici görmedim. iyi niyet miş hadilen ordan yalancı herif seni…
  tabanca gibi takım kurcam stat isim hakkını atcam yıldız alcam vb bıktık yalanlarından sen once elindeki topçuları tut paralarını öde ama nerde….

  7
  1
 20. 60 satilmis 1000 tanesi nerde sana oy verenler o 1060 kisi unutlmaz Bursaspor tarihinde cekin elinizi bak kombinede nasil patlama oluyor

  6
  1
 21. Kusura bakmayın ama iki senedir düşmemeye oynayan bir takım rakibimiz Fenerbahçe diyemez.antalya,Malatya falan bizim rakibimiz şuan ayrıca yönetim ne bekliyoki anlayamıyorum transferi geçtim eldekileri bile tutamıyoruz…yazık bize

  6
  1
 22. 60 iyi sayı… taraftar eskisi gibi vaatlere ve transferlere kanmıyor artık. Takımı sahada top oynarken görmeden kimse kombine falan almaz. Haklıyızda. Ali Ay ı kimse istemiyor bu bariz ortada. Buna rağmen ısrar ediliyor hemde düşeceğimiz ortadayken. Yapılan yanlış transferleri anlatmayan ali ay bs tv yi basketbolu kapatma peşinde. Yaptığı bir yanlış transfer bilal kısa örneğin bs tv nin bir yıllık giderini almıştır rahat rahat. Daha da bahsedilcek çok şey var ama herkes bunları biliyor zaten. Transferde kurtarmaz artık takımı iyi oynarken görmeden kimse kombine almaz. Yalnız iiyi oynarken derken afyon afjetre altaya karşı falan değil uyandırayım..

  5
  1
 23. Batalla yok, transfer yok, kulüpte para yok, başkana güven yok, futbolcular kaçıyor, ceza çok, kulüpte huzur yok, taraftarda birlik yok, takıma güven yok bu nedenler bir aile içinde olsa o aile dağığılır bu sebepten kombine işi bu sene çok zor kimse alacak gözükmüyor. sezon başı bu kadar problem Allah göstermesin küme düşmeyelim.

 24. Kimse bursaspor sevgisini kullandirmasin insanlar hakli bu düzene bi tepki gerekli reel olarak bende almıyorum kombine ve storeden de alışveriş yapmıyorum geçen sezon 1.250 lira harcamış biri olarak klubün anasını ağlatan dönüp tribüne küfür eden bi başkanın olduğu yerde toplu iğne dahi almam ins başarılı olur bursaspor ali ay gitsin die başarısızlığını isticek kadarda karaktersiz değilim ama zor hemde çok zor..

 25. Taraftar destek olacakmış geçin bu işleri taraftar bizi istemiyor aday olmayalım deniyorsan taraftar destek olsun diye de ağlamayacaksın.. adam gibi takım kur yoksa 100 tane kombinede kalırsın tabi btso ya satmazsan kombineleri

  4
  1
 26. Peki ne bekleniyordu.Kombineler havada mı uçmasını bekliyordu bu yönetim.Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz….Ali Ay’ seçen kongre üyeleri düşünsün…

 27. Kimse kusura bakmasın millet neden kombine alsın ki bu durumda her şey belirsiz yönetim desen taraftarı küstürmüş vaziyette 2 senedir koskoca Bursaspor ne hallere düşmüş şu an da büyük muamma içinde olan bir takıma bir yönetime kim neden kombine alsın ki fener denmiş fenerin taraftarı bir beklenti içinde ve bu beklentiyi sonuna kadar alacağına inandığı için en az 20 bin satıyor 2008-2013 arası Bursaspor olsaydı o zaman millet stada sığmazdı

 28. TABİKİ BÖYLE SATILIR… KONGRE ÜYELERİNİN YÜZDE 60’ı İŞ ADAMLARININ FABRİKALARINDA ÇALIŞANLARI VE BAZI TARAFTAR TOPLULUKLARI… VE BU BLOG OYU İSTER İSTEMEZ GETİRİYOR KİM BAŞA GELİYORSA İSTEDİĞİ ADAMLAR KONGRE ÜYESİ OLUYOR … VE ÖN ÖNEMLİSİ SİYASETİ BURSASPOR KARIŞTIRDILAR KİMSE KÖR DEĞİL…. KS BAKMASIN KİMSE GÖRÜNEN KÖY KLAVUZ İSTER MUHAMELESİ YAPMAYIN KİMSEYE……. TAMAM TRİBÜNCÜ ABİLERİN YAPTIKLARI ÖNGÖRÜLEMEZ HEPSİ BELKİDE BENDEN ONDAN BUNDAN ŞUNDAN BURSASPORLU AMA YAPMASINLAR.BİTANE BURSASPOR VAR…. Bİ DİĞER KONUDA BURSASPOR SAHİPSİZ DEĞİL… SİZ(TRİBÜNCÜ ABİLER -SİYASETİ FUTBOLA SOKANLAR-EKMEK YİYENLER -GÖZ YUMANLAR-) GİTSENİZ BİZ ENKAZI TOPLARIZ.:) KEŞKE NİYE BAŞARISISIZ DİYE BİZİM GİBİ SORGULASANIZ:)

 29. Türkiye Futbol Federasyonun adını ‘Lefter Sezonu’ olarak belirledi. Türkiye Futbol Federasyonu’nun bu kararını önümüzdeki günlerde resmi olarak açıklaması bekleniyor. ……siz önce süperlige ibrahim başkanın adını verdirin federasyona, elin rum herifinin adını vereceklermiş …. sonra kombine al he , alcanız arabadan hambostanı. birde tff ,ye bir sözüm var ibrahim başkan sizi çok öpmüş anlaşılan adından bile ürküyonuz…

 30. İstanbul’da yaşıyor olmama rağmen bu sene kombine almayı düşünüyordum içimdeki hevesi yok ettiniz biz hertürlü kıyamayız arma aşkına geliriz stada ama artık defolun gidin

 31. DESTEK OLMUYORUZ 1060 ZAT DESTEK OLACAK SİZE BELEDİYE VALİ DESTEK OLACAK ORTADA BURSASPOR DİYE BİRŞEY BIRAKMADINIZ MERİNOS BİLE DAHA ÇOK KOMBİNE SATAR BURSA BELEDİYESPORU KİM NEDEN İZLESİN

 32. Ben dahil birçok taraftar Ali Ay dede başkan olursa kombine almayacağını belirtti. Bu tepkiyi basit bir şey sanıp tekrar aday oldu ve sonuç bu. Artık ona oy veren 1060 üye gitsin maçları stadyumda izlesin. Benim için evde ligtv keyfi.

  2
  1
 33. Bu sezon KOMBİNE sayısı 10 BİN rakamını bile geçmeyecek demiştim az demişim,
  tahmini mi güncelliyorum 5-6 BİN KOMBİNE yaklaşık satılır, protesto devam eder,
  Şenol Hoca zamanında bu taraftar PASSOLİGİ bahane etti o dönemde 3-4 BİN
  kişiye oynadı bu takım, ama en iyi futbolu oynadılar, görelim Satem hoca ve ekibini
  nasıl bi takım çıkacak meydana, bahanelere sığınmayıp iş yapsınlar

 34. Ali ay varsa ben yokum rakip Fenerbahçe imiş laf senın rakıbın konya karabuk alanya kümede oynayan takımlar sampıyon takımı ne hale geldi

 35. bu arada biri bu adama bizim rakibimiz fb bjk gs ts hatta ibb değil rize konya erzurum antalya agücü olacak. onları baz alarak konuş..

 36. başkan karşına kaç tane aday çıktı hepsinin bi planı programı vardı sense takımın ligde tutulmasını bekledin ve sanki aday olsam kesin seçileceğini biliyodun taraftar bunları görmüyomu senin hayal dünyanı herkesin alabileceği bi geliri vardı seninse yalandan dolandan lafların yalancı çobanı geçtin bu taraftar hersekilde takıma destek verir ama tek sevmediği şey ikiyüzlülüktür biz herzaman samimi olan insanları sevmişizdir ne zaman birileri böyle davransa futbolcusundan teknik direktörüne bu takımda barınamamıştır ama sen blok oylarınla buraya geldin tekrar bunu unutma o yüzden sen varken taraftarda hep bi isteksizlik olacak

 37. rakiplerimizden fener 20 bin kombine satmış.adamlar yeni sezona umutla giriyor,biz ise bu sene kesin küme düşeriz diyerek giriyoruz.büyük başkanım sana oy verenler bile kombine almamışken ben neden alayım.kombine alımında kalbimle değil aklımla hareket edeceğim.ALİ DEDE İSTİFA ET !

 38. Biraz utanmanız arlanmanız varsa bırakın gidin sizi oralara atayanlara inat bir kerecik doğru birşey yapın ,İSTİFA edin. Tamam Bursasporu sevmiyonuz anladım sevdikleriinze bari zarar vermeyin . Aldığınız ah beddua bini geçti iflah olmayacaksınız. ALLAHTAN korkun biraz

 39. Kimse boş yapmasın.bu klup şampiyon olduğunda 12000 forma satıldı.sen önce destek olcan sonra hesap Şirvan!!

 40. biz bursasporluyuz ali ahmet mehmet sporlu değil. bu kulubün gerçek sahibiyiz. seni desteklemesekte kombine ve forma alıcaz tabiki ama bunu senin için değil bursaspor için yapıcaz… biz üzerimize düşeni yapıyoruz,sende bi zahmet istifa ette görevini yap. eğer bursasporlu olduğunu iddaa ediyorsan istifada bir hizmettir. bursasporumuzdan elini çek lütfen…

 41. YÖNETİM BİRAZ KIBIRDASIN TARAFTAR GEREĞİNİ YAPAR BİR İKİ TOPÇUYLA SÖZLEŞME İMZALASIN TARAFTAR TAKIMA SAHİP ÇIKAR

 42. SAYIN BAŞKAN ŞAPKA DÜŞTÜ KELLİK GÖZÜKTÜ TARAFTARLAR BİLE SENİ İSTEMİYOR SATILAN KOMBİNELERDEN BELLİ OLUYOR KOSKOCA ŞAMPİYON TAKIMI NE HALLERE DÜŞÜRDÜN ISRAR ETME YAPAMIYORSUN HEMEN ÇOK ACİLEN İSTİFA ET BAK DİĞER TAKIMLARDA BAŞKAN DĞİŞİYOR HOCALAR DEĞİŞİYOR TRANSFERLER YAPILIYOR KOMBİNELER PATLAMA YAPIYOR BİZİM TAKIMDA YAPRAK KIMILDAMIYOR GİDEN GELEN FUTBOCULAR BELLİ DEĞİL FUTBOLCU VE ÇALIŞAN PERSONELİN ALACAKLARI ÖDENMEDİ LOCALAR SATILMADI SPONSOR YOK STAT İSİM HAKKI SATILMADI KALICI GELİR PROJELERİ YOK MALİ TABLO ÇOK KÖTÜ BORÇ 600 TRİLYONU BULMUŞ SANA VE EKİBİNE VE SENİ SEÇENLER YAZIKLAR OLSUN BİRAZ HAYSİYETİN ONURUN VARSA BURSASPORU DÜŞÜNÜYORSAN GİT FABRİKANIN BAŞINA GEÇ SAYGILAR ANKARADAN 45 YILLIK KOYU BURSASPORLU

 43. KOMBİNELERİ ALACAĞIZ almasına da sayın başkan LÜTFEN TUTARLI OLUN.
  ALTYAPI ALTYAPI ALTYAPI diye diye tüy kalmadı dilimizde.FUTBOLLA YATIP-KALKAN BU ÜLKEDE,TAKIMI İÇİN BİNLERCE KM.GİDEN TARAFTARIN VAR.AMMA SİZ ELİNİZDEKİ CEVHERİ İŞLEYEMİYORSUNUZ.

  ZENGİN ŞEHRİN,GENÇLERİ İÇİN YURTDIŞINDAN FUTBOL OKULU AÇANLARIN OLDUĞU ŞEHİRDE HER YIL EN AZ 2-3 TANE ADAM GİBİ FUTBOLCU YETİŞTİRİN.YAPAMIYORSANIZ YAPANLARA YOL VERİN.

 44. Sayin ali ay siz aday olmayacaktiniz da cavit caglar ve recep altepe arkanizda oldugunu soyleyince aday olup baskan olmadinizmi.verin ellerine kombineleri sokaklarda satsinlar

 45. Aziz Yıldırım varken Fenerbahçe de boş tribünlere oynuyordu çok değil geçen sene hatırlayın. Niye bu sene 20000 satıldı? Başkan değişti çünkü, sen de defolup gideceksin ali ay ben de o gün tribünlere döneceğim bir çok kişi böyle yapacak zaten

 46. Ben Ali Aya güveniyorum lüfen yönetime gidenlerde. Elini taşın altına koysun takım güzel oldumu seyirci görevini zaten yapıyor yenisexonda BURSA spora başarılar dilerim.

 47. arkadaşlar Bursasporumuz ayrı ali ay ayrı.takımını seven kombinesini almaya devam etsin(her ne kadar mutsuz olsamda)

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu