6 aylık gelir ve gider tablosu açıklanacak!

Bursaspor Divan Kurulu 05 Ocak 2022 Çarşamba günü saat 18.00 de Bitci Timsah Park toplantı salonunda toplanacak.

Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Galip Sakder Bursaspor Kulübü tüzüğü gereği Divan Kurulu’nun 3 ayda bir toplandığını belirterek tüm üyeleri yeni yılın ilk toplantısına davet etti.

Yine Bursaspor Kulübü tüzüğü gereği Bursaspor Denetim Kurulu tarafından hazırlanacak son 6 aylık Gelir ve Gider durumu ile kulübün genel mali durumu raporunun Divan Kurulu üyelerine sunulacağını açıklayan Galip Sakder ayrıca Bursaspor Kulübü‘ne 2002 yılında üye olan ve Divan Üyeliği hakkını elde eden 31 yeni üyenin toplantıya davet edileceğini söyledi.

DİVAN TOPLANTI GÜNDEMİ

Bursaspor Kulübü Divan Kurulu 05 Ocak 2022 Çarşamba günü saat 18.00 de Bitçi Timsah Arena toplantı salonunda aşağıdaki gündem gereğince toplanacaktır.

GÜNDEM:

1) Açılış

2) Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması

3) Divan Başkanlık Kurulu Başkanının konuşması

4) Divan Kurulu Üyeliğine Bursaspor Kulübü Derneği Tüzüğünün 35/1 maddesi gereğince kabul edilen 31 yeni üyenin takdimi.

5) Bursaspor Kulübü Derneği tüzüğünün 33/B maddesi gereğince Denetim Kurulu tarafından hazırlanan Genel Mali durum raporlarının Divan Kurulu’na sunulması.

6) Bursaspor Kulübü Başkanının konuşması

7) Dilek ve temenniler

8) Kapanış.

GALİP SAKDER
Bursaspor Divan Kurulu Başkanı

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Divan üyelerine sesleniyorum..lütfen ama lütfen bu yönetimin maddi manevi arkasında durun..bozgunculara fırsat vermeyin.siyasi derdi olanların oyunlarına düşmeyin..bu yönetim bizim için büyük bir şanstır.bunlari da kaçirirsak kulubün başına ya Kayyum gelir ya hırsızlar dadanir..lütfen ama lütfen bu yönetimin arkasında durun ve her şekilde destekleyin.

  7
  7
 2. Her zaman’ki gibi sıradan işler
  Bir’kerede Kurban kesip Dua’ile açsanız
  Günaha Girmezsiniz Mubarek’ ler.

 3. Dövizde aşırı yükselmeler tüm takımların finansal dengelerini negatif yönde çok aşırı değiştirdi.
  Bugünler de dolar ve Euro da yaşanan dikine düşüşler kulüpleri bir nebze rahatlatmış olmalıdır.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu