52 bin İsviçre Frangı ödeyip dava açtım!

Sebastien Frey'le ilgili yaşanan ödeme sorununu Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'ne (CAS) taşıdıklarına vurgu yapan Bursaspor Başkanı Ali Ay, "Sadece CAS'ta dava açılabilmesi için bugün (dün) avukata 52 bin İsviçre Frangı (yaklaşık 212 bin TL) ödeme yaptım.

Sebastien Frey‘le ilgili yaşanan ödeme sorununu Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi‘ne (CAS) taşıdıklarına vurgu yapan Bursaspor Başkanı Ali Ay, “Sadece CAS‘ta dava açılabilmesi için bugün (dün) avukata 52 bin İsviçre Frangı (yaklaşık 212 bin TL) ödeme yaptım. Frey‘e 650 bin Euro ödemekten kurtulmaya çalışıyoruz. Bakalım ne sonuç çıkacak” şeklinde görüş belirtti.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu frey i Bursaya bu sözleşme ile getirenlere ödetmek lazım bu paraları da.. Adam resmen izliyodu kalesine gelen topları. Benim Eminenin gidişini izleyişim gibi her topun ardından çaresizce bakışlarını hiç unutamayacağım bu adamın. Bi de daum un “frey formsuz, Harun neden oynamıyor?” diye soru sorulduğunda “Harunu tanımıyorum ” deyişini tabi. Kimlere emanet ettiler bu kulübü, bugün bedelini ödüyoruz..

  53
  2
 2. Şenol hoca sana gıcıgım ama harunun arkasında durup ben freyi oynatmıyorum benim 1.kalecim harundur demen büyük adamlıktı futbola büyük. İr katkı yaptın

 3. Umarım kazanırız Başkan bu davayı, zira FİFA ve CAS gibi kurumlar futbolcuyu işçi olarak gördüğü için tüm davaları onların lehine sonuçlandırıyor, bu adama sözleşmesinde ki ödememiz gereken borcu için %50 gibi ciddi bir indirim yapıp gitti ama o zaman ki haberleri de hatırlıyorum giderken zamanında ödenmeyen, geciktirilen 1 taksit dahi olsa anlaşma İPTAL olur, eski sözleşme haklarına geri dönülür deniyor, bu 52 BİN TL verip dava ile uğraşacağına 10 BİN TL masraf yapıp İtalya’ya gidip Frey ile Milano da bir restorand da yemek yiyip, sözleşmesinin yarısı olan tutarı bir çanta içinde koysan yemek masasına, el sıkışsan bence bu adam fazla üstelmezdi anlaşırdı sizinle o kadar ketun bi tip değildi, artık dava bir kaç yıl sürer hayırlı olsun diyelim

 4. Geldiği takımda işi bitmiş,yedek kalmış,oynamayan 33 yaşındaki adama 3 yıllık sözleşme yapıp birde dünyanın parasını veren ESKİ GÜYA EFSANE BAŞKAN VE YÖNETİMİNDEKİ TÜM FERTLERE SELAM OLSUN !!!!!

  4
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu