51. Kuruluş Yıldönümümüz Kutlu Olsun

Başkanımız Recep Bölükbaşı mesajında şu sözlere yer vermiştir; "1 Haziran 1963'te Acar İdman Yurdu, Akınspor, İstiklal Gençlik Kulübü, Pınarspor ve Çelikspor'un birleşmesiyle  kurulan Bursaspor, büyük başarılara imza atarak 51.yaşına ulaşmış bulunmaktadır. Kuruluşuyla beraber Anadolu'da futbolun yaygınlaşmasına vesile olan Bursaspor, bu şehrin en büyük marka değeri konumundadır. Bursaspor, Türkiye'nin en güçlü spor kulüplerinden biri olarak ülkenin ve kentin göz bebeği haline gelmiştir.

Bursaspor, şampiyonlukla ülkemizin sayılı takımları arasına girmiştir. Bizler de Bursaspor'un devamlı güçlü olması ve kentimizin Bursaspor'la marka olması için çalışıyoruz. İnanıyorum ki Bursaspor her zaman yine zirvede olacaktır.

Türkiye'nin takımı olmayı başarabilen Bursasporumuz Türkiye'nin tartışmasız en büyük camiasının ellerinin üstünde daha büyük başarılara uzanmaması için hiçbir engel bulunmamaktadır. Bu duygularla Türkiye'nin takımı olmayı başarabilen kulübümüzün 51.kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyor, nice başarılı yıllar geçirmesi dileğimle büyük Bursaspor camiasına sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

 

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Adına Başkan Recep Bölükbaşı

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu