50. yıla yakışacak

Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Erkan Kamat, transferde ağırlıklı yerli oyuncular üzerinde durduklarını, yeni sezona iddialı bir giriş yapmak istediklerini söyledi.

 

Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Erkan Kamat, yeni sezon transfer politikası hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Titiz bir çalışma yürüttüklerini belirten Kamat, mevcut kadrodan memnun olduklarını, yapacakları takviyelerin ise kulübün kuruluşunun 50. yılına yakışacağını söyledi. Erkan Kamat, "İyi bir takıma sahibiz. Teknik heyetimizle uyumlu çalışıyoruz. Bu sezon bizim için çok önemli. Çünkü 50. kuruluş yıldönümümüzü kutlayacağız. Önümüzdeki sezona çok iddialı bir başlangıç yapmak için tüm mesaimizi harcıyoruz" diye konuştu. SAĞLAM'IN RAPORU ELİMİZDE Tagoe, Svenson ve Stepanov'a kulüp bulmalarını söylediklerini belirten Erkan Kamat, buna rağmen bu oyuncuların hala sözleşmeli oyuncuları olduğunun altını çizdi. Kadroda düzenli oynayan yabancı futbolcuların fazlalığına değinen Kamat, bu nedenle ağırlıklı olarak yerli oyunculara yöneleceklerini, gurbetçi pazarında da deneyimli isimleri kadrolarına katacaklarını bildirdi. Erkan Kamat, "Teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam'ın raporu elimizde. Şu anda görüşmeleri sürdürdüğümüz 7-8 Türk futbolcu var. Hem kendileri hem de kulüpleriyle temas halindeyiz" dedi. Haber: Barış YALIM

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu