50 loca satamıyorsak yazıklar olsun!

Bursaspor Başkanı Ali Ay, dün TOBB Bursa Genç Girişimciler kurulu Başkanı Kağan Yeşil ve icra kurulu üyelerinin ziyaretinde birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı. Bursaspor’un sorunlarına çözüm yolunda destek beklediklerini belirten Başkan Ay, “Bana ‘Çok ağlıyorsun’ diyorlar ama ben aslında ağlamıyorum, algı operasyonu yapıyorum. Olayın iç yüzünü kamuoyu bilsin ve bundan sonra bu hatalar yapılmasın diye söylüyorum. Bursaspor’un durumu da maalesef kötü. İbrahim Burkay Başkan ile daha önce beraber çalıştım. Büyükşehir Belediye başkanımızı senelerden beri tanıyoruz. Açık ve net söylüyorum. Ben bu işe girerken biraz da çevreme ve sanayici arkadaşlarıma güvendim. Çünkü bu iş yalnız başına yürütülecek iş değil” dedi. 

İLK ÖNCE BİZ ALDIK

Bursaspor’a herkesin sahip çıkması gerektiğini ifade eden Ali Ay şunları söyledi: “Gerekirse BTSO’da gündem maddelerinden birisine Bursaspor konulsun. Herkes duysun belki duymayan sanayiciler var. Ben locaları satamazsam, kapı isimlerini satamazsam, kombineleri satamazsam bu iş nasıl olacak? Halk, taraftar, sanayici, işadamı destek olsunlar el birliği ile kalkalım bu işin içinden. Koskoca Bursa’da 50 tane loca satamıyorsak yazıklar olsun. Biz bağışta istemiyoruz. İlk önce sen kendin yap, milletten istemeye yüzün olsun deniliyordu. Biz ilk locaları aldık. İlk kapı satışını da biz gerçekleştirdik. Ben sanayicinin ne dediğini çok iyi biliyorum.”

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu