40 yaşına kadar oynarım

İlk olarak Gençlerbirliği maçı sonrası Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu‘nun istifadan dönmesi olayını değerlendiren Harun “Maç gecesi Bursa’ya geldiğimizde Batalla’yla birlikte hoca ile görüştük. Onu sevdiğimizi ve bizi bırakmaması gerektiğini söyledik. Bence alınan kararda Batalla ve benimde rolüm var. Hamza Hoca’yı biz takım olarak çok seviyoruz. Her şeyi kendisiyle konuşabiliyoruz. Oynayan, oynamayan onu çok seviyor” dedi. 

ARKADAŞLARLA KONUŞTUK

Yeşil beyazlı taraftarlara da mesaj gönderen tecrübeli kaleci “Baktığımızda şuan bence başarılıyız. Taraftarımızın bizi desteklemesi gerektiğini düşünüyorum. Bazı oyunculara tepkiler oldu. Biz de destek olmaya camiayı anlatmaya çalıştık. Kendilerini nasıl sevdireceklerini ifade ettik. Şimdi alkışlanıyorlar, gerçekten biz de mutlu oluyoruz. Biz Avrupa’ya gitmek istiyoruz. İkinci yarı çok daha zor geçecek. Ona göre hazırlanıyoruz. Biz burada aileyiz. Takım içersindeki inanılmaz bir uyum var. ” diye konuştu. 

40 YAŞINA KADAR OYNARIM

Kendi performansıyla ilgili de konuşan Harun “Sabrettim, çalıştım ve bugünlere kadar geldim. Uzun süredir bu formayı giyiyorum. Hiçbir zaman ümitsizliğe kapılmadım. Zaten kapılsaydım bugün buralarda olamazdım. Bizim işimizde sınır yoktur. 35 yaşında da birşeyler öğrenebilirsiniz. 40 yaşına kadar oynamak istiyorum. Ama gençlerin moralini bozmak istemiyorum. Çünkü kendime çok iyi bakıyorum. Bursaspor’un çok iyi kalecileri var. Mert olsun, Muhammet olsun, Ataberk olsun hepimiz bize verilen görevi yapmaya çalışıyoruz. “ dedi. 

ŞAMPİYONLUK NEDEN OLMASIN

Bursaspor formasıyla tekrar şampiyonluk yaşamak istediğini de vurgalayan deneyimli file bekçisi şöyle konuştu: “Kulübümüzde her şey yoluna girdi. Birlik, beraberlik, kaynaşma olduğu sürece bir daha neden şampiyon olmayalım. Ben olacağını düşünüyorum. Mesela çok yetenekli gençlerimiz var. Kubilay’ın ilk oynadığı maçtan bugüne çok geliştiğini düşünüyorum. Gençlerimiz hepsi çok saygılı ve beyefendi. Pablo’yu görüyorsunuz. Savunmaya gelip top çıkartıyor. Bunlar önemli ayrıntılar. Ben daha büyük başarıların yakın olduğunu düşünüyorum” 

Daha fazla göster
Close