26 Bin SMS atıldı!

Bursaspor Kulübü’nün ‘Yeniden Zirveye’ sloganıyla başlattığı SMS kampanyasında son rakamlar belli oldu.

Sosyal medyada taraftarın ısrarlı çağrısına duyarsız kalmayan Bursaspor yönetimi SMS kampanyası açmıştı. Valilik oluruyla başlatılan kampanyaya sadece Bursa’dan değil özellikle Eskişehir ve Trabzon’dan da ciddi anlamda katılım gerçekleşmişti.

MORALLER BOZULDU

Yüzleri güldüren çalışma yıl boyunca devam ederken, son dönemde ise telefonların neredeyse işlemediği ortaya çıktı. 6 Ağustos’ta başlayan kampanya kapsamında bugüne kadar sadece 36 bin SMS atıldığı belirlendi. 16 TL olarak belirlenen SMS’lere olan ilgisizlik büyük hayal kırıklığı yaratırken, camianın duruma kayıtsız kalması moralleri bozdu.

Kaynak
BursasporX

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @DikDuruş yorumuna yanıt olarak

   26 bin gerçek taraftarımız varmış demek !? Onların da çoğu malum sebeplerden dolayı stada gelmiyor !? Ne zaman ota boka takımını eleştiren faydasız çorbacı aç köpek tayfasından kurtulursak işte o zaman feraha ereriz !!! Harbi Bursasporlular’ a yürekten selamlar…

   25
   5
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Bu kampanya özürlü doğmuştur.
    Çünkü ne bir tanıtım ne bir reklam ne de bilgi yok.
    Beyler SMS kampanyası yaptık o kadar.
    Sanki pazara gidip tezgah açmadan malını satmaya çalışmak gibi.
    Müşteri geldimi bakın orada sandıklarda duruyor gidin alın der gibi kampanya mi olur.
    Bizim kulübü Kocaköy takımlarından ayıran en büyük noksanlık bence içine kapanmış bir takım olmamiz.
    Tribünlerde yokuz, şehirde yokuz, Kocaköy de ki esasen en çok olmamız gereken yerde yokuz lobi yapmıyoruz, TFF de hiçten yokuz.
    Sonra da kampanya amacına ulaşmadı diye hayiflanip duruyoruz.
    Böyle olmaz beyler reklam tanıtım ve bilgilendirme şart.

 1. sonra çık taraftar olarak takımı eleştir, saçma sapan yorum yap. bedavacı taraftar olduğumuz o kadar çok belliki, kulubün bu halleri düşmesinin baş mimarıda taraftardır. İşine geldiği zaman tepki göster Ali tay ve ekibi kişilere sus pus ol, altepeye sus pus ol, ama batalla ile haruna yumruk at saldır. Bumu taraftar veya gecen seneki ve bu seneki maçlarda doğru düzgün hakem ve rakip üstünde ne bir baskı kur nede takımını ateşleyecek şekilde bağır. büyük taraftarız diyoruz kaç bin kişiye oynuyoruz. Yeniden zirveye derken bu şekildemi kulübe sahip çıkacağız. Bakın eskişehire gecen sene hem takımı ligde tuttular hemde futbolcu primlerini kendi çeplerinden toplayarak ödesinler. Ya bolu taraftarı 4.000 kişi bile yoktu takımı resmen ateşlediler futbolcuları uyandırdılar ve hakeme baskı yapıp penaltı aldılar. bizim taraftarın ne katagoride olduğunu siz belirleyin bence…

  15
  4
 2. yazık bu şehre de taraftara da yazıklar olsun 3 milyonluk sehir fb gs bjk maclarinda 35 bin kisiye oynayan takima gelen sms sayisina bak yaziklar olsun sehrine ihanet edene eğer takima destek cikmiyosaniz neden bu durumdayiz diye ağlamaya hakkınız yok

  6
  3
 3. Bu işin reklamı iyi yapılamadı. 3 milyonluk şehirin 2.5 milyonunun SMS kampanyasından heberi bile yoktur

  3
  1
 4. Bu iş SMS ile olmaz arkadaşlar taraftar 50 bin sms atsa ne olur anlamıyorum 1 milyon toplanır bu paralarla hiçbir halt olmaz. Şehrimizde ki entellektüeller taşın altına ellerini koymaları gerekir bende SMS attım birçok kişi attı ama bizle bu işler olmaz 30 tllik telefon faturası ödeyen adamlara 16 TL çok az bi rakam olmuyor her dakika SMS atamayız.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu