3 yabancı ile anlaştık!

Nayman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sağ kanada Glasgow Rangaers takımından Kenny Miller'in hemşehrisi Whittaker'i transfer etmek için yoğun çaba harcadıklarını, bu transferde sonuca çok yaklaştıklarını bildirdi.

 

İsmini açıklamak istemedikleri diğer iki oyuncunun transferi konusunda da belli bir aşamaya geldiklerini ifade eden Nayman, ''4 yabancı oyuncudan 3'üyle büyük ölçüde anlaşmaya vardık. Zaten hocamız öncelikli olarak 3 oyuncunun alınmasını istemişti. Diğer oyuncuyla anlaşamazsak yerine yerli bir oyuncu alırız'' dedi.

 

Transfer görüşmeleri sırasında isim vermekten kaçındıklarını, bunun pazarlık güçlerini azalttığını vurgulayan Nayman, ''Whittaker, çok gündeme geldi. O yüzden rahatlıkla söyleyebiliyorum. Çalışmalar görüşmeler pazarlıklar sürüyor. Ama oyuncu almak kolay değil. Onlar 8 istiyor, biz 4 veriyoruz. Kulübün menfaatleri doğrultusunda sıkı pazarlık yapıyoruz'' diye konuştu.

-SERCAN, VOLKAN, OZAN İPEK VE TURGAY'IN DURUMU-

Ferruh Nayman, Sercan Yıldırım, Volkan Şen, Ozan ipek ve Turgay Bahadır ile ilgili çıkan transfer söylentilerine de değinerek, bu oyuncuların başka bir kulübe gitmesinin söz konusu  olmadığını söyledi.

Her oyuncunun bir fiyatının bulunduğunu vurgulayan Nayman, şunları kaydetti:

''Başkanımızın kafasında belirlediği rakamlar var. Bu oyuncular için bizim istediğimizi vermiyorlar. Önerilen paralar çok ufak. Bu oyuncuların transferleri ufak paralarla olmaz. Sercan, Volkan, Ozan İpek ve Turgay çok önemli oyuncular. Zamanı geliyor ikisi yan yana oynayıp maç kurtarıyor.''

Nayman, yerli oyuncu transferine ilişkin soruya, ''Bu konuda hocamız ilgileniyor. Tüm yetki kendisinde'' yanıtını verdi.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu