3 ü bir arada

Yeni sezonda maçlarını oynayacağı Timsah Arena’da iddialı bir ekip ile mücadele etmek isteyen Bursaspor’da yıldız isimler gündemde.

Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı gündemdeki gelişmeler hakkında Eurosport.com Türkiye’ye konuştu.

Ronaldinho ile temastayız

Yeni stadyum ile birlikte yıldız bir ismi kadrolarına katmak istediklerini dile getiren Recep Bölükbaşı "Fenerbahçe’nin de bir dönem yaptığı gibi biz de yeni stadyumumuza yıldız bir oyuncu transferi ile merhaba demek istiyoruz. Ronaldinho’nun Türkiye menajeri ile temas halindeyiz, bu konuda olumsuz yönde giden bir şey yok.” dedi.

Batalla’nın dönmesini istiyoruz

Pablo Martin Batalla’nın Çin’deki kulübüyle sözleşmesi olduğuna dikkat çeken Bölükbaşı "Batalla ile iletişim halindeyiz, kendisi geri dönmek istiyor. Kulübü ile 3 yıllık sözleşmesi var, bonservisi konusunda çalışmalarımız sürüyor” şeklinde konuştu.

Josue ve Fernandao’yu kadromuzda tutacağız

Adları sık sık Fenerbahçe ve Galatasaray ile anılan Josue ve Fernandao’yu kadrolarında tutmak istediklerini belirten Recep Bölükbaşı şu ifadeleri kullandı;

"İkisi de bizim kadromuzda forma giyen oyuncular, menajerleri ile sürekli iletişim halindeyiz. İki oyuncunun da performansından memnunuz ve kadromuzda tutmak istiyoruz”

Mert Sarıbaş

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu