3 puan silme cezası gelecek!

Olay Gazetesi Spor Yazarı Erdal Akçay'ın köşe yazısından alıntıdır.

Ömer Furkan Banaz yönetime aday çıkmadığı için tüzük gereği 6 ay daha göreve devam etme hakları bulunurken alelacele olağanüstü kongre kararı almıştı.

Dün de aday çıkmaması üzerine olağanüstü genel kurulun Mayıs 2024’e kadar ortadan kalktığı açıklansa da Ömer Furkan Banaz yönetimi artık bir karar vermeli.

Bu takım “Ben şu şartlarda bu ligi tamamlayamam” diye bağırıyor. 30 Kasım’a kadar kulüp lisansını almaya engel ödemeler yapılmazsa 3 puan silme cezası gelecek.

Madem göreve devam edeceksiniz gerekirse kapı kapı dolaşıp ihtiyaç olan ödemenin yapılmasını sağlayın. Bu tehlikeyi ortadan kaldırmak boynunuzun borcu. Ayrıca tahtaya engel dosyaları da kapatacak formüller vakit kaybedilmeden üretilmeli.

43 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Ankaragücü yorumuna yanıt olarak

    Takımını yarı yolda bırakıp kaçan ve kovulmadık takım bırakmayan Özer Hurmacı karakterindekileri “Futbolcu” diyerek bu takımın başına musallat eden “Yönetici” denilen basiretsiz aymazlar kim veya kimlerse bu pisliği de onlar temizlesinler. Bursasporlular, peşlerini bırakmayın bu sorumsuz sorumluların…

    2
    1
   1. @Cevahir Bursalı yorumuna yanıt olarak

    Yav akıl verme takım 3.lige yelken açmış kıt aklın ile akıl vermeye kalkıyorsun Erdal.Bu takım Recep Bölükbaşı zamanında şampiyonluğa oynarken bütün futbolcuları satılarak intahar edildi.Üsyelikte paralar hiç edildi.Sordun mu Recep e hesap?Nasıl basinsiniz siz takım hatalar zinciri ile buralara kadar geldi 1 milyar inkim verecek te duzelecek takım?Acilen amatire düşüp isim dgisikliginile bu takım tekrar istenen yerlere gelir.Gerisi fasa fiso.

    3
    18
  1. @Erdem yorumuna yanıt olarak

   sevgili yazar,
   yönetim 2 kez kongre kararı almakla bir anlamda yapamıyoruz, daha iyi yapacaklar buyursun gelsin demiş oldu.
   böylece sizin gibi futbolu çok bilenler için kulübün başına geçmek hiç bu kadar kolay hale gelmemişti. alın şu boşta duran yönetimi.
   para bulmanın, puan silme cezalarının önüne geçmenin, kısaca takımı başarıya ulaştırmanın ne kadar basit ve kolay olduğunu dosta düşmana gösteriverin..!
   aslında her hafta başı spor yazarları ve sosyal medya maç yorumlarını okuduktan sonra buralarda yazmanın bir manası yok ama..!
   bizimki de başka bir hastalık işte…

   24
   23
  2. @Erdem yorumuna yanıt olarak

   Yazara Yorum “Emredersin”! Ya Bu Adam Yazarmı Nedir Anlamadım Adam Kapı Kapı Gezecekmişler Vs Arkadaş Bursa’lı Yazarlar Senelerdir Bursaspor’un Başarısının Sırtından Geçindi Ama 1-1.5 Milyar TL Borca Sokanları Ne Araştırdı Nede Soruşturdu Hatta Bu Borca Sokanları Yeniden Gazetelerinde Geçen Hafta Hala Aday Olarak Gösterdiler Yok Geri Dönermimiş Yok Tek O Kulübün Ona Borcu Var Diye Kurtarırmış Vs Hikayeleri Yazdılar Mevcut Yönetimi Yazılarıyla ve Stadyumda Yazdıkları Yazılarla Milleti Bir Yerde Galyana Getirip Bağırtanlar Şimdi Çıkıp Kırılan Bursaspor’un Parçalarını Toplasınlar Hadi Siz Çıkın Toplayın Bakalım Kaç Lira Toplayacaksınız!

   29
   15
  3. @Erdem yorumuna yanıt olarak

   Matematikte eksi 3 -3 diye bir işlem mevcut senin yorumunu beğenen 33 kişinin beyninin bir bölümünün ölümü gerçekleşmiş.Ben bir Kocaelisporlu olarak Bursaspor’un bu duruma gelmesine üzülürken sizlerin böyle saçma sapan yorumlar yapması dahada üzücü.Büyük Bursaspor’un bir an önce eski günlerine dönmesi dileğiyle..

   30
   23
   1. @İzmitli yorumuna yanıt olarak

    3 – 3 mevcutmuş ah vah ben bunu nasıl kaçırdım. 0 oldu da eksiye düşecek mi puan onu da öğret bize. o 33 kişi ironiyi anlayan tayfa sen kafanı yorma kardeşim. biz bıktık artık bu takımdan böyle şakalar yapmazsak stresten ölücez merak etme sen asla satmayız takımımızı.

    6
    17
    1. @Tahsin yorumuna yanıt olarak

     Sizin ironi anlayişiniz koskoca Bursasporu Türkiye şampiyonluğundan 1.lige düşürmüş size yanmamda gerçek sevdalı ileriyi gören taraftara yanarım siz bu ironilere devam edin…Bu kadar borç olmadan önce ironi anlayişin neredeydi?

     2
     3
 1. Bu yönetimin kayyumdan hiçbir farkı yok.Kaldıramayacakları yükün altına girip adeta altında feci şekilde ezildiler.Sonuç ortada kulübe gerekli maddi destek sağlanmazsa kapanmaya doğru gidiyor.

  30
  4
 2. Bursaspor’un tuşuna bastılar abiler,bu saatten sonra dönüş yok.Ama Bursa dan biri ama bahisciler vs.Birisi batmasini istiyor çok belli ve çıkan adaylarada engel oluyor.1963 felan boşa kurulmadı.Belediyenin bursaspora verdikleri herseyi temlikleyip kendi üstlerine alacaklar,aslında bu bir oyun yada eğlence değil Rant kapısı…

  22
  9
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Sen ne işe yararsın konu mankeni, madem o koltuğa oturtuldun hakkını ver. Bir defa olsun başkan olduğunu hatırla bu işi hallet yeter artık olayları seyretmekten vazgeç ve gerekenler ne ise yapın, kongre kararı alman görev yapmanı engellemez.

   1
   3
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Bak şu konuşana!
   Senin yerinde ben olsam belki yorumlarımdan tanırlar diye sokağa çıkamam.
   Sıkılmıyorsun hesap sormaya.
   Kalkmış bir de hesap soruyorsun..!

   17
   21
 3. Tahta açılmazsa bu takım kesin düşer hemde 100 de 100 artık bırakın gençler kurtarır bu takımı ayaklarını nasıl genç bunlar ne ısırma var ne pas var ne verkaç var herkez kaçak oynuyor böyle olmaz tahta çalışmaları biran önce başlamalı bu işin şakası yok yoksa şaka değil kilit vurulacak.

  16
  12
 4. Yıkılan stdın yerine güya sükseli stad yapıldı amma biz hala eksiği-gediği,çevrwsi para basarken bize ise para yutan stadımızdan,
  Şampiyon apoleti taktıktan sonra ise hızla dibe batırılan bir takımımızdan yana kahır içindeyiz.
  Geçen sene keşke tahta açıyoruz diyerek borç artmasa,eldeki değerler kulüpten kaçırtılmasa bugün çook farklı ve güzel planalrın,heyecanalrın içinde olurduk.

  BİZDENMİŞ GİBİ GÖRÜNÜP,BİZİ DİBE BATIRANALRA ALLAHDAN BULUN DİYORUM.

  15
  8
 5. Sevgili Bursaspor’lular camia olarak herşeyi bilen birbirinin yaptığını beğenmeyen bir topluluk olduk akılcıliktan bilimden ahlaktan uzaklaştık sevgi saygı yok bakın tüm şehir olarak tukenise gidiyoruz bazıları ne düşünüyor bilmiyorum ama Bursaspor Bursa sehrinin hiç birşeyi olması isteniyor bu o kadar büyük yanlıs ki bu şehrin özünde farklı diyarlardan farklı kültürlerden farklı sosyo ekonomik insanların oluşturduğu tarihi şehir bu şehrin insanlarını bir arada olmasında ki etken Bursaspor o stadyumda sevgi saygı birlik olmalı malesef o da kalmadı yani herseyimiz ile tukenise koşar adım gidiyoruz bu şehrin gücü var ama bunu harekete nasıl ne zaman kim gecirecek

  15
  10
 6. Geriye baktığımızda emin adanur haricinde kulübün başına gelen başkanların içinde kılını dahi kıpırdatan olmadı adanur en azından tahtayı açıp transferler yaptı yapılan transferler takıma fayda sağlamadıysa adanur ne yapsın sonuçta bunların hepsi kulüp buldu oynuyor..

  13
  16
 7. Banaz Erzincan maçını izledi mi o da meçhul artık maçları bile takip ettiğini düşünmüyorum banazın.Her hafta yeniliyoruz artık fk fikrini kabullenmemizi mi istiyorsunuz nedir olay anlamadım.

  11
  12
 8. hayal etiğimden erken veda ederiz bu lige yeni yılı bulmaz şimdi yönetim öyle takım caliştıran bulmalı ki ücüncü ligten amatöre cabuk indirmeli şu an bu ligte iş tamam gibi hadi gecmiş olsun hepimize fesedin dedink olmadı klüp kendi yönetenle keyfli bir düşürme yaşamak istiyor herhalde cezalar işi kolaylaştıracak benziyor bidaha gelsin ardından altı puan bu sefer istiyoruz gönülden tam rezilik olsun

  8
  11
 9. 1 ay boyunca aralıksız kimseye zarar vermeden işi siyasete çekmeden alkıslı protesto düzenleyelim yoksa harbiden gidiyoruz işe giden işden eve giden evden artık suc ne siyasette ne belediye başkaninda 40 senedir küsür bursada para kazanan hatta suan senede milyar dolar kazanan bu is adamlari nerede kulaklarini tıkayann işte takimı sırtina dönen 200 300 para babasi sanayici takim bu halde olacak ve sen bu şehirden para kazanmaya devam edeceksin aday olmamarı için mazeretleri tribün lideriyse selim kurtulanda kendi işini yapsın adamlara resmen koz verdi senelerrrdir selim işini yapsin başkan işini yapsn tribunle yönetim işini yapmadigi sürece gidiyoruz 1 ay boyunca medyada dahil aralıksız alkışlı protesto düzenleyelim dahada başka yapilcak bşy yok acilen bu süreci başlatmamiz lazim tahta kapatilip 3 oyuncuyla bu ligden çiķariz 200 milyon ödeme yaklasiyor devre arasina 50 55 gun var acilen takimi hem taraftar hem yönetim hem de sehir olarak ayağa kaldirmamiz gerekiyor sosyal medyaya 1 ay gündemli tweet etkinligi sahadada fiziki olarak araliksiz siyaseti katmadan ve kimseye zarar vermeden harekete gecmemiz gerekiyor

  6
  10
 10. neredeyse 40 yaşına geldim ve gördüğüm şu ki; kaç yıldır taraftar aynı, topçular aynı, üç aşağı beş yukarı kentin yapısı aynı… peki ne değişti de bu takım bu hale geldi? acaba siyasetin kulübü ele geçirmesi bir sebep olabilir mi?

  6
  12
 11. Kapatalım kulübü. Mantık çevresinde bunu sürdürmek şehre ihanet. Yeni bir takıma tüm altyapı oyuncularını+basket takımını aktardığımızda dertsiz tasasız devam ederiz. Bir daha bu hatalara düşmeyi borçlanmayı aklımızdan geçirmeden hareket etmek gerekir.

  5
  17
 12. Ses çıkarmadan yönetime destek verin. Yazar ilan adamda akıl veriyor buzamana kadar neredeydiniz Bursaspor’u soyarlarken

  2
  10

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu