-3 puan için son 3 gün!

Bursaspor Kulübü, 15 Ekim’e kadar Türkiye Futbol Federasyonu'na -3 puan cezası uygulanmaması için gerekli prosedürleri ve maddi kaynağı bulamazsa puan silme cezası alacak.

Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat’ın Türkiye Futbol Federasyonu ile görüşmelerinin ardından 15 Ekim’a kadar aldığı ek sürenin dolmasına 3 gün kaldı.

Perşembe günü kulübün -3 puan cezası almaması için son gün olurken Erkan Kamat‘ın kalan dosyaları çözüme ulaştırıp ulaştıramayacağı merakla bekleniyor.

Kalan 9 dosyanın son durumu, transfer tahtasının neden açılamadığı ve puan silme cezasının gelip gelmeyeceği ile alakalı tüm detayları masaya yatıracağı bir basın toplantısı düzenleyeceğini yineleyen Bursaspor Başkanı Erkan Kamat, Balıkesirspor maçı öncesi kameralar karşına geçecek.

27 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Verin bursasporun iflasını bizide boş umutlarla uğraşturıp verem etmeyin,, beceriksizler sürüsü herkes kapıda para bekliyor leş bekleyen akbabalar gibi koca şampiyonu bitirdiniz bunun tek sorumlusu teksas grubudur

  148
  11
  1. @Blntt yorumuna yanıt olarak

   Başkana tff 2019 2020 sezanu düşen takım yök karar tff verdi düşen ta kinlere 4.5 tirilyon para veriyor bu para tff de adana akhisar ve bursasporum hakkı oluyor oluyor oynadık tff de bu paranın ismi paraşüt para dikkat al başkan tam 20 yıl çalıştım biliyorum alırız bu parayı hadi başkan gayret et

  2. @Blntt yorumuna yanıt olarak

   Texas grubunun ne suçu var abicim ? Hepsi gariban insanlar onların tek suçu aramayı sevmektir, senin gibi leş kargalarınin hadi degildir, TEXAS grubunun adını ağzına almak.

   13
   74
  3. @Blntt yorumuna yanıt olarak

   her gelen bursasporun bilançosuna milyonlarca BORÇ yazdırmış, herkes gibi, DENETİM kurulları da UYUMUŞ. Bugün, SADECE EKSİ puanı engellersek, BENCE BURSASPORUN yarınları ve kurtuluşu için ÖNEMLİ KATKI OLUR.
   Bu güzel kulübü yoketmeyin…

   14
   3
  4. @Blntt yorumuna yanıt olarak

   katılıyorum.
   ancak, sorunu sadece teksasa bağlamak haksızlık.
   dünyanın hiç bir yerinde Türkiyedeki kadar medya ve taraftar baskısı ve müdahalesi yoktur.
   ve ne yazkık ki bursa bu konuda başı çekmektedir.
   ülke futbolunun ilerleyememesi. Bursasporun bu hallere düşmesinin sebebi % 99.9 böyle bir ikilinin varlığıdır.
   sırf bu ikili yüzünden,
   bilgi, birikim, ve donanıma sahip aklı başında insanlar yönetimlere talip olmuyor.
   yönetimler geleceği planlayamıyor, yapılanma ve kurumsallaşmaya gidemiyor.
   teknik adamlar maç kazanma telaşından, oyuncu kazanma yoluna gidemiyor, sistemlerini oturtamıyor, gençlere, yeterli sayı ve sürede şans veremiyor.
   futbolcu sahada, inisiyatif kullanmıyor, risk almıyor. bunun yerine daha garanti olan yan pas-geri pasa yöneliyor. böylece oyun kalitesi ve piyasa değerleri düşüyor.
   sonuçta başkan da, hoca da, futbolcu da olası iki mağlubiyette, iki basit pas hatasında başlarına ne gelecekleri çok iyi biliyor.
   dikkat edin son milli takımın çoğu genç. ve çoğu baskının olmadığı yabancı ligler de oynuyor.
   ben daha ne diyeyim. Allah bazılarımıza akıl-fikir, bazılarımıza da sabır ve dayanma gücü versin…

   21
   2
   1. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

    Çok doğru bir tespitte bulunmussunuz, ancak bunu anlayacak kaç kişi var acaba? Artık radikal bir takım kararların alınması gerektiğini anladigimizda çok geç kalmış olacağız.

  5. @Blntt yorumuna yanıt olarak

   Geldiklerinden beri Sehu vs gibi futbolcunun parasını veremeyen tahtayı açamayan bu yönetimden ne bekliyorsunuz Eksi Üç Puandan Başka? Açıklama yapılacakmış vs – forma dağıtıp sırıtıp foto çektirmeye devam edileceğine istifa edin derhal Şirketleşmek için süreci başlatın genel kurula giddin-bu kulübün boş laflara ihtiyacı zamanı yok – yönetimi bu işi sizlerden daha iyi bedavaya ve para koymadan yapacak Bursasporlu bilirkişilere bırak Bursaspor’un bu tür yönetime yöneticilere ihtiyacı yok!

   22
  6. @Blntt yorumuna yanıt olarak

   KOSKOCA BURSA 25 MİLYON TOPLAYAMIYORSA KAPATALIM KULUBÜ GİTSİN ZATEN.
   İş adamları 50-100 bin , esnaf 500- 1000 tl , taraftar 50-100 tl atsa kaç para toplanır bir hesap yapın lütfen.

   24
   3
   1. @Mesut 16 yorumuna yanıt olarak

    sevgili kardeşim bursasporun ihtiyacı para değil, FUTBOL AKLI.
    şimdi bu yönetime 500 milyonu ver borçlarını sıfırlasın, yetmedi 500 de harcamak için ver 3 yıl sonra tekrar bu duruma düşer.
    çünkü futbola ve spora bakış açımız hastalıklı.
    camia organize olamıyor.
    bu organizeyi sağlayacak kapasitedeki insanlar skorcu ve sabırsızlar yüzünden ortaya çıkmıyorlar.
    bu saatten sonra bursasporun işi zor değil ama yolu biraz uzun. bu yolculuğa dayanacak sabredecek basın ve taraftarı yok.
    bu kulübün üzerinden yıllarca tırlar geçmiş. kırılmadık kemiğimiz kalmamış.
    basın ve tribünler hemen ayağa kalkıp koşmasını bekliyor.
    yok böyle bir şey.
    böyle bir şey tıbben mümkün değil. eşyanın tabiatına da aykırı. anlayın artık yaa.
    hastalık belli. tedavi yanlış.
    şeker hastasına kahvaltıda Kemalpaşa, öğlen süt helvası, akşam kestane şekeri veriliyor. sonra da iyileşmesi bekleniyor. vallahi pesss. çare mi?
    önce istikrar. istikrar içinse sabır. başka yol yok…

    25
  7. @Blntt yorumuna yanıt olarak

   Geçen seneki kadroyu tutsaydın bu sene süper lige çıkardık ! Onu bile beceremedin başkan…!? Şimdi sen de bize masal anlatma, icraat yap ! Her gelen yönetici topu önceki başkanlara atıyor ancak bu şekilde bir yere varılmaz ! Acil eylem planın nerde !? Bursaspor için kaynak var diyordun, ne oldu o kaynağa kapı kapı gezdin de sallamadılar mı yoksa seni !? Vizyon lazım, lobi lazım onlar yoksa sen de yoksun başarı da !

   25
   4
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    tebrikler guzel yorum biraz vizyon olsa zaten yardim olurdu bos laflar hep parasi olsa trensfer olur adamlarin parasi verilirdi adam parasini ister kadro disi kalir tebrikler baskan

    5
    2
   2. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Geçen sene ki takımı tutsan bu sene süper lige mi çıkardık? Kardeş kafan mı kıyak senin geçen sene çıkamamış işte hala ne tutması, takım bu sene ne değişecek hepsi 1 yaş daha yaşlandı. Herkese sesleniyorum biraz akıllı yorumlar yapın bu avane gibi totonuzdan yorum yazmayın şuraya.

    7
    20
 2. Senin Ali aydan ne farkın var başkan. Geldğnden beri bana bir olumlu hareketini söyle. Sheuyu mu tutabildin anılı mı? Borç mu ödedin borçmu kapattım? Tahtayı mı açtın? Ancak emniyet müdürüyle valiyle, Bursa’da ne kadar kurum müdürleri varsa onlarla boy boy fotoğraf çektirdin kendini tanıttın.Bursaspora ne faydan oldu Allah’ını seversen bir açıkla. Gerçi açıklamayı önümüzdeki maçtan sonra yapacağım dersin sen şimdi..

  37
  7
  1. @Maraton cefa yorumuna yanıt olarak

   bos yere baskan oluyorlar bor odeme yok trensfer yok eldekini tutamayan paraniz yoksa niye olursunuz baskan kapatin kulubu izdirap cekmektense

   19
   5
 3. Sayın başkanın geçtiğimiz günlerde puan cezası ile ilgili yaptığı açıklamalar mevcut.
  Yanlış hatırlamıyorsam onlarca dosya içinden sadece dokuz dosya kaldı demişti.
  Umarım başarılı olur.
  Çünkü gelebilecek üç puan silme cezası sonrasında hem puantajda büyük sorunlar yaşayacağız hem de ilk puan cezasını takiben eksi altılar dokuzlar ve oniki ler sırada olur.
  Lütfen başkan.
  Gördünüz ki tahtanın kırılamamasına çok fazla tepki verilmedi fakat gelebilecek puan silme cezaları bu takım için hayati öneme sahip.
  Lütfen olası tehlikeleri bertaraf edelim.
  Sayın başkan ve yönetime kolaylıklar diliyorum.

  20
  3
 4. O YUZDEN BUTUN TARAFTAR GRUPLARINI RADIKALE DAVET EDIYORUM. HERKES GIDER BIZ KALIRIZ. RA RA RA-Dİ-KALLLL

  5
  5
 5. Maalesef ki bu takımın tek kurtuluşu siyasiler tarafından olur. İş adamları senelerdir para vermekten bıkmış durumda. Hiçbiri taşın altına elini koymak istemiyor artık. Tabi ki bunun haklı sebepleri de var. Sürekli yardım yapıp hiç bir başarı görmüyor adamlar, üstüne birde verdikleri paraların boş topçulara çarçur edildiğini görüyorlar. Senelerdir gelen başkan ve yönetimleri durumu bu noktaya getirdi. Bugün Bursa’nın ağaları toplanıp 1 günde 30 milyonu kulübe verir fakat biliyorlar ki yarın yine aynı. Bu yüzden artık bu kulübün şirket olup dışarıdan müdahale almaması gerekiyor.

 6. Bursaspor bu borçlarla çok zor. Sormazlar mı adama bu zamana kadar aklınız neredeydi diye(sadece borç için söylemiyorum 2010dan bu yana var olan gidişat için söylüyorum).

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu