29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mız kutlu olsun. Sonsuza kadar...

Bursasporluyuz.org ailesi olara tüm milletimizin Cumhuriyet Bayramını büyük bir gururla kutlarız.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Herkese fırsat eşitliği temeline sahip, birinci dünya savaşı sonrası ve bir sonraki dünya harbi öncesi devrim niteliğindeki “Yurtta barış dünyada barış!” ruhuna haiz, devletimizin ilelebet payidar olması için ‘fabrika ayarları’ niteliğindeki vizyona sahip Cumhuriyetimiz’in 96. yılı kutlu olsun!?? Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm şehidlerimize ve gazilerimize Allah rahmetiyle muamele etsin! Mustafa Kemal’in bu coğrafya için ne kadar evrensel değerlere sahip olduğunu anlamak için son 3 yıldır devletimizin politika değişikliğimi görmek kafidir.

  31
  39
  1. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

   Eksileyen keşke Yunan galip gelseydi diyen delinin artığı, Arap sevici, Cumhuriyet ve Türk düşmanları emelinize asla ulaşamayacaksınız…

   9
   4
 2. Sokakta bulmadık bu ülke yi. .. Birileri hediye etmedi. Sınırlarımız cetvelle değil kanla çizildi. Bayrağımız özgür ezan sesleri gür okunuyor. . Cumhuriyet in 96 yılı kutlu olsun. . ALLAH ATATÜRK ten SİLAH ARKADAŞ larından dün ŞEHİT olanlardan bugün hala bu ülke bu kutsal vatan için ŞEHİT olanlardan ALLAH RAZI OLSUN. ..YAŞASIN CUMHURİYET. ..SONUNA KADAR DEĞİL SONSUZA KADAR. .

  23
  36
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   ATATÜRK ü vatanı bayrağı ezanı susturamışlar .. Kimler 7.düvele karşı gelenler. . Kimler ???? ATATÜRK ü susturamayanlar CUMHURİYET i hiç susturamayacaklar. Hey beni ve ATATÜRK sevdalılarını hiç susturamayacaksınız. . BİZLER BİR ÖLÜRÜZ BİN DOĞARIZ. .YAŞASIN CUMHURİYET. . YAŞASIN ATATÜRK TÜRKİYE si. …

   3
   3
  2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Çok doğru 7 düvele karşı savundular bu vatanı ! Canları pahasına kimseye bırakmadılar ancak bize emanet bıraktılar Allah hepinizden razı olsun ! “Bayrağı bayrak yapan kandır ! Eğer uğrunda ölen varsa vatandır !”

   9
   34
 3. Bursaspor taraftarı hep mi böyledi ben mi yeni tanıyorum. Şu eksilere bakın ve son zamanlarda ki siyasi çekişmelere bakın noluyor hemşerilerim ben bursamızı atatürkçü bilirdim noluyor.

  4
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu