25 milyon liralık ödeme bekliyor!

Sportif Direktör Deniz Kolgu ve Teknik Direktör Tamer Tuna’nın hazırladığı rapor doğrultusunda 4 oyuncu transferini gerçekleştirmeye çalışan Bursaspor yönetimi diğer taraftan da kulübün ocak ayı içerisinde 25 milyon lirayı bulan rutin ödemelerini yapmaya çalışıyor.

Sportif Direktör Deniz Kolgu ve Teknik Direktör Tamer Tuna’nın hazırladığı rapor doğrultusunda 4 oyuncu transferini gerçekleştirmeye çalışan Bursaspor yönetimi; diğer taraftan da kulübün ocak ayı içerisinde 25 milyon lirayı bulan rutin ödemelerini yapmaya çalışıyor.

Oyuncu satmadan kaynak yaratmaya çalışan yönetimin ay sonuna kadar planlı ödemeleri gerçekleştirmeyi hedeflediği öğrenildi.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. şu stadın altını düzenleyip firmalara kiralayında klüp biran önce nefes alsın. bide cezaevi görüntüsü veren şu salak duvarlarıda yıktırın, misal veriyorum adam yemek yemeye gelecek hayvanat bahçesi gibi her yer demir parmaklık insan rahatsız olur. zaten sözde şehrin simgesi olacak olan bir yapı nasıl olurda bu kadar kötü bu kadar itici ve bu kadar silik yapılabilir anlaşılır gibi değil. her boku batırdıkları gibi bu işinde içine sıçtılar, ceremesini hem şehir he taraftarlar çekiyor.

  50
  4
 2. O çok bilmiş bazı gruplar ortaya çıksa da 5 kuruş ödeme yapsalar..sadece eleştirmeyi bilirler ukalalar.yahu kulup kapanma tehlikesiyle karşı karşıya,iş yapmaya çalışan yönetime bile küfür hakaret ediyorsunuz .hadi bakalım çıkın da ödeyin o 25 milyonu sevgili çok bilmişler.

  34
  5
  1. @Selim yorumuna yanıt olarak

   Evet, evet oyuncu satmadan, aynen, anca Selimleri kandırır bu soytarı yönetim.

   Bursaspor Kulübü altyapısından yetişen gözde genç oyuncuları için isteyeceği bonservis bedellerini belirlemiş.

   Taha Altıkardeş: 1.5 M €
   Batuhan Kör: 1 M €
   Kerem Şen: 0.7 M €
   Vefa Temel: 0.5 M €

   (Adnan Batır)

   3
   11
   1. @bugaboo yorumuna yanıt olarak

    Sen versene 25 milyon lira ..hadi bak kulüp kapanıyor bu borçlar yatmazsa..senin evini elinden alıyorlar,evin gitmemesi için mobilyaları satarsın,televizyonu da,halıyı da..yeter ki ev çıkmasın elden dimi kardeşim.sen bunu anlayabiliyomusun..kimse yok işte,kimse sahip çıkmıyor takıma,neden anlamıyorsunuz bunu?.yok ulan yok.kimse yok..bunlar da giderse ya Kayyum atanacak kulübe,ya da hırsız birisi gelecek elde avucta ne varsa satıp cebine indirecek.hiç mi kafanız çalışmıyor.neyi anlamıyorsunuz? Ölüyoruz ulan ölüyoruz!!

    9
    5
    1. @Selim yorumuna yanıt olarak

     Tam olarak ne gidecekti.. hadi diyelim evin gidecek olsa gidip en gereksiz mobilyaları mı satın alırsın (900bin euro ya Matavz) elindeki mobilyaların parasını mı ödersin?
     Versene 25 milyon lira diyorsun da kur kaçken sattılar Burak’ı verdikleri parayı çoktan amorti etmişlerdir,
     etmeseler bile 600m lik borcu 1b yaptılar ve 1.ligte küme düşmemeye oyan bir takım siz de hala büyük başkan diye alkışlamaya devam edin.. Ali Ay’ın üst versiyonu bu yönetim.
     Keşke kayyum atansa bunlardan daha iyi yöneteceğine eminim..

     2
     3
 3. Acolstseyi super ligden isteyenler vardı. … hani nerede sizin gözünüz vskifkoyde yetişen gençlerde… hem küfür ettirilrler hemde isteyen olsa diye merakla beklerler…

  16
  5
 4. Millet transfer diyor gerçek tehlike kapıda 25 milyon ödeme yönetim kaynak arıyor bulamıyor korkum ödemeler tıkanırsa problemler o zaman hat safhaya çıkar görüntü iyi değil

  12
 5. Ödemeseler ne olur ? Ya da ödeseler ne olacak ? Ödedik dediler boçlar katladı. Puan cezası alsaydık düşmeye oynardık diyecekler eee şimdi bi farkımız mı kaldı ? Bu yönetim ve yalakaları oldukça bizim hem borcumuz artar hem de amatöre kadar gideriz.

  5
  6

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu