23 Nisan Kutlu Olsun

Bursasporluyuz.org ekibi olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı tüm içtenliğimizle kutlarız.

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça, daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @BursaBursa yorumuna yanıt olarak

   Malum kişi her zamanki gibi yine eksilemiş. Çünkü o kişi, 23 Nisanlar’dan, 19 Mayıslar’dan, 29 Ekimler’den, 10 Kasımlar’dan rahatsız oluyor. Çünkü ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı ve ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ismini görmek o kişinin sinirlerini hoplatıyor. Çünkü o kişi istiyor ki; Türk gençliği, ecdadını asla tanımasın, tarihini abuk subuk dizilerden öğrensin, dinine, Allah’ına, peygamberine düşman olsun, gençliğini boş heveslerin peşinde heba etsin. Ama o kişi bilmiyor ki Çanakkale’de atalarının heveslerini nasıl kursaklarında bıraktıysak bugün de onun ve onun gibilerin heveslerini aynı şekilde kursaklarında bırakacağız.

   Sadece 1 ay kaldı, az daha sabır. O maskeni elbirliğiyle indireceğiz adil. O attığın eksiler, iftiralar, yüzünde tokat gibi birer birer patlayacak. Bu kulüp sen ve senin gibi Allahsızlara kalmayacak adil efendi. Bizdenmiş gibi görünmek için yaptığın yorumlar da seni kurtaramayacak. O Gençlerbirliği maçının son düdüğünün ardından yüzünde oluşacak o üzüntüyle karışık sinir ifadesini görmeyi çok isterim açıkçası.

   6
   2
 1. Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını Rahmetle ve Minnetle anıyoruz,23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu ve Mutlu Olsun..!

  8
  10
  1. @NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE yorumuna yanıt olarak

   Bu yorumu eksileyen kişiler gerçekten şerefsizdir, Türkiye Cumhuriyeti’ne, ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ve silah arkadaşlarına düşmandır. Eksileyen herkese yazıklar olsun! Vicdansızlar! Başka sözüm yok size.

   6
   2
 2. ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VE SİLAH ARKADAŞLARINI SAYGIYLA RAHMETLE MİNNETLE VE ÖZLEMLE ANIYORUZ,23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMIMIZ KUTLU VE MUTLU OLSUN..!

  6
  8
 3. Atatürk düşmanı, din düşmanı, Bursaspor düşmanı ‘adil’, operasyonlarına tam gaz devam ediyor anlaşılan. Stadda namaz kılacağız dedik kılamazsınız dedi, vefat eden kardeşimize Allah’tan rahmet diledik eksi verdi, 23 Nisan’ı kutladık yine eksi verdi. Bakalım daha nereye kadar devam edeceksin böyle, çok merak ediyorum adil.

  5
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı