1ayda 18 Milli

Bursaspor, Milli Takımların adeta kaynağı durumunda. Yeşil beyazlı kulüp, 1 aylık süre içersinde A Milli Takımdan tutun da, U-14 Milli Takımına kadar tam 18 futbolcusunu bu onurlu göreve gönderdi.

    A Milli Takımda Serdar Aziz, Ozan Tufan, Volkan Şen, Şener Özbayraklı ve Harun Tekin bulunuyor. Yeşil beyazlı camia bu isimlerden hangilerinin bugün oynanacak Hollanda ve Lüksemburg'la yapılacak hazırlık karşılaşmasında görev alacağını merak ediyor.      ENES HEM ÜMİT, HEM A MİLLİ     Ümit Milli Takımda ise 3 Timsah bulunuyor. Kaleci Okan Koçuk, Enes Ünal ve Emre Taşdemir bu göreve layık görülürken, Enes, A Milli Takımın Lüksemburg maçının kadrosuna da davet edildi. U-19 Milli Takımında ise Bursaspor A kadrosunda bulunan Ertuğrul Ersoy ile birlikte Hikmet Karaman döneminde Süper Lig maçına çıkan Doğanay Kılıç yer alıyor.      U-14'E 4 TİMSAH     Bursaspor'un ilerleyen yıllarda kendilerinden çok şeyler beklediği Furkan Emre Ünver, Emirhan Aydoğan ve Muhammet Şengezer ise U-18 Milli Takımına çağrılmıştı. Mehmet Burak Balkır U-16, Semih Yıldız, İbrahim Turan, Murat Karadeniz ve Ozan İsmail Koç ise U-14 Milli takımına davet edilen futbolcular olmuştu. Kısa süre içersinde tam 18 futbolcusunu Milli Takıma gönderen Bursaspor, bu tablonun haklı bir gururunu yaşıyor   Olay

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu