16 numarayı giymek isterim

Bursaspor'un alt yapısından yetişen Serdar Aziz, yaptkığı açıklamada ayrılıp ayrılmayacağı konusundaki söylentilere son noktayı koydu, "Hiç bir yere gitmiyorum" dedi.

"AĞLADIĞIM GÜNLER OLDU" Geçtiğimiz sezon yaşadığı sıkıntıları dile getiren ve çok zor günler geçirdiğini söyleyen Serdar Aziz, şöyle sdevam etti: "Sezon başladığında milli takıma çağrıldım. Bursaspor'dan giden tek oyuncuydum. Lige de çok iyi başladım. Twente maçında herşeyimi ortaya koydum ve ayağım kırıldı. 9 hafta forma giyemedim. Hayatımın en kötü günlerini geçirdim. Futbol hayatımın bittiğini bile düşündüm. Ağladığım günler oldu. Kimse benim yanımda olmadı, hatta kimse aramadı bile. Sadece ailem yanımdaydı. İnanılmaz kırılmıştım. Ardından yine yılmadım, hırslı bir yapım var ve tekrar futbola odaklandım. Geriye döndüm. Ayağımın kırılmasına rağmen erken form tuttum ve İnönü'de Beşiktaş'a karşı forma giydim. Ardından 3 hafta sonra tekrar A milli takım kadrosuna çağırıldım."

"BENİ FARKLI GÖSTERDİLER" "İnişli çıkışlı dönemlerim oldu" diyen Serdar Aziz, sözlerini şöyle sürdürdü: "Sözleşmemle alakalı da çok üzülmüştüm. 2 yıl önce iyileştirme yapılma sözü verilmesine rağmen yapılmamıştı. Sonrasında tekrar iyileştirme isteyine Serdar paracı oldu. Kamuoyuna karşı kötü duruma düştüm. Benim için 'Gitmek istiyor' dediler. Ben sadece hakkım istedim ve verilen sözün tutulmasını istedim. Kimseye yanlış bir şey söylemedim. Genç yaşımda olmama rağmen benim yaşımdaki arkadaşlara ve alt yapıdan gelen kardeşlerimize örnek olmaya çalıştım. Bu kulübe de yanlış yapmadım. Benim karakterim bu. Beni taraftara, camiaya farklı gösterdiler."

"YALANCI DEĞİLİM" Kendisiyle ilgili çıkan transfer haberlerinden artık rahatsız olduğunu belirten Serdar, açıklamasına şöyle devam etti: "Benim düşüncem hiç değişmedi. Ben Bursalıyım ve Bursasporlu'yum. Burada oynamak, bu formaya hizmet etmek istiyorum. Çıkan haberler, yapılan dedikodular doğru değil. Tabii ki teklifler oluyor, bunlar benim de kulağıma geliyor. Çok ciddi teklifler de oldu. Bir yerlerde adım geçiyor ve göz önünde oluyorum diye de bu tarz 'Gidecek' haberleri yapılıyor. Ben kimseye, 'İstanbul'a gitmek istiyorum" demedim, demem de. Ben sözümün arkasındayım. Ben yalancı bir insan da değilim. Kimseye yaranmak için de konuşmam. Sözleşmem devam ediyor. Önümüzdeki sezon bu söylentilere kulak asmayacağım ve Bursaspor için bir şeyler katacağım. Bu şehir benim arkamda durursa çok daha iyi olur ve faydalı olur. Taraftarımız dedikodulara inanırsa bana saygı ve sevgileri kalmaz. Ben onlara inanıyorum, onlar da bana inansın. Hiçbir yere gitmiyorum."

"16 NUMARALI FORMAYI GİYMEK İSTERİM" Futbolu bırakan kaptan Ömer Erdoğan'ın, '16 numaralı forma Serdar'a yakışır' sözlerini de değerlendiren genç savunmacı, bu konuda şöyle dedi: "Ben de 16 numaralı formayı giymek istiyorum. 2 yıl önce de bunu söylemiştim. Ömer ağabeye verdiklerinde de çok mutlu olmuştum. Ömer ağabey de bu formanın bana yakışacağını söyledi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. İnanılmaz mutlu oldum. Bu formanın sorumluluğunu çok iyi biliyorum. Bu sorumluluğu da kaldıracağıma inanıyorum. Elimden geldiğince en iyisini yapmaya çalışacağım. Taraftarımız ve yönetimimiz isterse o formayı gerçekten giymek isterim ve gurur duyarım."

 

ajansspor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı