14 kişilik takım!

Klasik 11'inden istediği verimi alan, Bekir Yılmaz, Şamil Çinaz ve Emre Taşdemir'den de faydalanan Bursaspor, diğer isimlerden şuana kadar katkı göremedi.

Eskişehirspor deplasmanından golsüz beraberlikle dönen Bursaspor, ortaya koyduğu futbolla da büyük hayal kırıklığı yaşattı. Belki de sezonun en vasat futbolunu oynayan yeşil beyazlılar, alternatifli bir kadroya sahip olmamasının sıkıntısını yaşadı. Volkan Şen'in cezalı, Emre Taşdemir'in sakat, Bakambu'nun ise ısınma hareketleri sırasında sakatlanması sonucu sıkıntı yaşayan Timsah, bir anlamda golsüz tamamlanan maçta kanatsız mücadele etti.

DIŞARIDAN 3 İSİM

Bursaspor'un sezon başından bu yana tam olarak verim alabildiği 14 futbolcu bulunuyor. Kalede Harun, savunmada Şener, Civelli, Serdar, Aziz Eraltay, orta alanda Ozan Tufan, Belluschi, Josue, kanatlarda Volkan Şen ile Bakambu ve  forvette Jose Fernandao'dan istediği alan Timsah, Bekir Yılmaz, Şamil Çinaz ve Emre Taşdemir'den de faydalanmayı bildi. Özellikle Şamil orta alan ve savunmada cezalı olduğu vakit takıma katkı sağladı.

KATKISI OLMAYANLAR

Yeşil beyazlıların katkı alamadığı isimlerin sayısı da oldukça fazla. Sezon başında Fenerbahçe'den kiralanan Samuel Holmen ve Bakaye Traore bu isimlerin başını çekiyor. Holmen, çoğu kez kanatta denenmesine rağmen istenilen seviyeye bir türlü gelemedi. Traore ise son zamanlarda 18 kişilik kadroya bile giremiyor. Kaleci Okan Koçuk, Ertuğrul Ersoy, Süheyl Çetin, Enes Ünal, Ozan İpek ise zaman zaman şans bulan isimler

 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu