13 imza birden

Recep Bölükbaşı, Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'nde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, altyapıdan 13 oyuncunun profesyonelliğe geçmesinden büyük onur ve gurur duyduklarını söyledi.

Bursaspor'un daha da güçleneceğini, bu gençlerin A Takım'a yükselme hedefiyle çok çalışacağını dile getiren Bölükbaşı, şöyle konuştu: "Bu oyuncularımız, milli takımlarda da görev yapıyor. Akademi takımlarımız her zaman olduğu gibi bu sezon da başarılı bir şekilde gidiyor. Gruplarında zirvede yer alıyorlar. Burada görev yapan tüm hocalarımıza tebriklerimi iletiyor ve teşekkür ediyorum. Bu çocuklarımızın futbola başlamasında emeği olan Componentaspor, Kepez Belediyespor, Osmanlıspor, Bursa Yolspor, Yavuzselimspor, Gönen Belediyespor, Mustafakemalpaşaspor ve İznikspor kulüplerimizin başkanları ve yöneticilerine de çok teşekkür ediyorum." Kulübün Altyapı ve Futbol Okulundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Turan ise imza töreni sayesinde adeta bayram gibi bir gün geçirdiklerini vurguladı.

Kişisel ilişkileriyle 7 futbolcunun 470 bin lira tutan yetiştirme bedelini 92 bin 500 lira ödeyerek çözdüklerini bildiren Turan, "İmza atan çocuklarımıza ve kulübümüze inşallah hayırlı olur" ifadesini kullandı. Bursaspor Kulübü Gençlik Geliştirme Program Sorumlusu Mesut Ünal ve İdari Menajer Adil Cenkçiler'in hazır bulunduğu törende, daha sonra 13 oyuncu, profesyonel sözleşmeleri imzaladı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu