13, 5 milyon TL kredi kasaya giriyor!

Bursaspor yaşadığı maddi sıkıntıyı aşmanın formüllerini araştırırken, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde daha önce kredi çekilen Ziraat Bankası'nın yetkilileriyle yapılan görüşme olumlu sonuçlandı.

Başkan Ali Ay banka yetkilileriyle yaptığı görüşmede bankada blokede bulunan yaklaşık 20 milyon TL’lik tutarın kullanılması konusunda olumlu yanıt aldı. İki etap halinde kulübe girmesi beklenen paranın ilk etabı 13,5 milyon TL olarak planlanıyor. Kalan 6,5 milyon TL ise ikinci bölümde kasaya girecek.

Bursaspor Yönetimi ilave kredi gibi kabul edilen bu parayla teknik direktör Samet Aybaba‘nın isteği üzerine oyuncuların geriden gelen alacaklarının bir bölümünü ilk yarı bitmeden ödeyecek. Yönetim ayrıca personele de iki maaş ödemesi gerçekleştirecek.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Zet yorumuna yanıt olarak

   100 milyon cekmislerdi normalde o para 120 diye biliyorum kalan 20 yi almak icin anlasmis olabilirler

 1. Eyvahlar olsun parayi Leguen, badu , kembo , yusuf yiyecek. Borcu 2 yıl sonraki yönetim ödeyecek. Bugünü değil geleceğimizide ipotek verdiler

  29
  1
 2. Kredi kredi nereye kadar? Sadece günü kurtarın siz gelecek adına umut veren hiç bir şey yapmayın. Statik durun öylece.

  26
  1
 3. bu adam aldığı çöplere para öderken kulübü batırdı.hala o koltukta nasıl oturuyor anlamıyorum.kimsede bişey yapmıyor şaşırıyorum .siz hala seyredin çorbacı bursaspor taraftarı yakında destekleyecek bir takım bile kalmayacak

  21
  1
 4. Kredi çekmek bir çözüm değil. Sayın Ali Ay birşeyleri düzeltmek istiyorsa kulübün gelirlerinin kasada kalmasını sağlamak olmalıdır.

  10
 5. adamların tek bildiği kredi zaten ne sponsorluk bulabilirler ne başka projeleri var ,projerleri sponsorluk bulacakları klübü yiyecekler diye seçmedik iyiki hasan parlakay hakkında iddalarına hala doğru dürüst bir cevap verilmiş değil adam yedek yöneticiyken aldım diyor 24 tane mülkü yedek yöneticiyken zaten transfer görüşmelerinin içinde varsın hep o para nerden geldi maliye de araştırmıyorsa yazıklar olsun onlara

 6. Kalıcı gelir yaratamıyorsun, sponsor gelirlerini arttıramıyorsun. Kulübün borcunu arttırıyorsun eee ne diye o koltuğu işgal ediyorsun bırakta çalışacak proje üretecek para bulacak kişiler gelsin Sn Ali Ay kulübün önünü aç.

 7. Bu kredi boşuna verilmedi, bir düşünün. Kulübün resmi sitesinde yayınlanan TFF’nin açıklamasını sadece 6-7 kulüp yayınladı. Biri de Bursaspor. Yayınlaması için pazarlıklar yapıldı, yalaklanmalar yapıldı. Nihayetinde ödüllerden biri de bu kredidir, ödül olarak veriliyor bunlar. Yazıklar olsun o açıklamayı nasıl yayınladınız? En çok VAR sisteminin acısını çeken kulüp olarak nasıl yayınladınız? Şu kulüp batsın, küme düşsün ama onurlu dursun, maalesef duramadı. Hepinize yazıklar olsun be…

 8. Laf canbazlığı yapmayın bence, şuna esnaflar arasında,
  Kredi deniyo arkadaş, yine yeniden borç, yine yeniden faiz belası külfeti,
  Üstelik faizlerin son 10 yılın en yüksek rakamlarına ulaştığı şu zamanda,
  Bu adamlar bu kulübü batırmaya yemin etmişler anlaşılan

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu