100’de 100 Bursa!

Yeni sezon hazırlarına devam eden yeşil-beyazlı takım dün oynanan maçta takım ilk hazırlık maçında Türkiye Futbol Federasyonu’nun İstanbul’daki Riva Tesisleri’nde Gaziantep FK ile karşı karşıya geldi.

Gaziantep FK karşısında sahaya çıkan ilk 11’de bulunan Bursasporlu tüm oyuncuların Vakıfköy’den yetişmiş olması dikkat çekti.

Maç öncesi poz veren oyunculardan Deniz Aydın, Ertuğrul Kurtuluş, Kerem Kök, Eren Tunalı, Ozan İsmail Koç, Barış Dalkıran, Emre Tepegöz, Bilal Güney, Eren Güler, Çağatay Yılmaz ve Berat Altındiş‘in yaş ortalaması ise 20,45 oldu.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Tebrikler gençler hep daha iyiye yakaladığınız bu fırsatı çok iyi değerlendirmenizi dilerim herkes size destek olacaktır

  31
  1
 2. ”100’DE 100 BURSA!”
  keşke oluşan bu durum camianın ortak görüşü, bir akıl ve planlamanın eseri olsaydı.
  ama işler zorunluluktan bu noktaya geldiği için ne gençler, ne camia, ne de ülke spor kamuoyu nezdinde bir cazibesi kalmıyor maalesef.

  neyse,
  şimdi 1 MUSİBET, 1000 NASİHATE BEDELDİR’DEN! hareketle KRİZ! gibi görünen bu durumu bu takımın arkasında durarak, onlara sahip çıkarak, onları geleceğe hazırlayarak FIRSAT’A çevirebiliriz.
  inanıyorum ki bu çocuklar 4-5 yıl sonra bir daha buralara düşmeme garantisi ile birer süper lig oyuncusu ve de takımı olacaklardır.
  sonucunda kazanan en başta kendileri. Bursaspor ve Türk Futbolu olacaktır…

  9
  2
 3. Son senelerde herkesin unuttuğu konu tekrar ve mecburen ülkenin gündeminde olacak.
  Vakıfköy bir futbolcu fabrikasıdır.
  Alt yapımız her sezon yetiştirdiği gençleri ülke sporuna armağan eder.
  Tüm Bursaspor camiasına hayırlı bir sezon diliyorum.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu