BURSİAD’tan 1000 forma desteği

Bursasporlu Sanayici ve İş insanları Derneği (BURSİAD), Bursaspor'un yeni sezon formalarından 1.000 adet alarak forma kampanyası başlattıklarını duyurdu.

Derneğin resmi hesaplarından yapılan açıklamada “BURSİAD ailesi olarak toplamda 1000 adet yeni sezon formamızdan alarak forma kampanyası başlatıyoruz. Camiamızı kampanyamıza destek olmaya davet ediyoruz.” ifadeleri yer aldı.

 

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Destek olmak isteyen firmalar Yılbaşı için takvim ajanda kalem çakmak yaptırmak yerine BURSASPOR forması hediye etseler Bunun için Formaların Göğüs Reklamı Bölgesinde Kendi Firmalarının reklamını Bursaspor kendisi bassa nasıl olur hem Firmalarımız Bursaspor Destek Olur ve Destek olan Firmalarda Bursa da Her yerde kendi reklamını yapar.
  Bunu da En Güzel BTSO / NOSAB / DOSAP / BARAKFAKİ / KOSAB ve Aklıma Gelmeyen Diğer Sanayi Bölgeleri Yapar.

  55
  1. @emrah yorumuna yanıt olarak

   Reno, Tofaş gene yok. Bi daha araba alırken REno Tofaş alırsam diksinler. Gidip Mercedes alırım. Nası olsa money gani amk. Bu saatten sonra Reno Clio’yla mı uğraşıcam.

  1. @Talha yorumuna yanıt olarak

   Forma almak ile borç kapanmaz,taraftar forma alarak destek olsun elbette,ancak bu şehirde tüm organize sanayi bölgelerindeki firmalardan her ay 12 ay makbuz karşılığında 1000 TL alınsa ya da verilse 6 ayda Bursasporda ekonomik sıkıntı kalmaz diye düşünüyorum sayı.n Bursiad yönetimi,çok mu zor sizce,1000 TL hepiniz için kolunuzdan kopan 1 adet kıl bile olamaz, kampanya işe böyle kampanya yapın değerli iş insanları

 2. Lütfen herkes destek versin gücü yettiğı kadar sayın yönetim önce su tahtabelasından kurtulalim tahtayı acalım demiyorum ama gelirlerle tahtadı alacaklılara yüzde 60 70 gibi ödenerek tamamen bitirelim su tahta borcunu

 3. Corbacı degilim bursasporluyum diyosanız bulunduğumuz ligi icinize sindiremiyorsanız bu takımı gercek taraftar olarak nasıl sampiyon yaptiysak tekrar biz ayaga kaldircaz diyosanız iste simdi tam vakti hadi beyler herkes alabildigi kadar forma kombine neye gücü yetiyorsa kaldıralim ayaga sanlı BURSASPORUMUZU

  1. @Wanderer yorumuna yanıt olarak

   Ya hesaptan bi haber yada
   Milyondan bi habersin
   Nerede öyle 10 000 forma alacak bi
   Baba’Yiğit Sıkıyorsa sen 10 adet alda görelim.

 4. Bu ne be kardeşim
  Ne forması
  Halen aynı şekil
  Nolur bin formadan
  Önceden de aldılar
  Ne olduysa aynı şey olacak
  Bu değil ki yardım mantığı
  Bize Başak’a bişi lazım

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu