100 milyon TL ödeme yapmamız gerek!

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay mali konular hakkında konuştu.

Ali Ay’ın mali durum hakkındaki ifadeleri şöyle: “Bizim federasyondan gelip kasamıza gelen bir para yok. Tüm para krediler nedeniyle bankalara gidiyor. Geçmiş futbolcu ve teknik ekip alacakları yaklaşık 3 milyon Euro civarında. Yıl sonun kadar olan ihtiyacımız ise 100 milyon TL.

Transfer yasağı ile ilgili tüm kulüplerin sorunu var. Oyuncuların menajerleri UEFA yerine Uyumsuzluk Çözüm Kurulu “UÇK’ya” giderek şikayet ediyorlar. UEFA‘da alacak meselesi 1 senede çözülürken UÇK‘da ise 2-3 ayda bitiyor. Bizim burada ihtiyacımız aslında zaman. Personel alacakları nedeniyle çok üzgünüm. üç ay geriden geliyoruz. İnşallah iyi bir yerden paramız geldiğinde bunu bir kerede çalışanlarımıza ödemek istiyoruz.”

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. O kadar adam sattin baskan hala personel maasini odemekten acizsin. Transfer doneminde +7.5 milyon euro kar verdik neredeyse , mehmet zekiyi eklersen 8.5 milyon euro. Borclar hala ayni duruyor ama anlamadik ki bu isi

  77
  5
  1. @Semturano yorumuna yanıt olarak

   AYNEN
   BU SEZONBAŞINDANBERİ
   KLUBE GİREN PARA İLE
   KONUŞULANLAR
   HİÇ AMA HİÇ ÖRTÜŞMÜYOR
   SADECE BEİNSPORTTAN SEZONBAŞI ALDIĞIMIZ KATILIM PAYI
   BİZİM BANKAYA 1 YIL İÇERİSİNDE ÖDEDİĞİMİZ PARANIN 5 6 MİL.ÜZERİNDE

 2. Taraftar görevini yapıyor sayın başkan ödeme konusundaki konu seni ve ekibini ilgilendiriyor biraz koşturun, iş adamlarına gidin, stadın isim hakkını konuşun ne bileyim bunlarıda biz mi söyleyeceğiz !

  40
  1
 3. Hala para yok diyosun ahlaksız adam, bu işin sonunu ben cahil kafamla dışarıdan gördüysem 2 senedir içindeyken senin bilmemene ne denir a be hadsiz. Madem bir tane projen yok ne diye aday olupta kulübün önünü kestin. 3 adayında iyi kötü birçok projesi vardı ancak sen arkana aldığın ahlaksız güçlerle kendini bilmez 1060’la bir şekilde seçildin. Sen dua et Samet Hoca’ya. Adam puan aldırıyor bu çöp takıma. Aksi halde o koltukta şimdiye kokun kalmazdı.

  29
  3
 4. 3 senedir dikkat ediyorum takım ne zaman Bi hava yakalasa taraftarla birleşse bu adam çıkıp para yok diyo bütün havayı bozuyor bilerek mi yapıyorsun sen anlamadım valla

  20
 5. Sen niye varsın orada arkadaş???!!! Gelir gider dengesini biz mi sağlayacağız… paramız yoksa çöp transfer yapmayacaksın veya hiç transfer yapmayacaksın, bu kadar basit… alt yapımızdaki topçuları gördünüz hepsini koyun bu takıma ligden düşmez… amaç farklı zaten !!! Toplantıya bak, konulara bak !!!

  19
 6. niye başkan oldun ozaman niye beceremiyorsun işte denizde bitti götürecek malda kalmadı sattıklarında sana yar olmadı nolcak şimdi. yanında yönetici vasfı olupta bir halta yaramayanlar ne işe yarıyor. herşeyi çok biliyordunuz çıraktık kalfaydık usta olduk lafların noldu nerede ustalığın. yaptığın tek ustalık klübü dahada borç batağına sapladın ve bunu yapman için alkışlar eşliğinde seçildin ne acı. iyi niyetli olduğuna zerre inanmıyorum inananlarında gerçekten gerizekalı olduğunu düşünüyorum. seçimde başka adaylar vardı onlara niye fırsat vermedin belkide biraz daha rahatlamamızı sağlayacaklardı sen sanki yeminle sokaktan geçerken gel klübe başkan ol demişler gibi davranıyorsun. proje yok kaynak yok çalışma yok vizyon yok misyon yok vasıf yok bilgin yok yokta yok. özlücenin önünden geçen biride en az senin kadar bu yaptıklarını yapabilir, tek yaptığın para yok deniz bitti para lazım açıklaman. bırak yakamızı be adam bırak BURSASPOR başkan koltuğu ağlama koltuğu değil ne zaman böyle ağlak başkan gördün sen daha önce yöneticilik yaptın hiç mi bir halt öğrenemedin. BAŞARI = PARA dır..!

  12
 7. Onca saçma sapan transferleri benmi yaptım, yeni gelen bir başkan olsan neyse, senin yüzünden iyice batağa saplandık. Personel alacaklarından bahsediyon birde, verdiğin en fazla taş çatlasın 3500 TL kaç kişi çalıyor 100 kişi 3500 TL yapar, Fedarasyon galibiye 2 milyon üstünde para veriyor aq

  11
 8. Bırak artık arkadaş, yapamadığın belli daha neyi zorluyorsun,
  Yapamadığını kabul edip, çekilmekte erdemdir.

  11
 9. Hey gidi İbrahim Yazıcılar, Levent Kızıl’lar beee. Şunlara bak koca kulüp kimlerin eline kaldı. Ali Ay’lar, Hasan Parlak’lar. Eyyvah amk be yaa. Ölmüşüz ağlayanımız yok.

  11
 10. Bu kadar borç şu kadar borç her sezon aynısı tek çare yabancı sermeye! Klubün acilen şirket olması lazım dernek olduğu sürece kimin cebine ne dolarsa kim ne kadar para alırsa diye bakılmaz hiç bir şirket sahibi zarar yapmak istemez !

  10
 11. Defol git ödeme yapma gelen düşünsün sana dur diyen mi var çıkarı olmayan insan bu kadar istemeyen varken durmaz. Senin var bir şeyin de bakalım ne

  10
 12. Bu kulübün başına gelmiş en büyük felaket sensin başkan. Hala bunu idrak edemeyip sorunun çözümünü başka yerlerde arıyorsun ya, şaşıyorum. Sen gitsen zaten her şey düzelecek kendiliğinden.

 13. BİZ NE KADAR TRANSFERE HARCADIK
  NE KADAR BONSERVİS GELİRİ ELDE ETTİK
  GİDEN OYUNCULARA ÖDEMEMİZ GEREKEN NE KADAR PARA KASADA KALDI
  DİGİTÜRK SEZONBAŞI ALINAN PARA TAHMİNEN BELLİ
  KOMBİNE REKLAM SPONSOR GELİRLERİMİZ

  VE GELEN PARA BANKAYA GİDİYOR ÖYLEMİ
  ŞU YUKARIDAKİ GELİRLERİ Bİ DÖKELİM
  SONRA BİZİM BİLMEDİKLERİMİZİ ÖĞRENELİM
  BAK TANEYLE BİLET SATILMIŞ BUGÜN YAZIK DEĞİLMİ

 14. Başkan olmadan önce ödemelerin olacağını bilmiyormuydun? Valla bu adam bizi felakete sürüklüyecek kulübü bile kapattırır bu..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu