100 bin TL’lik kombine aldılar

Bursaspor Kulübü'nün "Hatıran Yeter" sloganıyla başlattığı Hatıra Kombinesi Kampanyası'na katılan Yıldırım Belediyesi, bin tane kombine alarak sözünü tuttu.

Bursaspor Kulübü’nün “Hatıran Yeter” sloganıyla 4 Mart’ta Timsah Arena’da düzenlenen tanıtım toplantısıyla başlattığı Hatıra Kombinesi Kampanyası’na ilgi giderek artıyor.

BAŞKAN YILMAZ SÖZÜNÜ TUTTU

Kampanyanın tanıtım kampanyasına katılan Yıldırım Belediyesi Başkanı Oktay Yılmaz, bin tane kombine alarak sözünü tuttu.

YILDIRIM BELEDİYESİ’NDEN 100 BİN LİRALIK DESTEK

Yıldırım Belediyesi’nin Bursaspor’a verdiği 100 bin liralık hatıra kombinesi desteğiyle birlikte, kampanyada biriken meblağ önemli ölçüde arttı.

599 BİN LİRA TOPLANDI

Hatıran Yeter” Kampanyası’nda satılan kombine sayısı 5 bin 992’ye çıktı.
Böylece, 19 gün içinde firmalarla taraftarların katılımıyla kampanyada toplanan para; 599 bin 200 liraya yükseldi.

BTSO 1.663 KOMBİNE ALDI

Geçen hafta da BTS0, “Yeniden Büyük Bursaspor Kampanyası” adıyla 1.663 kombine alarak, kulübe 166 bin 300 liralık katkıda bulunmuştu.
BTSO’nun söz verdiği 1963 kombine için kalan 300 kombineyi de önümüzdeki hafta alacağı öğrenildi.
Kampanya tanıtımına katılan Belediyelerin de önümüzdeki günlerde söz verdikleri kombineleri satın alması bekleniyor.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @YEŞİL YOL yorumuna yanıt olarak

   Değerli kardeşim bizim bilmediğimiz bir şeyi mi biliyorsun.recep altepeyi sevmem ama bu adam Bursaspor’a yardım mı etmedi sponsor mu olmadı yada başkanlarla anlaşıp paraları mı kırıştı.varsa bir bildiğin bir belgen bizde bilelim.ben kızgınım altepeye bursa şehrine harcanacak parayı bursaspora stad yapacağım diye harcadı.bok mu var stad yaptın şehirdeki herkesin hizmet alacağı yerde.sonra belediyeler yardımmı etmiyor ne .yapmaları lazım.sponsör mü olmuyorlar ne bileyim ne yapmaları lazım.Yok moloz dökme alanı yok bilmem ne.halkın hepsinin olan malı niye bursaspora peşkeş çekilsin.bilet alsın sponsor olsun takıma hizmet etsin ama herkesin olan malı kimseye peşkeş çekmesin.

   10
   11
   1. @Barbaros16 yorumuna yanıt olarak

    evet halkın takımına dağıtmasın yarın bir gün katarlılar gelir onlara 100 milyonluk altın ibrik veririler nede olsa hepsi arap sevici ne yaparsın dimii

    2
    4
   2. @Barbaros16 yorumuna yanıt olarak

    Kısa ve net;
    150 milyon TL’ye bitecek stad 500 milyon TL’ye bitmedi.
    Hâlâ yarım.
    Ve rahmetli İbrahim Yazıcı sonrası siyasilerin istediği liyakatsiz başkanlar BURSASPOR’un bu hâle gelmesine sebeptir.
    Ve ATATÜRK stadı Avrupai idi.
    Yıkıp yok etti. Ve en alakasız yere stad yapıldı.

    11
    6
  2. @YEŞİL YOL yorumuna yanıt olarak

   ligte kalılır borç silinir siyaset bursasporda 2007 den beri var yeni olan bir şey değil şampiyon olduğumuzdada siyasiler gidilir onlar durmadan gelirdi yeni bir şey değil bursasporda siyaset.

   22
   2
  3. @YEŞİL YOL yorumuna yanıt olarak

   Eksileyen arkadaşlar demek ki statdan, Recep Altepe’nin BURSASPOR’a yaptığı kötülükten, BURSASPOR’un durumundan, stad açılışında sokakta kalmaktan memnun kalmışlar.
   Sizde Bursaspor taraftarı olduğunuzu edersiniz şimdi.

   23
   31
   1. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

    aynen dediğin gibi kardeş buldular bir coban kavalı nerde calarlarsa bizimkiler oraya gider bunlarda bursasporlu olacak işte bu duruma nasıl düştük yargılamazlar kaval calsın bizde dinleyelim der dururlar iyi uykular bursasporlular ve bursalılar sakın uyanmayın

    2
    1
  4. @YEŞİL YOL yorumuna yanıt olarak

   Ya bıkmadınız cahil cahil konuşmaktan Bak Real Madrid varya Real Madrid krallığın kurduğu bir takım hatta zamanında Santiago Barnebauyu yaptıklarında Kral Franco 90 bin kişiye uyku tulumu yaptırdım diyen adam futbol gibi toplumun yarısından fazlasını bağlayan paranın hasinin döndüğü yerde siyaset olmama ihtimali varmı bunu kendi lehine kullanacaksınız tıpkı Alanyaspor gibi.

   24
   9
   1. @Karacabeyli yorumuna yanıt olarak

    Hee. Doğru valla. Real Madrit’in yönetimine de Madrit Büyükşehir başkanı falan hep burnunu sokuyomuş. Herifin adı da Recepique Altepes’miş. Oğlum hastamısınız siz lan? Türkiye’den başka dünyanın hangi yerinde o kulüplere siyaseti sokarlar? Münih Belediye başkanı hadi bi gitsin de, Bayern Münih Kulübü’nün kapısına bi dayansın bakem. Bak naapıyolar o belediye başkanını. 6 ay bulanık gider valla. O işler anca Türkiye’de oluyo. Nereye gircekler? O kadar kolay mı? Bırakın bu Kral Franco ayaklarını.

    19
    5
 1. Haberin içeriğinden belli amacın ne olduğu buzamana kadar yapmamaları ayıp zaten Yıldırım belediyesi destek için pardon reklam için 100bin vermiş çokmu billboard lara yandaşlara kimlere ne paralar veriliyor düştüğümüz duruma bak ya rabbim

  19
  10
   1. @sikilaçi yorumuna yanıt olarak

    sen öyle zannet zamanında ne paralar verdiler pkk lılara topluma kazandırma projesi adam başı aylık yedibin tl ama araştırıp bulmassınız sadece atv izleyin acılım projesi barzanineye verilen paralar hatırlatayım megri megri diye şarkıda söylemişlerdi hani o pkk lıların pacavrası varya ankarada meclis direğinde sallanıyodu ne cabuk unuttunuz hatırlatayım dedim

    2
    1
 2. HİÇ ESKİ BAŞKAN VE YÖNETİCİLERİNİN CİDDİ SAYIDA KOMBİNE ALDIKLARI OLDU MU?? ESKİ BELEDİYE BAŞKANLARI,ESKİ FUTBOLCULAR,BURSA LI SANATÇILAR,İŞ İNSANLARI,HOLDİNGLER FALAN???YOKSA BURSASPOR YOK OLSA DA RAHAT ETSEK Mİ DİYORLAR?? BAZILARI HARİÇ DERNEKLER,STO LAR,İHRACATÇI BİRLİKLERİ VS????

 3. Siyaset nereye sui niyet ile temas etmiş ise o kurum,kişi,zümre ne derseniz deyin zarar görmüştür.

  bursaspor ŞAMPİYON OLDUKTAN SONRA ÇITASI YÜKSELMELİ,DEĞERİ,PRESTİJİ,İTİBARI VE VERİMLİLİĞİ ARTMASI GEREKİRKEN,NE ACI Kİ BOL BOL VAATLER,HAYALLER İLE TARAFTARI GALEYANA GETİRDİĞİNİ SANANLAR ŞAHSİ ÇIKARLARINI ELDE EDERKEN,KULÜBE,CAMİAYA BÜYÜK ZARARLAR VERDİLER.

  Tüm bunların olmasında GENEL KURULLARDAKİ LAKATLIKLAR,DENETİMLERDEKİ AHBAP-ÇAVUŞLUKLAR,HAK YEMEYİ MARİFET SANANLAR BUNDAN CESARET ALARAK YAPACAKLARINI YAPTILAR.

  ŞEFFAFLIK,DENETİM VE DOĞRU YAPILAN BİR GENEL KURUL İLE BU TABLO POZİTF HALE GELİR.

  2
  2
 4. Destek veren kişilere ve kurumlara bakalım bir de satılan kombine ve toplanan paraya 599.000 TL komik değil mi ? Koca Bursa şehri kurumlarıyla sivil toplum kuruluşlarıyla Bursaspor için topladığı para 599.000 TL..!! Ama belki de biz parayı toplayıp Bursaspor’u içinde bulunduğu durumdan çıkarsakNe olacak yine birileri gelip Bursaspor’un sırtından küpünü dolduracak diyerek insanlar uğraşmıyor belki de asılmıyorlar bu işe

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu