10 Günde Kaybedeceğimiz Çok Şey Var

Bursaspor taraftarları olağanüstü kongrenin belirlenen ilk tarihte çoğunluk sağlanarak yapılması gerektiğini söyledi. Taraftarlar, "10 günde kaybedeceğimiz çok şey var" dedi.

Bursaspor'da Başkan İbrahim Yazıcı'nın vefatının ardından yönetim kurulu gerçekleştirdiği toplantı ile 7 Haziran tarihinde 'Olağanüstü Genel Kurul' kararını almıştı. Bu tarihte gerekli çoğunluk sağlanmaması durumunda ise kongrenin 17 Haziran'da yapılmasına karar verilmişti. Bursaspor taraftarları, bugün yaptıkları basın toplantısıyla, kongrenin ilk tarihte çoğunluk sağlanarak gerçekleşmesi gerektiğini vurguladı. Taraftarlar, çoğunluk sağlanmaması durumunda ise 10 günlük sürenin takım için zaman kaybı olacağına dikkat çekti. Taraftarlar adına konuşan Bursaspor Teksas Taraftarlar Derneği Başkanı Mehmet Güzelsöz şunları söyledi: "Bursaspor tarihinde, belirlenen ilk günde kongresi hiç olmamıştır. Bunun için kamuoyu yaratmak istiyoruz. 10 gibi bir süre içinde kaybedeceğimiz çok şey var. Bunu geçen sene yaşadık. Yapılamayan bir transfer için Twente maçı sonrası Avrupa trenini kaçırdık. Kongre üyelerinin ilk günde çoğunluğu sağlamasını istiyoruz. Bu 10 günlük süreçte belki sezonu, ya da şampiyonluğu kaçırabiliriz. Birşeyleri kaçırmamak adına herkes üzerine düşen görevi yerine getirsin. Başkanımızı ve yönetim kurulumuzu seçelim. Bütün başkan adaylarına başarılar diliyoruz. Biz İbrahim Yazıcı gibi bir başkan istiyoruz. Dik durmasını bilen bir adam istiyoruz. Kimsenin kuklası olmayacak yöneticiler istiyoruz. Başarılı bir yönetim istiyoruz. Tüm Bursa'nın desteklediği, kamuoyu tarafından sevilen, bilinen bir başkan adayı istiyoruz. Adaylıklarını açıklayan herkes bizim için çok değerlidir. Tekrar hepsine başarılar diliyoruz."

 

DHA

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı